Přejít na obsah


Fotka

geo lov v Praze a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
144 odpovědí na toto téma

#81 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 15:05

Bomba ... asi jeste napisu nekomu jestli by se nechtel pridat .. za chvili to bude jako kdyz jsme jeli na knoflikovou serii ... cca 5 aut :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#82 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 16:28

quox napsal/a:
fantomase jsem nedal, vyssi matematiku taky ne... polske letce zkusim a ty SSV nebo VSS nebo co to j e ty sovetske letce jsem lustil ale nemuzu sehnat jednu indicii takze na to kaslu ...


U VVS SSSR je vše dobře dohledatelné :P. Ale některým dělá problém napsat v případě nejasností autorovi....
Jinak ráno ji půjdu zkontrolovat v jakém je stavu a případně ji obnovím pokud je fuč. Jinak se připravte na místě na bahýnko :P.
  • 0

#83 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 16:31

Hamerinski napsal/a:

quox napsal/a:
fantomase jsem nedal, vyssi matematiku taky ne... polske letce zkusim a ty SSV nebo VSS nebo co to j e ty sovetske letce jsem lustil ale nemuzu sehnat jednu indicii takze na to kaslu ...


U VVS SSSR je vše dobře dohledatelné :P. Ale některým dělá problém napsat v případě nejasností autorovi....
Jinak ráno ji půjdu zkontrolovat v jakém je stavu a případně ji obnovím pokud je fuč. Jinak se připravte na místě na bahýnko :P.



Hmmm ... jako googlit nekoho kdo z ruraku pilotoval nejaky neznamy stroj americanu fakt nevim xD neni mi znamo jakym zpusobem takovy veci googlit, takze jsem to odlozil do supliku a kouknu se na to jindy xD... radsi budu lustit sifry nez googlit... treba nekdy budu mit naladu na lusteni a zase se do toho ponorim... mam cca pulku indicii xD takze krome poslednich dvou googlicich a poznani tech letadel je to vse,... xD
  • 0

#84 DinoKo

DinoKo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 17:17

Taky se k vam pravdepodobne pridam, pokud nebude nejaky sileny lijak. Uz se tesim :).
  • 0

#85 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 18:32

WoW :-D to bude lidi... jsem zvedavej jestli se sejdem (najdem) :-D
  • 0

#86 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 21:59

Tááák a je po akci.. musím napsat protože mi to nedá ;-) Super akce, počasí nám vyšlo, takže jsme nemokli ale hezky na nás pařil žluťák.... Zkombajnovali jsme všechno co šlo, někteří i co nešlo ;-) popravdě jsem osobně tolik kešek nečekal ;-) Děkuji všem zúčastněným a doufám že se brzy potkáme...
  • 0

#87 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 23:09

No tak padlo 25 kousků -myslím, že zatím největší počet v jednom dni. Nicméně nijak jsme se nehonili, naopak užívali výhledů plnými doušky :). Díky všem za účast a příjemně strávenou sobotu!

quox napsal/a:
Tááák a je po akci.. musím napsat protože mi to nedá ;-) Super akce, počasí nám vyšlo, takže jsme nemokli ale hezky na nás pařil žluťák....

Zkombajnovali jsme všechno co šlo, někteří i co nešlo ;-) popravdě jsem osobně tolik kešek nečekal ;-)

Děkuji všem zúčastněným a doufám že se brzy potkáme...


  • 0

#88 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 16:35

Ahoj bylo to super sesbíral jsem asi cca 30 kešek což pro mne znamená stejný počet jako za poslední rok a půl díky všem za super sobotu a společné zážitky to Hohac a quox fotka na Hemrovy skály uploudována tak si ji stáhněte z galerie nic moc ale vylepšil jsem jak se to dalo bylo moc tma (bohužel se nezapl blesk asi kuli baterkám... B)
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#89 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 17:20

Díkes, myslím, že fotka je pro svůj účel dokonalá ;-)

spadi napsal/a:
Ahoj bylo to super sesbíral jsem asi cca 30 kešek což pro mne znamená stejný počet jako za poslední rok a půl díky všem za super sobotu a společné zážitky
to Hohac a quox fotka na Hemrovy skály uploudována tak si ji stáhněte z galerie nic moc ale vylepšil jsem jak se to dalo bylo moc tma (bohužel se nezapl blesk asi kuli baterkám... B)


  • 0

#90 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 14:31

Kdyby se zas chystalo něco v Praze tak se ráda přidam, jsem teda začátečník ale nadšená ;) V Praze pracuju, tak jsem tu více méně každý den...B)
  • 0

#91 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 14:49

2 ZirafaPetra No hodne se potkavaji lidi pri honech na FTF a nebo nocni akcicky. Vetsinou nejake vychytavky ;)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#92 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 15:02

Takže, blonďatej dotaz... jak se dozvím, že někde nově vznikla nějaká keška? :D
  • 0

#93 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 15:17

Musíš mít PM (premium účet) a nastavit si na danou oblast notifikaci a pokud chceš upozornění na mobil, následně si jí z emailu přeposílat na mobil přes gcm.cz
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#94 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 15:21

Oki díky moc za rady, oběma :) Zrovna v pondělí mám dovču a nějaké pobíhání a vyřizování po Kladně, tak to Prahu nedávám :(
  • 0

#95 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 15:40

Jo jo koukala jsem, že jich je tam dost, zatim jsem na Kladně byla jen na jedné co mám skoro za barákem ale bez navigace jsem jí nenašla, když mi to světlo dovolí tak se tam chci vypravit teď po práci znovu ;) Přespříští týden je daleko, tak uvidíme :)
  • 0

#96 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 23:30

Jestli nemas navigaci a mas mobil s GPS, jsou na to programy. Jinac sem tam zde se objevi nejaky pravidelny odlov, nebo nepravidelny a pak se pridas ci nikoli. Nebo sama zorganizujes/navrhnes a mam za o, ze vzdy se nekdo najde. Jen je treba sladit den a cas pro vetsinu.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#97 ZirafaPetra

ZirafaPetra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 8:15

Jo jo program v telefonu už mám, jen jsem ho ještě neměla, když jsem pobíhala tady po lese a zkoušela to bez něj ;) Oki díky za radu :)
  • 0

#98 StaKi

StaKi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 9:07

Dneska bych chtel dat cast Jonatanovi serie, predpokladam ze bych vyrazil kolem 13hodiny, prida se nekdo ?
  • 0

#99 detectifka

detectifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 14:10

neplanujete nekdo nekam vyrazit?
  • 0

#100 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 14:20

detectifka napsal/a:
neplanujete nekdo nekam vyrazit?

:D jo zítra na FCPT ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama