Přejít na obsah


Fotka

geo lov v Praze a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
144 odpovědí na toto téma

#61 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 21:23

Panove (a damy?), kdybych se nahodou objevil o vikendu v Praze (zjistim nejdriv zitra), tak bych se rad pridal. Je to mozne? :) V tehle oblasti nemam nic.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#62 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 9:42

to quox to by bylo super předem díky:)
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#63 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 9:59

Jasně, nakonec to ale vypadá jen na pánskou jízku :->

honny napsal/a:
Panove (a damy?), kdybych se nahodou objevil o vikendu v Praze (zjistim nejdriv zitra), tak bych se rad pridal. Je to mozne? :) V tehle oblasti nemam nic.


  • 0

#64 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 10:14

Panove docela rad bych se k vam take pridal. Neco uz v te oblasti mam, ale chybi ta serka tradicek. Avsak na 9hod nestiham, tak pokud by nevadilo pridal bych se o neco pozdeji. Je mozne kdyztak nejaky tel.kontakt do posty ? Dekuji
  • 0

#65 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 11:08

hohac napsal/a:
Jasně, nakonec to ale vypadá jen na pánskou jízku :->

honny napsal/a:
Panove (a damy?), kdybych se nahodou objevil o vikendu v Praze (zjistim nejdriv zitra), tak bych se rad pridal. Je to mozne? :) V tehle oblasti nemam nic.


xD
  • 0

#66 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 19:43

technicka - budete nekdo z tech co pujdou v sobotu lovit do porkopaku tisknout listingy multin??? abych to nedelal zbytecne/ pls idealne odpovedet jeste dnes... dekuji ... jsou tam celkem zajimave (kratke i dlouhe multiny) hlavne nahore u radlicky ... jo jinak planovanou multinu Sv.Vavrinec vam hintnu :-D ale nenapovim xD
  • 0

#67 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 19:50

ahoj, už před týdnem jsem vytisknul Sv. Vavrinec, Bazanti raj, Bojiste, Devin - ted koukam ze mi chybi zelene udoli a prokopská vyhlídka

quox napsal/a:
technicka - budete nekdo z tech co pujdou v sobotu lovit do porkopaku tisknout listingy multin??? abych to nedelal zbytecne/ pls idealne odpovedet jeste dnes... dekuji ... jsou tam celkem zajimave (kratke i dlouhe multiny) hlavne nahore u radlicky ... jo jinak planovanou multinu Sv.Vavrinec vam hintnu :-D ale nenapovim xD


  • 0

#68 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 8:07

Sv. Vavrinec je velmi vtipnej, da se tam dost zkratit cestovani xD ale to vam kdyztak poradim xD abysme se neubehali.. jinak co se tyce mysterek, je potreba neco dopocitat?? jsem tu do 21.00 tzn ze eco muzu jeste v praci spocitat... tak kdyztak neco napis.. dik Spocitano Sudoku radlice xD je to cestou
  • 0

#69 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 12:25

Ahoj sudoku Radlice už mám taky (spočítali jsme se smajlíky.cz). Ještě jsem tam viděl Fantomase (tam mě zatím nenapadlo řešení) a nějakou vyšší matematiku (jsem byl líný to řešit, možná na to mrknu ještě večer).
  • 0

#70 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 12:30

hohac napsal/a:
Ahoj sudoku Radlice už mám taky (spočítali jsme se smajlíky.cz). Ještě jsem tam viděl Fantomase (tam mě zatím nenapadlo řešení) a nějakou vyšší matematiku (jsem byl líný to řešit, možná na to mrknu ještě večer).


fantomase jsem nedal, vyssi matematiku taky ne... polske letce zkusim a ty SSV nebo VSS nebo co to j e ty sovetske letce jsem lustil ale nemuzu sehnat jednu indicii takze na to kaslu ...
  • 0

#71 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 12:38

ok, musí taky něco zbýt na další odlovy :->
  • 0

#72 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:13

moc se na zítřek těším ještě aby počasí přálo... B)
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#73 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:21

Táákže :-) na radlické budu uz v osm ;-) teda jestli vstanu xD a vylovim si tam t dve prilehly tradicky který uz ma nohac vyloveny xD myslim ze hodina mi na ne bude v pohode stacit... psala mi vlcice ze se nejspis take prida ;-) takze na devatou budeme stat pred radlickou xD Poznavaci znak QuoX = vlasaty ucho
  • 0

#74 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:24

Jinak beru s sebou i founa s c:geo, takze neni problem s listingama i na nejakou multinu nebo pokud bude pobliz nejake wherigo, tak by jsme ho mohli zvladnout take ... uvidime dle situace :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#75 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:27

Beru sebou Founa s Georg s offline turistickou mapou a dneska mi prisli i aktualni pocket querry ;-) tzn ze to zvladneme, s pavlinou se s founama budeme stridat aby nam nechcipla baterka xD aneb nejvetsi problem mobilniho kacera :-) a nohac ma vytisteny multi listingy :-D supaaaa ... jeste nekdo by mohl vzit grill a nalozeny maso k obedu xD
  • 0

#76 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:34

Neboj, v těch hustých lesích něco nalovíme :->. Teďka přemýšlím, že bysme to už mohli rovnou vykázat jako minievent za bodíka :))).

quox napsal/a:
Beru sebou Founa s Georg s offline turistickou mapou a dneska mi prisli i aktualni pocket querry ;-) tzn ze to zvladneme, s pavlinou se s founama budeme stridat aby nam nechcipla baterka xD aneb nejvetsi problem mobilniho kacera :-) a nohac ma vytisteny multi listingy :-D supaaaa ... jeste nekdo by mohl vzit grill a nalozeny maso k obedu xD


  • 0

#77 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:06

hmmm, jsem koukal na fotomapy aa vypadalo to ze pujdeme nejakym silenym polem xD nebo terda urcite pujdeme je tam mysterka xD takze tam nejakyho bazanta nebo koroptvicku urcite capnem ;-)
  • 0

#78 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:08

hohac napsal/a:
Teďka přemýšlím, že bysme to už mohli rovnou vykázat jako minievent za bodíka :)))

Nevím jak to je s eventama, neznam jejich pravidla xd na zadnym jsem jeste nebyl... :-D ale pokud dobre pocitam a bude nas plnej pocet tak 6 lidi - ale jeden nevedel jestli bude v praze a jednomu jeste poslu tel.cislo nebot rikal ze dorazi pozdeji....
  • 0

#79 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:35

Ahoj, mohl bych se taky přidat?? Jedu do zítra do Prahy a mám přijet na nádraží v 8:40, takže na 9. hodinu bych mohl být na místě.
  • 0

#80 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:47

mekeke napsal/a:
Ahoj, mohl bych se taky přidat?? Jedu do zítra do Prahy a mám přijet na nádraží v 8:40, takže na 9. hodinu bych mohl být na místě.



Tak to vypada ze budeme dele logovat kesku nez hledat :-D Rojnice :-D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama