Přejít na obsah


Fotka

Vadí vám v keších kinder figurky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
191 odpovědí na toto téma

#41 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 8:23

Můj názor na dané téma - tak kdysi jsem tu též rozpoutal debatu na toto téma, ale tak jsem trochu změnil názor, nejdříve mi kinder věci vadili, ale zase prý děti je mají rádi, takže jsem pro, ať tam jsou - ALE: ČISTÉ, CELÉ (tj. včetně nožiček, ručiček apod.) A NEJLÉPE V SÁČKU ČI JEŠTĚ LÉPE V PŮVODNÍM OBALU (tom plastovém, nemyslím v čokoládě :P) Nejhnusnější jsou ty co jim chybí nějaká část, či jim některá část nedrží a jednotlivé části jsou po celé krabičce, či jsou různě ožužlané, nebo v podstatě zničené, to se mi fakt nelíbí a nejraději bych je vyhazoval a je to humus! Pokud se autorovi cache nelíbí kinder, může to zakázat, aby se tam dávali. Cache založená tématicky pro kinder je si myslím dobrý nápad.
  • 0

#42 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 8:44

majky napsal/a:
Kinderfigurky - OK
Kinderšrot - NEE !!! :@


Krátké ale výstižné... stejně je to jeo tom, kdo tu hru hraje... když jí hraje prase, je fuk, jestli se mluví o kinderšrotu nebo jiném trade, vždy to stojí za prd...
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#43 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 13:07

Cele hracky sjou super - nevadi - pac po Praze chodim s malou dcerkou, ktera ma z vymeny radost. Jen casti hracek .. to mi vadi. Ale - je to mujOSOBNI nazor - nekdo ma rad holky, nekdo vdolky, ze.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#44 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 19:26

Mně nevadí. Já osobně je neměním, ale dětem vždycky podobná ptákovina udělá radost. :)
  • 0

#45 simon gregar

simon gregar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 20:51

joooo nejvetsi blbost kdyz uz neco davam do kesky tak neco poradnyho ne??
  • 0

#46 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 21:01

Občas se mi stane že v keši najdu slitinové kinderfigurky historických vojsk, Ferrero to dávalo do vajíček kdysi dávno před dvaceti lety, tuším byli to Kinder ještě výráběné v Západním Německu, skutečně ty figurky měly nějakou informativní hodnotu, a jednalo se docela i o povedené miniatury. Ty byc rád v keši často vidíval. Nevíte někdo o nějakém katalogu těchto slitinových figurek ? P.S. V mých 490 odlovených keších jsem jin našel 3.
  • 0

#47 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 7:17

A co trakhle zalozit mysterku ve ktere by se shromazdoval rozebrany kindersrot a logovat by mohl jen ten, kdo z toho srotu neco sestavi? :D Jinak mi figurky nijak nevadi, podobne jako ostatnim pokud jsou vcelku.
  • 0

#48 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 8:18

Mě tam určitě nevadí. Z první keše, kterou jsem kdy odlovil jsem si vzal na památku právě kinder věc - malého Panoramixe a jsem rád. Alespoň mám památku, která se začátečníkům s micro keškama nestane. Co se týče stavu, tak samozřejmě polo-věci z kinder nemám rád, tak jako asi všichni, když to tu čtu. A k té keši - Keš věnovaná pouze kinder vajíčkám. Mě osobně by nenalákala, co se týče času stráveného nad jeho opečováním musí být hodně velká, když vidím jak vypadají ty kinder věci v malém počtu v jiných keškách.
  • 0

#49 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 15:19

právě keše věnované kinder věcím jsou v pěkném stavu... hlavně děcka se porochní a kdo sbírá, tak má možnost získat něco do sbírky... všeeechno je to o lidech...
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#50 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 15:31

[quote]DATaTEAM napsal/a:
právě keše věnované kinder věcím jsou v pěkném stavu... hlavně děcka se porochní a kdo sbírá, tak má možnost získat něco do sbírky..

mezi takové se řadím i já:Dkaždý má na každou věc jiný názor jeden že sbírá cwg tak je třeba i krade,nebo někdo sbírá kinder a rád je v keši najde,takže komu by se keš věnovaná kinder nelíbila tak na ní chodit nemusí;)není povinost najíst všecky kešky na světě;):D
  • 0

#51 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 17:54

Vadí vám v keších kinder figurky? Nevadi.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#52 ExpertIn.cz

ExpertIn.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 20:32

Hračky z Kinder mi nevadí. Při plánování procházky se geoprťous aktivizuje zmínkou o pokladu a už plánuje, co z které série by chtěl najít. Není to zábava jen pro dospělé, ale i pro potěr, tak mu neberme radost.. Samozřejmě nepíšu o rozpadlých věcech v krabičkách, o zbytku hračky atd..
  • 0

#53 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 20:49

Jak jiz bylo nekolikrat receno - osobne kinder figurky nemusim (radeji GC/TB ), ale drobotina se na to tesi. Vice mi vadi velke neskladne figurky - jednou mi takovou figurku nekdo nacpal do me cache (lock-and-lock) a aby mel misto tak vyhodil logbook do vnejsi a urcite ne vodotesne schranky :-(
  • 0

#54 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 22:14

Při geoputování po "příznojemském" rakousku jsem byl překvapen, že aj zde je spousta kindrnesmyslů a to ve větším množství a ešče horší kvality, než v CZ. Vžilo se mezi námi označení "šajzeésterrajchišekinderšrot", které se používá pro kešky přecpané touto veteší. Chápu, že děcká z teho můžou mět radost, proto pochopí, že má oblíbená velikost keše je mikro, kam se tenhle šrot nacpat nedá.
  • 0

#55 Jurk@

Jurk@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 23:37

Já sice kinder figurky nesbírám, ale dcera jich dříve měla plnou krabici. A jelikož už odrostla, tak jsme spolu provedli probírku toho co zbylo a pěkné celé figurky vytřídili pro rozdávání do kešek. Já koupil ty uzavíratelné sáčky, každou figurku jsem vložil do sáčku a ať mají děcka radost.
  • 0

#56 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 23:51

Nevadi - pokud jsou kompletni. A nechapu, proc by nekomu mely vadit. Kdyz se mi nelibi, tak si je proste neberu ne? Pokud jsou to rozlamane spinave fragmenty, tak mi vadi jako ostatni nevhodny binec - kastany, zaludy, listy, kameny, pouzite listky, uctenky a takovy sajrajt.
  • 0

#57 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 6:58

kaštany jsou lepší než kinder figurky!!!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#58 Mademanof

Mademanof

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 7:50

No nevím, mě je to asi jedno, pokud je někde dvoulitrová cache plná kinderšrotu, určitě v ní budou i jiný blbosti. Lepší kinderšrot Obelix než procvaklá jízdenka z trolejbusu, ta žádnému děcku radost neudělá.... Ale znám někoho, kdo se v Kinderšrotu vyžívá (jednak to pár let sbírá, mění a hlavně prodává - staré série se dají prodat i za 100,- kus - sám jsem nevěřil), pro něj je asi geocaching poženáním, pěkně si asi doplnil sbírku :)
  • 0

#59 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 8:23

Mademanof napsal/a:
Lepší kinderšrot Obelix než procvaklá jízdenka z trolejbusu, ta žádnému děcku radost neudělá....


pockej, nesmis ty jizdenky hned odsuzovat. takovy spuzva si do ni urcite zabali ten kastan :D
  • 0

#60 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 12:17

Nevadí nám, sbíráme je. Ale vadí nám rozlámané a zničené figurky. Nebo vlastně spíš rozlámané a zničené cokoliv.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka