Přejít na obsah


Fotka

Vadí vám v keších kinder figurky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
191 odpovědí na toto téma

#141 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 07 březen 2011 - 21:11

Kinderbordel mi vadí, stejně jako jiný bordel v keších. Kinderhračky mi nevadí. Ale tak mne napadá, že naše děti si nikdy kinderhračky v keši nevybraly.
  • 0

#142 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:14

spuzva napsal/a:
Kinder figurky mně pěkně serou nejen v keších,a le i v těch vajíčkách...

Nejlepší odpověď!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#143 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 07 březen 2011 - 21:14

Bez kinderhracek bych asi deti ani nevytahl z domu. Zatim je to jedine lakadlo na to aby sli hledat se mnou. Takze vubec nevadi a spise to vitam.
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#144 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:18

Trhac napsal/a:

spuzva napsal/a:
Kinder figurky mně pěkně serou nejen v keších,a le i v těch vajíčkách...

Nejlepší odpověď!

Pravda je že kdyby to vajíčko mělo místo tý hračky čokoládu taky bych se nezlobil..:D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#145 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:40

Já dávám do kešek když už kinder, tak celé figurky a ještě v pytlíčkách nebo v těch žlutých vajíčkách. Samozřejmě kinderbordel mě taky štve(kolo od autíčka, noha od psa apod.) Myslím že pořád lepší celé kinder figurky než procvaklé jízdneky, kameny, padesátníky a podobně, ostatně jak už bylo řečeno výše.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#146 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 22:03

je mi to uplne jedno. nekomu jde o body, nekomu o GC ci TB, nekomu o listing s informacemi, nekdo ho necte, nekdo miluje mysterky, jiny je nenavidi, jednomu vadi mikro, jinemu ne, nekdo nesnasi multi, nekdo neumi delat waypointy, ten lovi s oregon, ten zase s HG, nekdo ma rad 5D jiny 5T, pak si nekdo stezuje, ze je to moc tezke ci moc lehke, nekdo ma rad PT, jiny je odsuzuje, nekdo umi napsat DNF ci NM a jineho to zase sere, no proste je to tu furt dokola a at udelas co udelas, vzdy se najde nekdo, kdo kritizuje. srat na to B) EDIT jo vadi mi tam ve chvili, kdy je jich tam tolik, ze zavreni krabicky je vetsi quest nez jeji nalezeni B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#147 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 6:45

Nevadí mi pokud jsou kompletní,čisté a zabalené,vadí mi zlomky něčeho co dřív byla kinder hračka.
  • 0

#148 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 7:03

Ondrus napsal/a:

Trhac napsal/a:

spuzva napsal/a:
Kinder figurky mně pěkně serou nejen v keších,a le i v těch vajíčkách...

Nejlepší odpověď!

Pravda je že kdyby to vajíčko mělo místo tý hračky čokoládu taky bych se nezlobil..:D


Ale to je bohužel zakázaný :-( Vzpomínám na keš http://www.geocachin...73-1a2b79410792, kde dříve byly jen lízátka. Dnes už je to obyč krabka.
  • 0

#149 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 8:18

Vymítač napsal/a:
Ale to je bohužel zakázaný :-( Vzpomínám na keš http://www.geocachin...73-1a2b79410792, kde dříve byly jen lízátka. Dnes už je to obyč krabka.

Bohudik... Neni nad to v parnem lete otevrit krabicku, kde je vse zapatlane a ulepene od roztavenych bonbonu nebo cokolad, a nejblizsi voda je na kilometry daleko....
  • 0

#150 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:05

Málokdy se v keších najde něco zajímavého. Já osobně už "trejduju" jen CWG za CWG. Už si ani nepamatuju, kdy se mi v keši něco líbilo. Možná naposledy kdysi na baiččině odpočinku. Jo a v Měsíční šachtě jsem viděl zajímavé věci... Jinak většinou člověk nachází bordel z rozbitého kinderšrotu a hromady reklamních blbostí, které jsou buď hnusné samy o sobě, nebo taky polámané apod. Ve finále nejraději nacházím "smallky", kde je akorát logbook (notýsek, nikoli moták).
  • 0

#151 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:19

Ondrus napsal/a:
Pravda je že kdyby to vajíčko mělo místo tý hračky čokoládu taky bych se nezlobil..:D

Ve vajíčku by měl být rum, pro dámy vaječňák. Jde o osvědčené a snadné vánoční cukroví (ukousni figurce hlavu, naplň ji rumem … )
Jinak v keších moc nevyměňuji, ale před časem jsem to prožíval. Nosil po kapsách hračky a tretky. Dodnes používám krásnou klíčenku Jack Daniels z kešky u ČSOB.
Ale moje děcka to vidí jinak a máme doma nějaké trofejní nálezy, zejména autíček. Podle mne to k věci patří, původní idea byla hledat poklad, ne si nejdřív zavařit mysl a pak vyšťourat krabičku od kinofilmu.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#152 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:21

Hedgehog_Family napsal/a: Ve finále nejraději nacházím "smallky", kde je akorát logbook (notýsek, nikoli moták).

Naprosty souhlas, taky si nejak ani nevzpominam, kdy jsem naposledy v kesi videl neco zajimaveho. Proto se o obsah (s vyjimkou TB ) uz ani nijak nezajimam. Do svych novych kesi uz davam jen logbook a pripadne tuzku. Taky jsem se rozhodl, ze obnovim davnou tradici a do novych kesi davam neaktivovane GC jako odmenu pro FTF. Jinak ale zasadne "No trade" ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#153 ALTEMOJA Team

ALTEMOJA Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:26

Trhac napsal/a:

Ondrus napsal/a:
Pravda je že kdyby to vajíčko mělo místo tý hračky čokoládu taky bych se nezlobil..:D

Ve vajíčku by měl být rum, pro dámy vaječňák. Jde o osvědčené a snadné vánoční cukroví (ukousni figurce hlavu, naplň ji rumem … )
Jinak v keších moc nevyměňuji, ale před časem jsem to prožíval. Nosil po kapsách hračky a tretky. Dodnes používám krásnou klíčenku Jack Daniels z kešky u ČSOB.
Ale moje děcka to vidí jinak a máme doma nějaké trofejní nálezy, zejména autíček. Podle mne to k věci patří, původní idea byla hledat poklad, ne si nejdřív zavařit mysl a pak vyšťourat krabičku od kinofilmu.



naprosto souhlasím, hledáme poklady s dětmi a kešky z kinofilmu a menší je až tak moc neberou.Měníme věci z kinder vajec , ale také ruzné jinné figurky a v poslední době také různé korálky, náramky a jiné věci co děti sami vyrobily.Bez nalezení pokladu to není to správné hledání.
  • 0
Oregon 450 +Samsung Galaxy mini

#154 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:39

původní idea byla hledat poklad


To souhlasím. Jenže původní idea byla, že hodnota pokladu bude narůstat.
Jenže to se (hlavně u nás) jaksi neujalo.

Protože pokud dá někdo do keše jako startovní poklad 20ks CWG (= obecná hodnota 400,- a kvalitní logbook, tužku, ořezávátko, gumu za cca 50,-) a pak po dvou měsících přijde a v keši je rozbitý odznáček, zlomená propiska, zmotaný cár papíru, dvě nekompletní hračky z kinder, kamínek, kaštan a šnecí ulita (poslední tři sebrané v okruhu 5m od keše a umazané od bláta), tak je asi něco špatně. No, a možná jsem ještě zapomněl na dvě reklamní klíčenky.

Takže proč by autor keše měl rozdávat určité (nemalé) částky peněz nálezcům jeho keše výměnou za nic? Ještě jsem jakžtakž schopný pochopit odměnu pro FTF, ale GC mi zas přijde zbytečně moc, zvlášť když předem vím, kdo to FTF bude mít (přiznejme si, že notorických FTFkařů je v každém okrese jen pár)...
  • 0

#155 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:17

kapsa napsal/a:

Hedgehog_Family napsal/a: Ve finále nejraději nacházím "smallky", kde je akorát logbook (notýsek, nikoli moták).

Naprosty souhlas, taky si nejak ani nevzpominam, kdy jsem naposledy v kesi videl neco zajimaveho. Proto se o obsah (s vyjimkou TB ) uz ani nijak nezajimam. Do svych novych kesi uz davam jen logbook a pripadne tuzku. Taky jsem se rozhodl, ze obnovim davnou tradici a do novych kesi davam neaktivovane GC jako odmenu pro FTF. Jinak ale zasadne "No trade" ....


A v tom je právě rozdíl mezi vlkem samotářem, jemuž je již cesta sama cílem a urvaným fotrem, co by si rád slovil ještě jednu krabičku táámhle na tom děsnýým kopci!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#156 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:24

petegeo napsal/a:

Vymítač napsal/a:
Ale to je bohužel zakázaný :-( Vzpomínám na keš http://www.geocachin...73-1a2b79410792, kde dříve byly jen lízátka. Dnes už je to obyč krabka.

Bohudik... Neni nad to v parnem lete otevrit krabicku, kde je vse zapatlane a ulepene od roztavenych bonbonu nebo cokolad, a nejblizsi voda je na kilometry daleko....

Jj, tyhle tavný směsi který vyplňujou keše nejsou nic moc.

Ale zrovna tahle keš je nad Hostivařskou přehradou.
  • 0

#157 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:25

Mne nevadí, naopak, pokud jdeme s malou sestrou přítelkyně, je to jen plus. Samozřejmě musí být celé a nezničené. Originální krabička či pytlík jsou nejlepší řešení. Pokud jde o odpad, tedy už nepoužitelné kousky poztrácené či zničené, tak ty ze své keše vyhazuji.
  • 0

#158 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:33

Hedgehog_Family napsal/a:
Protože pokud dá někdo do keše jako startovní poklad 20ks CWG (= obecná hodnota 400,- a


Trochu drahe, ne? Rekl bych, ze se daji poridit tak za 10 Kc komplet a jeste je to drahe.
  • 0

#159 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 11:17

Hedgehog_Family napsal/a:

Protože pokud dá někdo do keše jako startovní poklad 20ks CWG (= obecná hodnota 400,- a kvalitní logbook, tužku, ořezávátko, gumu za cca 50,-) a pak po dvou měsících přijde a v keši je rozbitý odznáček, zlomená propiska, zmotaný cár papíru, dvě nekompletní hračky z kinder, kamínek, kaštan a šnecí ulita (poslední tři sebrané v okruhu 5m od keše a umazané od bláta), tak je asi něco špatně.


Ano. A chyba nastala hned u něho samého. Dal jako startovní poklad něco, co má hodnotu 400 Kč PRO NĚHO. Fakt se mi ta moderní tendence dávat jako startovní obsah jen CWG nelíbí, to je takový problém zajít do nějaké hrabárny pro tři hračky po pětikoruně a pár blbinek pro zábavu, aby byla alespoň každá jiná? Zatímco CWG podle všeho mizí beze stopy do paralelního vesmíru, hračky se obvykle mění kus za kus, protože pro ně chodí rodiny s dětmi a ostatní je nechávají být.
  • 0

#160 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 11:40

edheldil napsal/a:

Hedgehog_Family napsal/a:
Protože pokud dá někdo do keše jako startovní poklad 20ks CWG (= obecná hodnota 400,- a


Trochu drahe, ne? Rekl bych, ze se daji poridit tak za 10 Kc komplet a jeste je to drahe.


Nejde o to jestli má hodnotu 10, nebo 20,-Kč, ale jde o to že za měsíc je v keši hromada smetí v hodnotě 00nic - slovy (nula nula nic). Jinak, do všech keší dávám kovová ořezávátka + tužku, ale pravídelně je v nich za nějakou dobu plastové v nepříliž dobrém stavu - taky způsob výměny. Ale nejhorší co jsem u vlastní keše zažil, byla nejmenovaná skupina "kačerů", které vůbec nezajímalo, že na ně kouká skupina mudlů, mezi kterými jsem byl shodou okolností i já. Po zalogování dva pospíchali k autu a na dotaz třetího: "Kde byla?" odpověděli jednoznačně: " Někam ji hoď a pohni nemáme čas!" - tak ji někam hodil, na ni dvaceti kilogramouvý kámen a já musel měnit prasklou krabičku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama