Přejít na obsah


Fotka

4.10. Matrix


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 16:15

4.10. se koná 2. klánovický CITO event...při té příležitosti (po CITU) bychom rádi zkusili odlovit bájný Matrix http://www.geocachin....aspx?wp=GCXZMK. Kdo by se přidal?
  • 0

#2 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 17:11

hihi, zdravim oaky ;) ja uz si matrix znovu nedam, petkrat byti na stage 3 me docela staciloo ;)
  • 0

#3 Dave02

Dave02

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 20:31

Tak to tam bude asi dost naval, kolegove z kh a mozna ja, se tam taky chystaji rovnez po eventu. Snad bude do te doby ok, momentalne je unavailable.
  • 0

#4 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 8:24

Ahoj všem, tak na MATRIX bych se také přidala. Neděli mám volnou a pěkných keší a zážitků není nikdy moc. Pak dejte info v kolik. ;)
  • 0

#5 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 9:01

OakFamily napsal/a:
4.10. se koná 2. klánovický CITO event...při té příležitosti (po CITU) bychom rádi zkusili odlovit bájný Matrix http://www.geocachin....aspx?wp=GCXZMK. Kdo by se přidal?


Já už třikrát ztroskotal na jádru a tak bych zkusil ještě poslední pokus, jestli to tentokrát vyjde.
  • 0

#6 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 9:04

Pokud, jako prespolni, budu na CITU, rad poznam mistni kacery nejen pri uklizeni :))
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#7 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 10:02

Uvazuju, ze bych take sel. CITO jsem jeste nedelal. A kdyz to dela Paullow, rad bych se zucastnil. A kdyz vyjde CITO, tak pujdu i na Matrix... Jestli tedy do te doby bude zapnuty...
  • 0

#8 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 10:22

Wergu, nehlásíš se na příliš mnoho paralelních aktivit na ten pátek?
  • 0

#9 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 10:31

Kdo ví jak a co bude, to je na mě daleko, ale pokud bych zvládla CITO, tak bych jistě ráda šla i na MATRIX. :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#10 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 10:40

mtauf: tohle je o mesic pozdeji ;) Kdyz se nic nevyskytne, tak bych se taky pridal
  • 0

#11 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 10:47

A jóóó :P. Som z toho volajaký zmetený. Tak to bych se nejspíš zkusil přidat taky. Jen mám strach, aby nás nebyla moc velká banda. Upřímně řečeno, Noční toulání Kinskou v cca třiceti lidech považuji za odstrašující případ a v obdobném počtu si klidně nechám ujít i tuto lahůdku.
  • 0

#12 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 11:22

mtauf napsal/a:
Wergu, nehlásíš se na příliš mnoho paralelních aktivit na ten pátek?


Hlasim. Ovladam totiz astralni projekci. A nebo se mozna spatne koukas na kalendar :-)

Jak jsem to ale tak pochopil, tak na CITO by asi MELO byt hodne lidi... Na Matrix pak mohou v pripade megazajmu odchazet postupne mensi skupinky. Autobusovy odlov take nepodporuji...
  • 0

#13 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 12:25

To zní dobře, jdeme do toho také :):)
  • 0

#14 plysa

plysa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 12:30

Tak koukam, pekna, potrebna uklidova akce a k tomu moc dobra spolecnost! A jeste zajimava keska. To si nemohu nechat ujit! Hlasim na tuto akci ve virtualnim svete cely nas tym (3 osoby).
  • 0

#15 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 12:34

Pokud to nebude vyloženě megaeventový odlov Matrixu, tak bych se taky přidal...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#16 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 12:46

Nechci vám kazit plánování, ale Matrix je od května mimo provoz. Celkem bych očekával, že to bude jako minulý CITO event v Klánovicích, kdy cache byla zprovozněna hned po eventu.
  • 0

#17 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 13:14

Mozna by se vyplatilo napsat autorovi, jestli by nemohl nejak urychlit zapnuti, aby to bylo v den CITO :-)
  • 0

#18 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 13:25

Už je tu přihlášek jak...nadrobíno. Cca 15 kačerů :-), společnost mě těší v hspůdce na odlovu preferuji počet max 5, optimum 3. (Kinská byla fajn, ale jednou stačilo) Tak mě si ze zájezdu škrtněte. Mtauf co někdy poodová popracovní? :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#19 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 13:37

Ja bych to tak nehrotil - bude to jako vzdycky. Doopravdy prijde necela polovina. A kdyz vic, pujde se na skupiny. Hlavne aby ta cache byla zapnuta. Jinak muze byt ne 15 ale treba i 51 lovcu a ulovime stejne.... (fuj).
  • 0

#20 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 19:03

Takovy zájem jsme ani nečekali, napíšu autorovi, uvidíme co si o tom myslí, kdyby to chtěl cíleně spustit až po CITU, tak holt vymyslíme jiný program..
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama