Přejít na obsah


Fotka

Mesicni cache v patek?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
82 odpovědí na toto téma

#21 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 17:35

Proberu to dneska se geopřítelkyní, ale počítám že by jsme šli ;)
  • 0

#22 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 19:05

Tak v této společnosti rozhodně nemůžeme chybět...nejspíš půjde jeden z nás, druhý zůstane doma s miminem. Těšíme se...
  • 0

#23 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 22:03

Tak jsem to cestou na dnesni lov okoukl a v osm uz je mesic videt, kdyz neni moc vysokych prekazek. Takze aby byla rezerva, odjezd planuju v osm z Proseka. Kdo chcete vzit, poslete mail na krezac-zavinac-gmail-tecka-com (jen prvni ctyri ;)
  • 0

#24 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 22:24

Tak to i my se rádi přidáme do této vytříbené společnosti. :D Jestli bude meteo v pohodě, tak se uvidíme. ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#25 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 23:12

Takova prima akce to vypada... Jestli bude v patek hnusne a zamraceno, tak se ale VAZNE nastvu...
  • 0

#26 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 0:35

Potvrzuji účast mě a Nellas na 100% ;)
  • 0

#27 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 8:50

Podle počtu přihlášených to vypadá, že chceme na ten měsíc vylézt. Nebo minimálně se vyškrábat nad mraky. Už se těším. Asi se tam budu toulat o nějakou chvilku dřív a lovit resty okolo. Přidá se někdo? Měl bych zálusk na GC1HPQ4, GC12437 (tu ještě nemám vyluštěnou, takže možná je někde úplně jinde), GC1JKC5 a ještě nějakou tradičku podle času
  • 0

#28 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 8:53

bohuzel se uz do patku nedostanu k lusteni, takze leda by to nekdo naserviroval na stribrnem podnose ;)
  • 0

#29 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 9:39

mtauf napsal/a:
Podle počtu přihlášených to vypadá, že chceme na ten měsíc vylézt. Nebo minimálně se vyškrábat nad mraky.
Už se těším. Asi se tam budu toulat o nějakou chvilku dřív a lovit resty okolo. Přidá se někdo?
Měl bych zálusk na GC1HPQ4, GC12437 (tu ještě nemám vyluštěnou, takže možná je někde úplně jinde), GC1JKC5 a ještě nějakou tradičku podle času


Zaluštíme, rádi se připojíme...
  • 0

#30 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 9:54

Jednotky SI mam vylustene - pridam se na lov. Esmeraldu nemam - jedine s nekym vymenim za reseni SI. Zableska svetla ja i Oak mame ulovene - sli jsme tam po metru A. A tu si spis asi ulovte PO mesicni cachi, az bude maly provoz...
  • 0

#31 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:44

Zdravíme. Taktéž bychom se rádi přidali (koukáme, že půlka lidí je z naší staré noční megavýpravy:). Prozatím nemůžeme v této chvíli sice zaručit 100% účast, ale snaha bude (závisí to na hlídání geoprcka) ... SCHW
  • 0
M+M+m+a SCHW

#32 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 11:05

Žiši smarjá, neměla by se pomalu splnit ohlašovací povinost na MěÚ ohledně zájmového shromáždění B)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#33 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 11:28

Předpověď na páteční noc se změnila na "Partly cloudy". Dokonce i teplotu zvedli ze 7 na 9°C. Začíná hrozit reálné nebezpečí, že nám to skutečně vyjde. Zegguško, nechtěla bys při té příležitosti někam umístit ten můj TB? Rád bych, aby už začal cestovat ;).
  • 0

#34 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 11:32

mtauf napsal/a:
Předpověď na páteční noc se změnila na "Partly cloudy". Dokonce i teplotu zvedli ze 7 na 9°C. Začíná hrozit reálné nebezpečí, že nám to skutečně vyjde.
Zegguško, nechtěla bys při té příležitosti někam umístit ten můj TB? Rád bych, aby už začal cestovat ;).


Neboj, vezmu ho s sebou, není lepší keše pro sluneční hodiny než měsíční keš :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#35 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 12:27

Ahoj, taky bych to spojila ještě s něčím jiným. Záblesk světla už mám, Esmeraldu nemám vyluštěnou, ale mám vyluštěný GC19GN6, GC18TVM. Jen je to úplně na druhou strasnu než Esmeralda :-) A na GC15WFE prostě nemám buňky. Ještě takový dotaz - a v kolik to vlastně vypukne?
  • 0

#36 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 12:51

Taky dorazím...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#37 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 13:14

Mufa napsal/a:
Ještě takový dotaz - a v kolik to vlastně vypukne?

To ještě nikdo neřekl. Asi bych rozhodnutí nechal na čtvrtek, možná i pátek dopoledne podle aktuální meteo situace.
Můj prozatímní harmonogram je 20:00 Měsíční cache, před ní bych dal Esmeraldu a SI jednotky (proti poslednímu info z dopoledne už mám vyluštěny obě), což je posun startu na 19:00. A uvažuju ještě o Malešických pirátech, které bych dal jako Wherigo. Tam si ale zatím nejsem jistý, jestli mám k dispozici všechny prerekvizity :). To by znamenalo start nejpozději v 18:00. Tradičky kolem bych vypustil nebo je dal až po měsíční.
  • 0

#38 NiHa58

NiHa58

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 14:02

To Wherigo co tu inzeruje mtauf by me docela zajimalo cim vice stroju tim lepsi .Uz jdu tahat Cartridge. Uz se tesim komu to pojede do konce.
  • 0

#39 zulu23

zulu23

    zulu23

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 15:13

Mufa napsal/a:
Ještě takový dotaz - a v kolik to vlastně vypukne?

První vlnu kačerstva nestíhám. Hlásím se do skupinky až tak na tu 22h. Taky teda uvidíme, jak bude vidět tam nahoru. Vemte někdo náhradní logbook, páč mám pocit, že ten večer jeden padneB)
  • 0

#40 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 16:31

zulu23 napsal/a:

Mufa napsal/a:
Ještě takový dotaz - a v kolik to vlastně vypukne?

První vlnu kačerstva nestíhám. Hlásím se do skupinky až tak na tu 22h. Taky teda uvidíme, jak bude vidět tam nahoru. Vemte někdo náhradní logbook, páč mám pocit, že ten večer jeden padneB)

Jak ho známe, tak Werg jich má vždycky ve své bezedné tašce spoustu, a to všech velikostí ;) ...

Btw to tedy sebou vezmeme na moon-event i nějaké naše osobní GC na chlubení a track ...
  • 0
M+M+m+a SCHW




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama