Přejít na obsah


Fotka

"FOUND IT" v archivované kešu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 16:23

Dalsi uhel pohledu je, ze napriklad GSAK mi neoznami automaticky, ze cache je archivovana (ona totiz v PQ proste prestane chodit), takze kdyz si neudelam poradek (napriklad pres filtr "Kese, ktere nebyly v poslednich 14 dnech aktualizovane"), tak je v databazi porad mam, casto jako aktivni (pokud je autor pred archivaci aspon na tyden dva nenecha disablovane), takze cache muzu odlovit, aniz bych to v tu chvili vedel.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#22 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 20:00

spuzva napsal/a:
já si prostě a jednoduše myslím, že do archivované keše by nemělo být možné už logovat, max. writo notes. A jestli někdo loguje půl roku dozpátku, to neni argument.


No pul roku ne, ale si predstav, ze owner se rozhodne archivovat kes, kterou si ten den nasel, nebo treba ten vikend a archivuje to na netu driv nez ty to stacis zalogovat. A mas smulu. A treba je to keska z exoticke ciziny. No nenasr..... by te to. :D:D
  • 0

#23 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 21:06

Je to tu stále dokola, navíc ve skupině Reviewer, ačkoliv se už nejedná o komunikaci (dotaz) na reviewery, proto zamykám. Jen poslední shrnutí:
- pokud si autor archivuje keš, je jeho POVINNOSTÍ ji z terénu odnést. Že by byl někdo z hledačů tak zvrhlý a logoval keš, která je archivovaná a odnesená jako found (bez nálezu krabky), tomu nevěřím. I zde uvedené příklady nasvědčují tomu, že se to děje jen u keší archivovaných, ale v terénu stále existujících
- pokud je keš archivovaná a je na místě, log found není přeci možné zpochybňovat -nález se zdařil, found it je tedy naplněno, navíc nálezce opravdu nemusel vědět, že je archivovaná. Znám z vlastní zkušenosti.
- prosím všechny kačery - GC je komunitní hra, někteří však bohužel ze hry odejdou, aniž by po sobě uklidili. Keška je pak archivovaná námi či samotným autorem, ale z terénu odnesena není. Čili pokud víte o keši ve svém okolí, která je už déle archivovaná a přesto je na místě, odneste ji prosím do nejbližšího odpadkového koše, takový autor který hru opustil to holt neudělá. Pak bude tato diskuse bezpředmětná, jinak je to špatné, keše po sobě při archivaci neuklízet, tak to dělejme holt za druhé nepořádníky, díky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama