Přejít na obsah


Fotka

Rubikova kostka - Důležité !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#21 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:33

Mě je to jedno jak to kdo složí. Bude to u keški CWG směnárny, tak jsem chtěl nějak zakodovat finálku, aby nebyla věčně směnárna vykradená. K listingu - už ho mám připravenej, jen čekám na své CWG. A v listingu bude návod, i u rubikovy kostky bude návod a v samotném listingu bude i videonávod + možnost stáhnutí videonávodu do mobilu.
  • 0

#22 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:42

Bruca napsal/a:
rozložit ji dokážu kdykoli i po slepu... B) se složením je to už horší - většinou udělám 2 strany a jsem zralý na psychinu :D:D:D

ale kdyby sem někdo hodil návod... ;)B):D


Možná by se Ti hodila rada že se neskládá po stranách. Buď po patrech (zpravidla se dávala bílá nahoru, ale to už není podmínka) nebo, středy, pak rohy a nakonec hrany. Jo a ještě byl nějaký způsob kde se ladily protilehlé stěny.

Ano, umím, kdysi jsem mívala i slušné časy. (před 27 lety!) B)
Ano, mám.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#23 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:51

Kostku doma mam a slozit jsem ji kdysi umel, nevim jestli bych si na to jeste vzpomnel. Ale byl jsem schopny ji slozit do dvou minut. Uz jsem podobny napad na cache mel, ale pripadalo mi to moc hardcore :) ale jestli ta cache bude nekde v mem akcnim radiu, urcite si ji nenecham ujit.
  • 0

#24 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:53

Ano umím složit, mám ji doma...
  • 0

#25 Baron-14583

Baron-14583

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:57

Kostku máme doma. A kvalitu, ne tu z tržnice za 30 Kč. Dřív to byla pohodička.......za chvilku složená. Teď jí taky složím, ale díky staženému návodu z netu :D
  • 0

#26 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 9:20

Já r.k. umím složit, celkem slušně, něco pod půl dne, ale dřív to bylo asi do 2 minut. Kostku doma nemám, ale rád si přečtu FTF log jak dlouho jim trvalo něž složili kostku a zjistili kde je finálka. Jinak poblíž máme puzzle u zrzavý vody GC125RJ a podmínkou je složit puzzle, kde se počítá počet ryb, hardcore je to kvůli oboustranému puzzle, takže moře na jedné straně, moře na druhé straně, ale stálo to za to.
  • 0
Dartanan

#27 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 9:56

Parkis: Bude to keš na Vysočině. Konkrétněji Třešťsko, Batelovsko. Doufám, že je to v tvém teritoriu. :-)

Dartanan: Urcite sem pak dám odkaz na cache! ;-)
  • 0

#28 ZdenalCZE

ZdenalCZE

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 10:43

Nekteri lidi mohou skladat kostku treba i takhle: ;)
  • 0

#29 hoopoo

hoopoo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 10:56

Mno kdysi jsem uměl celou, teď bych to sal asi tak cele krom jedno vrstvy. Ale napad do kesky dobrej. Zalezi jak k tomu bude kdo pristupovat. Kdo bude moci slozit, tak ji slozi. A kdo ne - tak staci si vzit par papiru, překreslit kostičky a složit pouze na papire... A kdyz tam nejak vhodne zasifrujes souradnice finalky, tak by to melo byt vpohode.. Jen aby ji nekdo neukradl :(
  • 0

#30 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 11:17

ZdenalCZE napsal/a:
Nekteri lidi mohou skladat kostku treba i takhle:

;)

Jo a někteří takhle:

  • 0

#31 hejv

hejv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 11:22

1. ano (bez přípravy 1 min 57 sec) 2. ano 3. Kup jich několik do zásoby, bude třeba je měnit, každý druhý nálezce ji totiž rozebere a bude skládat po kostičkách ;)
  • 0

#32 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 11:23

Kostku mam jeste domu, tu pravou podpultovou komunistickou....bohuzel uz ma nektere barevne samolepky pryc. Slozit ji umim, myslim tak za 2-3min...nikdy jsem neumel takhle rychle http://youtube.staze...ka-na-svete.htm
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 11:30

Kostek mam doma celou radu v rozmanitych verzich, barvach i velikostech (od 2x2 az po 5x5) Slozit je umim vsech, psal jsem k tomu kdysi i navod do casopisu. Normalni kostu jsem skladal pod 40 sekund (kdy sla rozumne otacet), dnes tak kolem 2 minut. Takova keska by me urcite lakala, ale pokud bude kostka opakovane rozebirana a skladana, dlouho nevydrzi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#34 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 18:01

Hej to je nahodou super napad takova keska, ale ja bych ju nedala :-). Kostku jsem mela v rukach nekolikrat, ale nikdy neslozila, rozebirat ju mi bylo lito. :-)
  • 0
Peace through superior firepower.

#35 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 18:56

Ne, ne. Asi bych to brutnul :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#36 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 21:07

Rubikovu kostku mám, tu originální. Před pár lety jsem ji vyhrabal z šuplíku 25.12. a už jsem si vůbec nepamatoval postup. Dal jsem si předsevzetí že do konce roku bude složená, na Silvestra ráno jsem ji měl složenou poprvé a odpoledne jsem to dokázal z každé pozice. Je pravda že jsem se mezitím věnoval i jiným činnostem (jídlo, spánek a tak).
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#37 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 21:39

Kostku jsem taky kdysi bez problemu skladal - dnesku už asi ne. Mam ale doma taky jednu z variant Rubikovky: rubikovka skladajici se z kostek o zakladně obdelnikove, trojuhelnikove a zvlaštni čtyřuhelnikove - a tu jsem jednou rozebral, ale už nikdy nesložil
  • 0

#38 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 22:06

Kostek mám několik různých a umím je složit. Nejlepší je 5x5x5. Děti jí milují skládat, manželce se to zatím nedaří. Asi je na ní moc barev.
  • 0

#39 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 22:15

Mám. Umím.
  • 0

#40 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 22:38

Kostku jsem dostal jako darek nekdy pred ctvrtstoletim. Jediny zpusob, jaky se mi ji dari dostat do usporadaneho stavu, je oloupat a preskladat na povrchu ty barevne polepky, :-D ale priznam se, ze jsem se to taky nikdy metodicky naucit nezkousel. Takze coby naprosty neumetel jen tise doufam, ze mi ona nova mysterka nevypukne pod okny. :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama