Přejít na obsah


Fotka

Rubikova kostka - Důležité !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:36

Zajímá mě, jestli by sami nebo někdo z vašich geopřátel, co s vámi chodí lovit umí poskládat rubikovu kostku.
Druhý dotaz pak zní, jestli máte doma tento legendárná hlavolam?

Děkuji všem za odpověď, je to důležité (pro mě).

  • 0

#2 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:39

No nevim, jestli bych ji ještě uměla složit, ale před lety jsem ji složit uměla a určitě bych ji ještě někde našla, možná i návod na složení :-)
  • 0

#3 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:42

možná jsem jí někdy složila,už jsem jí ale dlooouho neměla v ruce,dávala jsem kostky i do kešky:)a doma bych určitě ještě nějakou našla.Jinak mám ráda takový ty malý kovový hlavolamy a ježka,těch mám hodně:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:51

Ano, umím ji složit Ano, mám ji doma
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#5 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:52

rozložit ji dokážu kdykoli i po slepu... B) se složením je to už horší - většinou udělám 2 strany a jsem zralý na psychinu :D:D:D ale kdyby sem někdo hodil návod... ;)B):D
  • 0

#6 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:54

Bruca napsal/a:
ale kdyby sem někdo hodil návod... ;)B):D


http://www.google.cz...21b7b18092c6636
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#7 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 7:54

No mám jí, ale nikdy jsem jí nesložil - teda párkrát jo, když se rozpadla na jednotlivé kostičky :) Ale na netu jdou nalézt návody. A jedna (možná více) rubikova kostka 3x3 je i jako TB - poslal jsem jí nesloženou :P [tb]TB1CHJ4[/tb]
  • 0

#8 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:03

Proč se ptám? Mám přichystanou mysterku, kde je hlavním úkolem složit právě rubikovu kostku, aby jsi zjistil finálku.
  • 0

#9 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:07

eL_KeDaRoSs napsal/a:
Proč se ptám? Mám přichystanou mysterku, kde je hlavním úkolem složit právě rubikovu kostku, aby jsi zjistil finálku.


Hustý, tak to asi dost lidí nedá :D - ale zajímalo by mě, jak zajistíš podmínku, že jí opravdu složil.....
  • 0

#10 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:08

No toho se právě bojím, aby bylo hodně nálezců. :/ Podmínka je přeci jasná, souřadnice budou napsány na kostce a když jí nesložíš, tak nevíš jak jdou za sebou.
  • 0

#11 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:08

eL_KeDaRoSs napsal/a:
Proč se ptám? Mám přichystanou mysterku, kde je hlavním úkolem složit právě rubikovu kostku, aby jsi zjistil finálku.


Tak pozor, aby ji někteří nerozložili na kostičky a ty pak zpátky nesložili. Jako děti, jsme to tak dělaly...
  • 0

#12 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:08

Pokud ji tam budes mit fyzicky pocitej s tim, ze prvni nedockavec ji rozebere na atomy a slozi jen jako skladacku...
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#13 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:09

Mam a na vojne jsem se ji i naucil skladat, jen uz nevim jestli bych si vzpomel. :) Takova mysterka zni hodne zajimave, ale taky by me zajimalo jakym zpusobem lze zaridit, aby to bez poskladani neslo.
  • 0

#14 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:10

Pokud rozloží a dá do původního stavu, tak nic proti. Jestli jí někdo zníčí, mám nápad na jinou mysterku .. :-) Snad nejsou lidi takový hovada :|
  • 0

#15 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:11

marram napsal/a:
Mam a na vojne jsem se ji i naucil skladat, jen uz nevim jestli bych si vzpomel. :)

Takova mysterka zni hodne zajimave, ale taky by me zajimalo jakym zpusobem lze zaridit, aby to bez poskladani neslo.


A jak to půjde podle tebe bez poskládání?
  • 0

#16 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:13

Lidi jsou hovada s tim pocitej, u nas je jedna mysterka na finalce zavrena na kodovy zamek a vecne je pixle vypacena z druhe strany. Bohuzel neni to od mudlu, ale od kaceru kterym se nechce lusti kod :-/
  • 1
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#17 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:16

- no hlavně si myslím, že je potřeba v listingu napsat, že to bude jeden z úkolů !!, a to i jak je r.k. velká (4x4 3x3 či 5x5) - důležité je i místo, kde se bude skládat - jestli v klidu lese nebo někde na rušné ulici, kde není ani lavička a klid - no a na realizaci jsem zvědav :) - jak dlouho vydrží mechanicky nájezdy kačerů a případně jejich cholerické sklony :P - no a zda si jí někdo nepůjčí domů ;)
  • 0

#18 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:16

eL_KeDaRoSs napsal/a:

A jak to půjde podle tebe bez poskládání?


Zalezi co na ni bude napsano, ale da se to i bez slozeni, opises si to co je na jednotlivych barvach, skladas a mas mysterku na druhou :_)
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#19 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:21

eL_KeDaRoSs napsal/a:
A jak to půjde podle tebe bez poskládání?


Řekl bych, že lehce. Vezmu papír se 6 čtverci 3x3 a do nich si podle barev opíšu, co je na kostce. Kostka klidně může být rozházená a slepená vteřiňákem, že s ní nehnu :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#20 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 8:24

Umím složit. Mám jich doma několik. Ke kešce: Ať si ji každý složí jak chce, ne? Je to hra a zábava, tak ať se každý baví, jak ho to baví. Buďme tolerantní :-) A pokud na regulérním složení trváš, napiš to výrazně do listingu. Tím docílíš aspoň toho, že se podvodným složením nebudou chlubit v lozích.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama