Přejít na obsah


Fotka

geocaching na Androidu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 11:25

zdravim bando :)
heledte lovi tu nekdo kesky i pres telefon s Androidem? Pres rok jsem se podilel na vyvoji Locify aplikace ale nedavno jsem od toho upustil a vrhnul se na Androida. Rad bych nasel nekoho kdo by mel chut ozkouset neco noveho protoze vim ze na Androidu nic poradneho na GC neni. Nasel by se nekdo?
No jelikoz jsem pouzil cast kodu, sice meho, ale psaneho pod GPL licenci Locify tak nemuzu jen tak hodit do eteru apliakci bez kodu, proto kdyz nekdo bude chtit tak poslu na otestovani a vyzkouseni aktualni build. A pokud to nekoho zajima tak nejake obrazky jsou tu ... http://www.asamm.cz/?p=354#more-354.
Lovu zdar ;)

EDIT: tak jen pro info ... preci jen trefnejsi umisteni tematu je na zde ...
http://androidforum....hing-t2313.html tak se kdyztak juknete tam at nekomunikuju na tolika frontach kdyz je vse jeste v zarodku. Diky ;)
  • 0

#2 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 21:09

Zdravím a reaguju na dotaz. Androida (Tmobil G1) asi měsíc máme a pro GC máme z marketu stažen GeoBeagle a Radar. Do teď jsme lovili jen s eTrexH. Pouze chybí podrobnější mapy do terénu. Bohužel jsem jen průměrný uživatel a se software mě pomáhají synové. Jsem rád, že se tady toto téma objevilo a budu ho se zájmem sledovat, ale na nějakou odbornou spolupráci se necítím.
  • 0

#3 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 9:28

Ahoj, G1 s Androidem mam, pouzivam a rad se zucastnim testovani.
  • 0

#4 trontym

trontym

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2010 - 16:59

Čau koukl jsem na web stránky LocA a hned stáhl, vypadá to slibně :-) vyzkouším hned v terénu a dám vědět . Hlavně je to česky! ;)
  • 0

#5 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 16:32

zdravim, to zminene .. funguje neco z toho na principu GCzII? cili prijdu, zapnu, stahnu okoli a jdu? nebo do toho vseho musim cpat GPX soubory? asi me ceka android tak zkoumam teren .. dik :-D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#6 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 21:37

Že na Androidu není žádná pořádná aplikace na geocaching? Tak to jsi asi moc důkladně nehledal. :) c:geo je tvůj cíl, suprová aplikace, jenom to chce mobilní data, ale počítám, že člověk, co si koupí mobil s Androidem už toto má v základní výbavě. :)
  • 0

#7 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 6:56

Etigo napsal/a:
Že na Androidu není žádná pořádná aplikace na geocaching? Tak to jsi asi moc důkladně nehledal. :) c:geo je tvůj cíl, suprová aplikace, jenom to chce mobilní data, ale počítám, že člověk, co si koupí mobil s Androidem už toto má v základní výbavě. :)

To pocitas nespravne :)
Inak c:geo mi prislo len ako medziksicht k strankam gc.com. Pre mna nanic... len namatkou - mne je fuk, kde su uvodne suradnice mysterky, potrebujem si ulozit finalky.
  • 0

#8 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 21:29

Během posledních pár dní jsem zkusil GeoBeagle i C:geo. V kombinaci mi to docela vyhovovalo. Včetně navigace na finále multiny. C:geo je možná jenom "meziksicht", ale šikovnej. Garmina kvůli tomu asi nezahodím, ale jako pohotová varianta na mobilu + online přístup když se něco zvrtne v terénu je to výborné.
  • 0

#9 CougarJohn

CougarJohn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 22:24

Pouzivam C:geo a vzhledem k tomu ze jdeme ciste po tradickach jsem vellice spokojen...
  • 0

#10 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 8:48

Ahoj, taky jedu na G1... rád vyzkouším.
  • 0

#11 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 1:32

CougarJohn napsal/a:
Pouzivam C:geo a vzhledem k tomu ze jdeme ciste po tradickach jsem vellice spokojen...


tak to mozna poradis .. k cemu je dobry ten radar, pls? :)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#12 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 11:51

tak to mozna poradis .. k cemu je dobry ten radar, pls? :)


Trochu jine graficke znazorneni klasicke sipky. Vidis smer i vzdalenost. Nic vic v tom nehledej.
  • 0

#13 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 12:39

Tak jsem také majitel zařízení s Androidem a čekala mě změna s čím dál kešovat. Našel jsem pár aplikací a použitelné jsou podle mého c:geo a GeoBeagle. Musím říci, že po přechodu z GeoScouta je to ale bída. Určitě bych uvítal vývoj tímto směrem s možností využití možnosti být i online. U jedné z posledních keší se mi stalo, že jsem neměl signál a tedy online aplikace mi byla k ničemu. Jistě je to i díky krátké době co mám HTC Desire a neznám všechny možnosti těchto aplikací.
  • 0

#14 LamaZ team

LamaZ team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 13:40

Já jedu přes c:geo a geobeagle na HTC tattoo, plus si předem nahraju tu danou oblast přes wifi do mezipaměti na google mapy, takže si mužu klidně zazoomovat, ale jen do podoby, co jsem zoomoval v online stavu...B) Jinak četl jsem že na c:geo jde nahrát gpx, ale nepovedlo se mi to, za to na geobeaglu ano, pomocí aplikace skryšotlač si vše vygeneruji a pak i multina, nebo dejme tomu i mysterka je "hračkou" uloží se jak listing, tak obrázky....což je fajn...:P Plus na dopravu na místo mám hacknuté Sygic maps;) pak jedu pomocí aplikací pro gc:)
  • 0

#15 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 15:34

a propo neco na WIG pro androida?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#16 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 19:10

Orxion napsal/a:
a propo neco na WIG pro androida?

Zatial jedine OpenWIG cez J2ME Runner.
  • 0

#17 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 22:37

Android ported to iPhone3G B)
  • 0

#18 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2010 - 20:05

OruxMaps

- podpora geocachingu
- offline mapy (vč. Ozi)

BTW: na WIG je tu WhereYouGo
  • 0

#19 LamaZ team

LamaZ team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2010 - 21:17

máš skušenosti s tím Orux maps? Vypadá to božsky, je to i na 1.6 verzi? Na HTC Tattoo?? Kurňa, to se mi fakt líbí...jdu to testnout:D
  • 0

#20 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 11:30

- pro geocaching: vyslovene online c:geo, jinak doporucuji zkusit Smartmaps (market) - wherigo na android jiz existuje: WhereYouGo (tez na marketu) ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama