Přejít na obsah


Fotka

geocaching na Androidu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#21 pelhanka

pelhanka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 10:33

ahoj, učím se s androidem a vyzkoušela jsem c:geo, které je bezva na tradiční kešky. taky jsem stáhla smartmaps, ale nevím, kam a jak zadat souřadnice u multin a mysterek? možná pitomý dotaz, ale včera jsem se s tím prala a nevím jak dál. Moc děkuji za radu.
  • 0

#22 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 10:39

ahoj, no smartmaps pridavani bodu maji ... kdyz kliknes nahore vlevo na aktualni souradnice tak vyskoci menu, kde je 'Uložit bod'. Jsou tam tez ruzne online 'Sluzby' (mimo jine i online stahovani kesi pro geocaching). U toho bodu si pak musis vybrat kategorii kam je umistit. nejde to primo ke konkretni kesce, ale osobne to resim tak ze mam skupinu kesky kam importuju jednotlive kesky a v tom jednu kategorii treba vypoctene a tam si davam ty ruzne body po ceste :) ... zkousej a kdyztak se ptej.
  • 0

#23 straw.berry

straw.berry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 11:37

ahoj neporadíte mi, proč mi u c:geo vyskakuje hláška Omlouváme se Aplikace c:geo (proces carnero.cgeo) byla neočekávaně ukončena. Zkuste to znovu. díky
  • 0

#24 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 11:49

straw.berry napsal/a:
ahoj
neporadíte mi, proč mi u c:geo vyskakuje hláška
Omlouváme se
Aplikace c:geo (proces carnero.cgeo) byla neočekávaně ukončena. Zkuste to znovu.

díky


Obvykle stačí spustit jinou aplikaci s použitím GPS. Mapy nebo GeoBeagle. Případně restart celého přístroje.
  • 0

#25 straw.berry

straw.berry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:11

Obvykle stačí spustit jinou aplikaci s použitím GPS. Mapy nebo GeoBeagle. Případně restart celého přístroje.[/quote] díky, ale tento obvyklý postup mi nepomohl ;-( škoda, připomínal mi GcZII pro WM se kterým jsem byl nadmíru spokojen GeoBeagle mi sice ukáže nejbližší kešky, ale nějak mi tam chybí zpětná vazba
  • 0

#26 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:27

Co mas za SW/HW? Me to na A1.6/G1 nezlobi.
  • 0

#27 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 13:43

Zegga & kvapa: zkusili jste to teď po posledním "upgradu" geocaching.com? Mně to taky spadne např. při hledání nejbližších keší.
  • 0

#28 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:00

Ten samý problém na HTC Legend (padající c:geo). Pomohlo stažení aktualiazce z marketu.
  • 0

#29 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:26

jj, po aktualizaci frci jedna basen ;), coz koneckoncu vzdycky po zasahu do gc.com...
  • 0

brundi
 


#30 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:30

Tak, pred aktualizaci to spadlo. Po aktualizaci zase vsechno beha.
  • 0

#31 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 14:41

To jsou fofry! Když jsem psal svůj předchozí příspěvek, na Marketu ještě nic nebylo.
  • 0

#32 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 10:31

vcera jsem narazil na aplikaci COLUMBUS a rekl bych ze je jeste lepsi nez C:geo .. jsou tam sice ruzne drobnosti (treba po zalogovani, zustanete na obrazovce s logem amusite zpet rucne), ale jsou to vylozene drobnosti, muzete si definovat vlastni podpis, zobrazuji se obrazky, jako mapu pouziva google (i moznost krok za krokem navigace) atp je to prehledne, jednoduche a cesky. sice muzete namitnout ze tam neni radar, ale myslim ze kompas staci :-D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#33 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 19:55

Orxion napsal/a:
vcera jsem narazil na aplikaci COLUMBUS a rekl bych ze je jeste lepsi nez C:geo .. jsou tam sice ruzne drobnosti (treba po zalogovani, zustanete na obrazovce s logem amusite zpet rucne), ale jsou to vylozene drobnosti, muzete si definovat vlastni podpis, zobrazuji se obrazky, jako mapu pouziva google (i moznost krok za krokem navigace) atp

je to prehledne, jednoduche a cesky. sice muzete namitnout ze tam neni radar, ale myslim ze kompas staci :-D


COLUMBUS vypada bezvadne, jeste ho budu zkouset, ale vyhovuje mi.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#34 trontym

trontym

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 20:21

Takže mám odzkoušeno LoCa vše by bylo Ok , Mapy lze stahovat a pak koukat na ně offline až na jeden jediný problém když přepnu na dohledávání čili kompas místo šipky tam mám jen nějakej chuchvalec a nelze se někam dostat . Tož to je jedinná vítka . Mám samsung galaxy spica.
  • 0

#35 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 14:34

Orxion napsal/a:
vcera jsem narazil na aplikaci COLUMBUS a rekl bych ze je jeste lepsi nez C:geo .. jsou tam sice ruzne drobnosti (treba po zalogovani, zustanete na obrazovce s logem amusite zpet rucne), ale jsou to vylozene drobnosti, muzete si definovat vlastni podpis, zobrazuji se obrazky, jako mapu pouziva google (i moznost krok za krokem navigace) atp

je to prehledne, jednoduche a cesky. sice muzete namitnout ze tam neni radar, ale myslim ze kompas staci :-D


Columbus jsem cvičně nainstaloval a hned druhý den zas odinstaloval. Důvodů je celá řada. Zůstávám u osvědčené dvojice GeoHunter (vypracovanější GeoBeagle) a c:geo.
  • 0

#36 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 15 červenec 2010 - 7:37

Pro majitele Androidů můžu vřele doporučit program Georg. Je sice placený ale myslím že 105kč není až tak moc :) viz samostatný téma.
  • 0

#37 ArranelNicolas

ArranelNicolas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 14:51

Tak jsem se rozhodl taky přihodit nějaké ty zkušenosti s Geocachingem na ANDROIDu. Používám dvě aplikace pro lov: C:GEO Geocaching (od Groundspeaku) Dále super aplikace je CWG od Onovyho, potom keškoměrka, která se na displeji velice vyjímá a pak jen takové vychytávky jako Googles na rozluštění nějakých keškových šifer, tipu poznej obraz, QR atd. Jinak těch aplikací je spousta co mi prošla rukama, ale tohle jsou ty co zůstali v obou zařízeních od HTC. Vřele doporučuji
  • 0

#38 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 21:33

Ahoj.Tak taky přidám svoji troškou do mlýna. Pokud použiju mobil s Androidem, tak prg. "c:geo" snad jako všichni. Potom je super věc prg.:"Šifrovací pomůcky" a "GCC". Perfektní soft pro různé luštění šifer. Je tam toho fakt hodně užitečného. VŠE JE FREEWARE !!!
...ještě jsem zapomněl. Dá se použít i prg."Androzic. Mám v něm mapy, co jsem používal v PDA (win.mob.6.5) v OziExploreru, který byl můj oblíbený program.
  • 0
Garmin Oregon 450t PRO Garmin GPSMAP 60 CSx Samsung i9100 Galaxy S II

#39 Jizanka

Jizanka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:18

Používám Samsung Galaxy s firmware 2.3.4. (na 2.2. absolutně selhávalo GPS, teď jde úplně perfektně), v terénu jedu na offline. Jako nejlepší se mi zatím osvědčil "Locus Free" s doplňkem "Geocaching4Locus". Na wifině či při občasném onlinu natáhnu během pár vteřin keše z okolí či místa, které si určím, mám to i s listingem, hintem, obrázky, waypointy, mohu filtrovat, dělat si poznámky v terénu a vypočítávat multiny a finálky a je to pěkně přehledné - mimochodem nejsem PM. V Locusu mám dané mapky z Mobile Atlas Creatoru (MOBAC), které si vytvořím na PC dle mého vlastního výběru, ale to snad dělám jen proto, že nějak neumím po jistých nucených úpravách vytvářet mapky přímo v Locusu či mám málo odvahy to nějak zkoušet. V zásobě mám ještě pro všechny případy v mobilu "c:geo", Columbus se zdál jako velmi dobrá aplikace, ale po několika problémech byl okamžitě odinstalován. Pak je dobré mít i "WhereYouGo", "GCC" a "Šifrovací pomůcky".
  • 0

#40 radek67

radek67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 10:44

Jizanka: 100% souhlas, Locus Pro (má i svoji free verzi) za tu stovku rozhodně stojí. Má tu i svoje samostatné vlákno http://www.geocachin...thread_id=17490.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama