Přejít na obsah


Fotka

Zrušené kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2006 - 12:30

Zdarec všem.Mám takový dotaz...možná hloupost.Zjistil jsem díky dotazu od jednoho geocachera že mi byly zrušeny(zaarchivovány) moje kešky-Hrabeci a Generalova.Nemám sebemenší tušení proč,jestli ji správce nevyškrt jen z důvodu zimy a usouzení nedostupnosti nebo jiného důvodu?Pokud někdo může poradit,budu rád.Dík za každou odpověd.S pozdravem Sooptik
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2006 - 12:38

Duvod se dozvis obvykle primo na strance archivovane cache, kde u informace o archivovani je obvykle uveden duvod.
Nicmene, kdyz se podivas na vypisy techto dvou kesek na GC.COM, o nejake archivaci tam neni ani tuk. Takze mozna nejaky informacni sum. Doporucuju nejdriv se podivat, zda se ta informace zaklada na pravde :-) Viz:
Generalova keska
Hrabecí
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2006 - 12:43

Zdarec všem.Mám takový dotaz...možná hloupost.Zjistil jsem díky dotazu od jednoho geocachera že mi byly zrušeny(zaarchivovány) moje kešky-Hrabeci a Generalova.Nemám sebemenší tušení proč,jestli ji správce nevyškrt jen z důvodu zimy a usouzení nedostupnosti nebo jiného důvodu?Pokud někdo může poradit,budu rád.Dík za každou odpověd.S pozdravem Sooptik

Asi to bude spatnym importem dat do gc.cz po nejake zmene na gc.com. Stejne jako u dalsich mnoha kesi, ktere se ted jevi v ceske databazi a mape jako zrusene. Na gc.com jsou v pohode. Obcas se to stava, tak zadnou paniku :-)).
Michal
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2006 - 13:59

JJ, na gc.cz mape to ted vypada jak po vybuchu antigeo bomby :) Vetsina se jevi jako disablovane.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2006 - 15:08

už je to lepší? v noci vypadly DNSka.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2006 - 10:02

už je to lepší? v noci vypadly DNSka.


Tak už se to jeví jako ok...sice jsem nepochopil systém ale zatím pohoda jazz.Dík za odpovědi...Sooptik
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama