Přejít na obsah


Fotka

Pražské keše, které stojí za to


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 12:46

Ahoj! Po poslední návštěvě Prahy mi na mysli vyvstanula otázka: Jak sakra mezi hordami rádobymikrokeší poznám opravdu kvalitní kousky? Neexistuje nějaký seznam pražských keší, které stojí za to? a neměl by někdo listingy pro PDA alespoň některých Pražských keší? A ještě něco: Slyšel jsem o kanálových keších a podobných věcech, které se dají v Praze najít. Ale kde? Prosím, poraďte...
  • 0

Co jako?


#2 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 12:50

Tak jednak je dobré se dívat na logy a hlavněna hodnocení - tj. hodnocení zde - "české" a dobré i GCvote - světové. Jinak kanál: GC13QK0
  • 0

#3 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 12:55

Mě už dlouho láká tahle kanálovka: GC1G3WH. Akorát to mám trochu z ruky a nemám parťáka, který by tam lezl se mnou. Sám si netroufám. Jinak, zkus na zdejší mapě vyfiltrovat kešky třeba podle toho, jak byly hodnoceny. Sice to u mnohých není kvůli malému počtu hodnotících příliš vypovídající, ale určité vodítko to je. A pokud má někdo vysoké hodnocení, řekněme 75 % a více, to by v tom byl čert, aby ta keška nestála za to! Já už jsem takhle pár dobrých keší našel.
  • 0

#4 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 13:04

Kanalovky v Praze: GCXJR2, GC1G3WH, GC13QK0, GC1F0R5 Doporucuji lovit v tomto poradi - stoupajici obtiznost (take mi to bylo kdysi tak doporuceno).
  • 0

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 13:12

Kanalovky: Styx, Epsilon, Mesicni stola ty co stoji za to: MelManovky, Hradnikovky, Benjovy petkove mosty, letterboxy, prochazky po Petrine, Sarce nebo Stromovce, ZOOlogocka... je toho spousta co je hezkeho k odloveni, ale i toho z ceho jsem mel dobry dojem behem lovu (nebo lusteni), ale konci to pochcanou filmovkou v rosti...
  • 0

#6 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 13:30

Tyhle bych take mohl osobne doporucit (neboli lovil jsem je, neni to z doslechu): GC1915P, GC1C3XW, GCY6R5, GC1R4YD, GC1FY8X, GCTRPF, GC1HFH6, GC1HFHR, GCNEGK, GC1RK6D, GC1DEQ2, GCM773, GC1E785, GC16YK0, GC1MP5N, GC1FN12, GCWFEH, GC1DK33, GC1BH4Y, GC1GM9G, GC1C11A, GC12437, GC1HPQ4, GC1Y69X,GC1HZAN, GC19CJQ - je to jenom vyber tech, co me nejak vyrazne zaujaly (lusteni, provedeni, cokoliv). Je jich peknych mnohem vic, ale to bys mel moc dlouhy seznam.
  • 0

#7 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 15:35

Kdysi jsem slíbil kamarádce, že budu vytvářet seznam keší, které stojí za návštěvu. Zatím to usnulo, ale kdyby byl zájem o můj čistě subjektivní pohled, dej vědět.
  • 0

#8 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 15:40

Pajast napsal/a:
Mě už dlouho láká tahle kanálovka: GC1G3WH. Akorát to mám trochu z ruky a nemám parťáka, který by tam lezl se mnou. Sám si netroufám.

Jinak, zkus na zdejší mapě vyfiltrovat kešky třeba podle toho, jak byly hodnoceny. Sice to u mnohých není kvůli malému počtu hodnotících příliš vypovídající, ale určité vodítko to je. A pokud má někdo vysoké hodnocení, řekněme 75 % a více, to by v tom byl čert, aby ta keška nestála za to! Já už jsem takhle pár dobrých keší našel.


Jo, tu muzeme doporucit :) Jine kanalove jeste odlovene nemam, ale rekl bych, ze toto je dobra keska do "kanaloveho zacatku" :) Nic sloziteho, kupodivu i "cista", zadny humus...moc pekny.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#9 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 15:48

lukabike.com napsal/a:

Pajast napsal/a:
Mě už dlouho láká tahle kanálovka: GC1G3WH. Akorát to mám trochu z ruky a nemám parťáka, který by tam lezl se mnou. Sám si netroufám.

Jinak, zkus na zdejší mapě vyfiltrovat kešky třeba podle toho, jak byly hodnoceny. Sice to u mnohých není kvůli malému počtu hodnotících příliš vypovídající, ale určité vodítko to je. A pokud má někdo vysoké hodnocení, řekněme 75 % a více, to by v tom byl čert, aby ta keška nestála za to! Já už jsem takhle pár dobrých keší našel.


Jo, tu muzeme doporucit :) Jine kanalove jeste odlovene nemam, ale rekl bych, ze toto je dobra keska do "kanaloveho zacatku" :) Nic sloziteho, kupodivu i "cista", zadny humus...moc pekny.


Tu jsem dal sám. V pohodě, čisto. Jen mne bolel zadek. :)
  • 0

#10 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 15:52

Skoda ze uz nefunguje GC136JM, ta byla hodne vypecena. Potom zkus treba GC11DZV, GCXJR2nebo GCV6MT a vlastne cokoliv od Mel-mana :) A tady jeste neco malo s toho co mame odloveno a co se nam libilo: GC1ARY6, GC15F4H, GC1HFHR, GC1HFH6...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#11 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 16:17

werg napsal/a:
Kanalovky v Praze:
GCXJR2, GC1G3WH, GC13QK0, GC1F0R5

Další pražské kanáloffky jsou GC1KG8J (obtížností srovnatelná se Ztroskotaným UFem) a GC1NW48 (tu si nechte jako úplně poslední B))

PS: whooops, GCXJR2 je kanáloffka? Vždyť ji mám jako FTF a žádný kanál tam tehdy nebyl! Budu muset udělat druhou návštěvu, byť bez bodíku ;)
  • 0

#12 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 16:20

R-A-von-B napsal/a:

werg napsal/a:
Kanalovky v Praze:
GCXJR2, GC1G3WH, GC13QK0, GC1F0R5

Další pražské kanáloffky jsou GC1KG8J (obtížností srovnatelná se Ztroskotaným UFem) a GC1NW48 (tu si nechte jako úplně poslední B))

PS: whooops, GCXJR2 je kanáloffka? Vždyť ji mám jako FTF a žádný kanál tam tehdy nebyl! Budu muset udělat druhou návštěvu, byť bez bodíku ;)

No jestli je uplne kanalova nevim, ale rozhodne neni "na povrchu zemskem", ale spis pod nim :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#13 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 18:48

lukabike.com napsal/a:

R-A-von-B napsal/a:

werg napsal/a:
Kanalovky v Praze:
GCXJR2, GC1G3WH, GC13QK0, GC1F0R5

Další pražské kanáloffky jsou GC1KG8J (obtížností srovnatelná se Ztroskotaným UFem) a GC1NW48 (tu si nechte jako úplně poslední B))

PS: whooops, GCXJR2 je kanáloffka? Vždyť ji mám jako FTF a žádný kanál tam tehdy nebyl! Budu muset udělat druhou návštěvu, byť bez bodíku ;)

No jestli je uplne kanalova nevim, ale rozhodne neni "na povrchu zemskem", ale spis pod nim :)

možna se na ně vydám:D...už jsem o nich slyšel na eventech:)...tak jsem zvedavý;)
  • 0

#14 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 20:15

Pajast napsal/a:
Mě už dlouho láká tahle kanálovka: GC1G3WH. Akorát to mám trochu z ruky a nemám parťáka, který by tam lezl se mnou. Sám si netroufám.

Jinak, zkus na zdejší mapě vyfiltrovat kešky třeba podle toho, jak byly hodnoceny. Sice to u mnohých není kvůli malému počtu hodnotících příliš vypovídající, ale určité vodítko to je. A pokud má někdo vysoké hodnocení, řekněme 75 % a více, to by v tom byl čert, aby ta keška nestála za to! Já už jsem takhle pár dobrých keší našel.


Kdybys chtěl společnost na to Ztroskotané UFO, dej vědět, mám to koupsek od domova a taky se mi tam nechce samotné:)
  • 0

#15 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 23:18

Mufa napsal/a:

Pajast napsal/a:
Mě už dlouho láká tahle kanálovka: GC1G3WH. Akorát to mám trochu z ruky a nemám parťáka, který by tam lezl se mnou. Sám si netroufám.

Jinak, zkus na zdejší mapě vyfiltrovat kešky třeba podle toho, jak byly hodnoceny. Sice to u mnohých není kvůli malému počtu hodnotících příliš vypovídající, ale určité vodítko to je. A pokud má někdo vysoké hodnocení, řekněme 75 % a více, to by v tom byl čert, aby ta keška nestála za to! Já už jsem takhle pár dobrých keší našel.


Kdybys chtěl společnost na to Ztroskotané UFO, dej vědět, mám to koupsek od domova a taky se mi tam nechce samotné:)

Já tam sám byl a není to zas tak strašný...
  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 6:28

Koukám, že se to zde zvrhlo na debatu o pražských kanálovkách. Myslím, že Marsyas chtěl obecně doporučit něco pěkného v Praze. Přesun z poradny...
  • 0

#17 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 9:46

Tak abych za sebe doporučil něco nekanálového: Mám prolezenou zatím jenom část Prahy. Něco opravdu bombastického, co mě v Praze oravdu nadchlo, byl Bránický aprílový most (GC1PCF2) z mostní série. Bohužel je zrovna mimo provoz. Ale fakt to stojí za to! Pokud budeš mít při návštěvě Prahy víc času, můžeš se z centra vydat do Šárky, Modřanské rokle, Břežanského údolí, Prokopského údolí, Krčského lesa... Pokud máš rád přírodu, zklamaný určitě nebudeš. :)
  • 0

#18 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 10:08

GC1HFHR a GC1HFH6 můžu taky vřele doporučit, jedny z nejlepších, co jsme zatím v Praze odlovili :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#19 Pikomuf

Pikomuf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 10:16

V Praze mam asi 80 kesi takze tohle vlakno urcite projdu az zase pojedu. Asi pred 14 dny jsem tam lovil naposled. Nekolik kesi ktere mam odlovene tu napsane jsou, ale neni tu tato. GC1CA2Y Me se moc libila a vubec mi nevadil ze to je mikro
  • 0

#20 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 10:33

okraj prahy - GCXK5B cert te vem a GCXZMK matrix GC18ZHF anthropoid - atentat na heydricha GCWQVE pevnost vysehrad GCXJRY royal road (multina skrz historicke centrum)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama