Garmin GPSMAP 60CSx - nahravani bodu
#1
Publikováno 14 říjen 2009 - 15:19
#2
Publikováno 14 říjen 2009 - 15:26
#3
Publikováno 14 říjen 2009 - 15:33
#4
Publikováno 14 říjen 2009 - 16:39
Sahib-CZ napsal/a:
Kdyz zadam wpt rucne, tak je pak v kategorii Body, ale kesky tam nejsou. Nejsou ani v kategorii Poklad, ktera je ve stroji implicitne.
Řekl bych, že to je tím, že máš špatně ikony bodu. Protože když se podíváš do nastavení pokladu, tak nenalezený je zavřená truhlička, nalezený je otevřená truhlička. To se Ti ukazuje mezi poklady a takhle funguje označení nálezů.
Podívej se do bodů (WP), s jakou ikonou že to tam máš ty keše nahrané.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#5
Publikováno 14 říjen 2009 - 16:47
Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X
#6
Publikováno 14 říjen 2009 - 17:25
lukabike.com napsal/a:
Ale ty truhlicky jsou nastaveny jakou default symbol, nebo se pletu?
To jsou, ale u nahrávaných dat nemusí být správná ikona truhličky, tam může být problém.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#7
Publikováno 14 říjen 2009 - 17:34
#8
Publikováno 14 říjen 2009 - 18:03
#9
Publikováno 14 říjen 2009 - 18:05
Jo, ale to máš Oregon, který umí zpracovávat GPX. Mám pocit, že 60CSx tohle ještě neuměla. Je potřeba nahrávat přes Mapsource.vladota3
Zkusil bych fakt prověřit přenos, buď v bodech nebo pokladech by se to mělo objevit každopádně.
Můžeš taky zkusit stáhnout waypointy zpět do Mapsource a uvidíš, co vše se v GPS opravdu vyskytuje.
#10
Publikováno 14 říjen 2009 - 18:37
#11
Publikováno 14 říjen 2009 - 18:54
Kdyz stahnu body z GPS do MapSource, tak tam jsou....ikona zavrena truhlickaalkes
#12
Publikováno 14 říjen 2009 - 18:55
psmolda napsal/a:
Ähoj, jestli máš v Mapsource v trasových bodech kešky, což asi ano - mluvíš o .gpx souboru, nemůže být problém v tom, že nemáš zaškrtnuty trasovébody při odeslání do GPS?
jj, to jsem ohlidal
#13
Publikováno 14 říjen 2009 - 18:55
vladota3 napsal/a:
Ja mam sice iny Garmin, ale subor gpx s keskami nahravam priamo z PC do Garmina - a nie cez Mapsource (pokial viem tam Mapsource nepozna format gpx pre kesky tak ten keskovy gpx zmeni/pokazi). Skus priamo prekopirovat do adresara "Garmin\GPX".
nepomohlo
#14
Publikováno 14 říjen 2009 - 18:56
#15
Publikováno 14 říjen 2009 - 19:00
#16
Publikováno 14 říjen 2009 - 20:21
To co pise Alkes je casty jev. Pokud nahrajes kese prilis vzdalene od bodu posledniho pouzivani GPS, tak se ti nezobrazi. Pokud das hledani dle jmena, tak by se ti to zobrazit melo.alkes napsal/a:
Hmm a body, které si vytvoříš ručně, vidět jsou? Nemůžeš mít třeba nastavené řazení podle vzdálenosti a nejbližší cache příliš daleko? (Jenom takové letmé nápady, protože takhle na dálku fakt netuším, čím by to mohlo být.)
#17
Publikováno 14 říjen 2009 - 20:48
Sahib-CZ napsal/a:
Kdyz stahnu body z GPS do MapSource, tak tam jsou....ikona zavrena truhlickaalkes
A kolik zkoušíš nahrát bodů ??
Do GPS se jich, jako WP, vejde jen 1000 !!!
A v nastavení GPS v menu Poklad si zkontroluj, jestli máš správně nastavené ikony pro poklady.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#18
Publikováno 14 říjen 2009 - 20:55
Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X
#19
Publikováno 15 říjen 2009 - 9:14
Nahravam jich 146, ikonku mam nastavenou na zavrenou truhlicku a otevrenou truhlicku.
lukabike.com
kdyz dam Find/Menu , tak tam je jen volba Radit automaticky
#20
Publikováno 15 říjen 2009 - 11:17
Sahib-CZ napsal/a:
kolombo
Nahravam jich 146, ikonku mam nastavenou na zavrenou truhlicku a otevrenou truhlicku.
lukabike.com
kdyz dam Find/Menu , tak tam je jen volba Radit automaticky
A když dáš Najít, Body, tak tam ty nahrané WP vidíš ?? Jakou mají ikonku ??
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů