Přejít na obsah


Fotka

Nepublikování earthcache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 lizatko

lizatko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 15:35

Zdravím, rád bych dostal radu od kačerů, jež měli také následují problém s earthkeší. Po vyplnění formuláře na založení earthky mi přišel mail, že nelze tuto keš publikovat, tak jak je. Tuto kešku jsem i tak adoptoval, upravil listing. Zaslal jsem dále už dva maily geosociety ohledně změny listingu... Reakce žádná a výsledek je ten, že earthkeš čeká na schválení na geocachingu, ale toho se těžko dočká, když není na seznamu geosociety jako oficiální earthkeška. Může mi někdo poradit, co dále dělat? díky
  • 0

#2 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 15:40

Komunikuj s nimi prostřednictvím toho mailu co ti přišel.
  • 0

#3 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 15:43

lizatko napsal/a:
Po vyplnění formuláře na založení earthky mi přišel mail, že nelze tuto keš publikovat, tak jak je. Tuto kešku jsem i tak adoptoval, upravil listing. Zaslal jsem dále už dva maily geosociety ohledně změny listingu... Reakce žádná a výsledek je ten, že earthkeš čeká na schválení na geocachingu, ale toho se těžko dočká, když není na seznamu geosociety jako oficiální earthkeška. Může mi někdo poradit, co dále dělat? díky


Jsem na tom podobně.
V mailu, který mě upozorňoval na nedostatky listingu, bylo uvedeno, že na něj mám odepsat, až bude keš upravena podle doporučení. To jsem udělal a čekám. Předpokládám, že když jsem dodržel instrukce, tak na mou keš jednou dojde řada - ale taky by mě zajímalo, jaká je obvyklá čekací doba... :-)

Fakt je ten, že už jsem se asi dvakrát (v jiné souvislosti) přesvědčil, že maily z domény .cz padají v USA snad automaticky do spamového koše, proto jsem pro odepsání použil účet na gmail.com...
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 16:11

no ja si skrz ten email pred casem bez problemu dopisoval. odeslal jsem earthcache, prisla zadost o doplneni a adopce, adoptoval jsem, zeditoval, doplnil, napsal email s zadosti o prekontrolovani editace a publikaci (z email.cz) a bylo publikovano - jen pro jistotu - nezapomente uvest GC kod, ktere kese se to tyka. to vse probehlo za rekordni 2 dny. ovsem posledni earthce trvala samotna publikace skoro 4 tydny a to s ni zadny problem nebyl. no takze si vyber :) proste nekdy to jde rychle a nekdy ne.
  • 0

#5 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 17:10

Dain a Olik napsal/a:
no ja si skrz ten email pred casem bez problemu dopisoval. odeslal jsem earthcache, prisla zadost o doplneni a adopce, adoptoval jsem, zeditoval, doplnil, napsal email s zadosti o prekontrolovani editace a publikaci (z email.cz) a bylo publikovano - jen pro jistotu - nezapomente uvest GC kod, ktere kese se to tyka. to vse probehlo za rekordni 2 dny.
ovsem posledni earthce trvala samotna publikace skoro 4 tydny a to s ni zadny problem nebyl.
no takze si vyber :) proste nekdy to jde rychle a nekdy ne.


Mám podobnou zkušenost - na mou EC Pasterze Glacier jsm vloni dostal žádost o doplnění zejména geologických informací. To jsem udělal a zaslal zpět přes prfil a kešu byla do tří dnů publikována. Letos na jaře jsem na publikaci Dambulla čekal skoro 4 týdny. Takže asi tak.
  • 0
PUNK 4 EVER!

#6 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 21:04

Jsou to občas paradoxy. Mně poslední EC schválili hned, ale žádost o adopci nikde. Což vede k schizofrenní situaci, kdy v listingu jste uvedený jako autor, ale ve skutečnosti je to pořád EC-revívr. Slušně jsem 14 dní počkal (čti: řešil jsem něco úplně jinýho), aby pak na můj mail reagoval do hodiny a bylo posekáno (psal obligátně o mé spam schránce, ale tam to fakt nebylo). Nejlepší rada: © H+ : Stop the earthcache madness! :D
  • 0
Retired slowcacher

#7 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 21:24

Já měl podobný problém na své earthce. Po 8 dnech po zaslání listingu na GSA society mi přišla odpověď abych do otázek doplnil jednu týkající se geologie, adoptoval listing, a poté odeslal mail a bude hotovo. Tak jsem to udělal a po 3 týdnech čekání, zaslání 4 mailů a bez odezvy mě to přestalo bavit, čekající listing (neschválený) jsem zaarchivoval a poslal ten samí na schaválení znovu. Hned druhý den byla publikovaná:D
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#8 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 8:52

Já bych řekl, že teď mají hodně žádostí. Poslal jsem formulář na začátku října, přišlo mi potvrzení, a od té doby taky čekám. Předchozí earth jsem mohl adoptovat během té 10denní lhůty, o které se píše v potvrzovacím e-mailu. Pak jsem listing upravil podle jejich doporučení, poslal zprávu a keška byla publikována během 24 hodin. Teď tam asi mají velkou tlačenici. :D
  • 0

#9 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 21:16

Regarding your recent EarthCache submission(s):

Please note that we have received your submission and are working to review it.

Your patience is appreciated!

Regards,

Anny Jones

for Geoaware


Před malou chvílí jsem dostal zprávu tohoto znění. Je to tak, jak jsem si myslel. Nestíhají! B)
  • 0

#10 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 10:11

Před malou chvílí jsem dostal zprávu tohoto znění. Je to tak, jak jsem si myslel. Nestíhají! B)


...se ani nedivím. V počátku earthcachingu bylo posuzování kvality earthcache velmi přísné a prošlo jich docela málo a většinou šlo opravdu o lokality geologicky významné. Ovšem ted (speciálně v ČR) je zvykem umístit earthku do každého lomu a u každého velkého šutru. A "nahoře" je jim to asi již fuk :B)
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 11:18

voe, "ted" nam vysla erthka "naleziste zkamenelin - houbuv lom". ja ti dam, otirat se o nasi lomovou kes. asi si s tebou promluvim :D
  • 0

#12 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 11:56

Dain a Olik napsal/a:
voe, "ted" nam vysla erthka "naleziste zkamenelin - houbuv lom". ja ti dam, otirat se o nasi lomovou kes. asi si s tebou promluvim :D


...Tebe bych si nedovolil kritizovat, náčelníku :D:D
  • 0

#13 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 12:10

Dain a Olik napsal/a:
voe, "ted" nam vysla erthka "naleziste zkamenelin - houbuv lom". ja ti dam, otirat se o nasi lomovou kes. asi si s tebou promluvim :D

Posli link, treba se mi bude hodit na bookmark. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#14 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 13:09

Dorcadion napsal/a:

...se ani nedivím. V počátku earthcachingu bylo posuzování kvality earthcache velmi přísné a prošlo jich docela málo a většinou šlo opravdu o lokality geologicky významné. Ovšem ted (speciálně v ČR) je zvykem umístit earthku do každého lomu a u každého velkého šutru. A "nahoře" je jim to asi již fuk :B)


No jo, s tím se holt musí počítat. Stejně jako u "normálních" keší si budeme muset vybírat. Nakonec, pokud na blbou earthku narazím, aspoň si řeknu "sakra, tak takhle já to teda dělat nebudu". :)
  • 0

#15 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 14:06

hplus napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
voe, "ted" nam vysla erthka "naleziste zkamenelin - houbuv lom". ja ti dam, otirat se o nasi lomovou kes. asi si s tebou promluvim :D

Posli link, treba se mi bude hodit na bookmark. :D


si to najdi, ne? se musis trochu starat, kdyz chces plnit bookmark. :D
  • 0

#16 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 15:59

Čtyři earthky hezky u sebe :D to stojí za návštěvu. Btw ještě tak deset tradiček do okolí přidat a bude to pěkný výlet :D. A teď vážně, do Koněprus jsem stejně někdy chtěl a tak to bude pěkné zpestření výletu.
  • 0

#17 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 16:01

Dain a Olik napsal/a:
si to najdi, ne? se musis trochu starat, kdyz chces plnit bookmark. :D

Moc klikani (celkem tri) - pockam na anonymni udani. B) Ta tradicka 130 metru od EC uz tam byla predtim? ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#18 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 16:16

vidis dle data, ne? ;) jinak je o 30 metru vejs a zkamenelinam se rozhodne nevenuje :) ale klidne si ji zarad, ja si za ni stojim :D
  • 0

#19 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 16:21

Dain a Olik napsal/a:
vidis dle data, ne? ;) jinak je o 30 metru vejs a zkamenelinam se rozhodne nevenuje :) ale klidne si ji zarad, ja si za ni stojim :D

Takze 130+30 je vlastne 160, ze jo? B)

Zarazovani do meho osobniho bookmarku je ciste subjektivni zalezitost, jestli se tam chces dostat, musis to dat bliz k jiny pixle a vic odflaknout listing - doporucuju copy+paste toho puvodniho. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#20 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 17:33

hplus napsal/a:

Takze 130+30 je vlastne 160, ze jo? B)


jasne. jeste to s tebou neni tak hrozny, scitani ti jde :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama