Přejít na obsah


Fotka

Kam ukládáte cwg?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#21 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 17:04

akryx napsal/a:
Toto je docela elegantni reseni:

http://tytyty.cz/drz...a-cwg-p-29.html


Objednal jsem si jej od Kavalíra a nenadchlo mně to, stále jej máme v obálce. Je to hrozně tenké a z toho důvodu křehké (mně už dorazil jeden růžek ulomený) a nedovedu si představit, že bych to dal na zeď v dosahu dětí. Ani objem uložených CWG není vzhledem k ceně velký, uložení jednoho CWG vyjde přes 7 Kč.

Na Akci Mošt jsem viděl vypálené vložky na 35 ks ve formátu A4, které se dají zastrčit do průhledných desek a rychlovazače. Uložení jednoho kolečka vychází cca na 4,50 a uložená CWG lze snadno vzít na event. Více viz http://clasic.cz/zel...ach/geoveci.htm

Jinak my doma dřevíčka házíme do 4,5 litrové lock&lock, pro kterou se mi zatím nedaří najít umístěním, asi budeme muset přidat další =)
  • 0

#22 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 23:16

mám folie na hokejový kartičky,teď je neměli tak další jsou na vizitky,ale ono je to vlastně jedno.Do otvoru pro kartičku strčím 2 cwg zajistím kraj izolepou,dám do šanonu a je to.Folie stojí cca 5kč a cwgček tam dám 20
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#23 cabodegata

cabodegata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 13:43

My je máme na hromádce v zadním rohu šuplíku :D
  • 0

#24 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 21:42

Já mám těch mých ušmudlaných 5 CWG pěkně vyřádkovaných na poličce a kdykoliv jdu kolem, tak je rovnám a přeřazuju a kochám se jimi :)
  • 0

#25 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 12:26

Wickey & Tesix napsal/a:
Já mám těch mých ušmudlaných 5 CWG pěkně vyřádkovaných na poličce a kdykoliv jdu kolem, tak je rovnám a přeřazuju a kochám se jimi :)


Tak to se ti nedivím,kdybych jich měla takhle málo má je tako na poličce a přerovnávám je kdykoli bych šla kolem:D(což by bylo docela často:D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#26 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2009 - 20:31

handa napsal/a:

Wickey & Tesix napsal/a:
Já mám těch mých ušmudlaných 5 CWG pěkně vyřádkovaných na poličce a kdykoliv jdu kolem, tak je rovnám a přeřazuju a kochám se jimi :)


Tak to se ti nedivím,kdybych jich měla takhle málo má je tako na poličce a přerovnávám je kdykoli bych šla kolem:D(což by bylo docela často:D


Tak už jsem pokročila, už jich mám 10 a o to častěji je rovnám :D
  • 0

#27 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 22:03

Já skladuju CWG i s popisem kde jsem k nim přišel tady http://www.geo.hydrous.cz/CWGall.htm fyzicky ale v plechové krabičce od lázeňských oplatků ;)
  • 0

#28 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 22:28

mám cwg na na nustěnce z polistirenu, ale chtěla bych si je přendat na korkovou a nevím jak je přidělat protože špendlíkama bych je musela chytit tak 3 nemáte někdo zkušenosti s oboustranou lepící pskou?
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#29 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 22:55

handa napsal/a:
mám cwg na na nustěnce z polistirenu, ale chtěla bych si je přendat na korkovou a nevím jak je přidělat protože špendlíkama bych je musela chytit tak 3 nemáte někdo zkušenosti s oboustranou lepící pskou?

Tady máš krásnej videonávod od Klonxe i s barvitým komentářem na youtube :)

Vlákno je pak tady:
http://www.geocachin...2931&pid=170784
  • 0

#30 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 23:45

handa napsal/a:
Máte je někde ve vitríně,v stojanu na cwg,nebo jen někde v krabicích?


suplik u krbu :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#31 Khabar

Khabar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 9:55

Zatím jich moc nemám, takže do krabičky od hodinek. Až jich bude víc, tak se určitě najde jiná vhodná krabička :)
  • 0

#32 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 10:05

No to je u hodně geocacherů různé. Já na ně mám pořadník, brácha si je dává do fet-pytlíčku a píchá je na nástěnku a třeba takový Spužva s nimi přikládá do kamen :D :D :D
  • 0

#33 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 18:14

já je teďkonc dávám do takový velikánský igelitky, a snažím se je brát všude s sebou na výlety, do hospod a tak... A tak se mi někdy stane, že když nemám na útratu, snažím se hostinského překecat, aby si místo toho vzal nějaký ten pamětní dřevěný puk. To s nima dělám já!!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#34 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 15:11

to spuzva: No na to, ze je sbiras uz 110 let, tak to sis moc nenahrabal. Mozna ve 150 to bude lepsi.
  • 0

#35 DJ-team

DJ-team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 22:47

Po ruznych pokusech jsem zakotvil u policky INREDA z IKEA, ze ktere jsem vyndal delici latky. Je to kryte sklem, cili se CWG nenici prachem, da se to zastrcit do skrine. Jen koukam, ze IKEA uz to nema v katalogu. Dalsi vrstvu planuju pokladat na nejakou podlozku oramovanou latkou. Cena cca 400 Kč.

Přiložené miniatury

  • 008.jpg

  • 0

#36 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 22:53

Spuzva kecá, má na to trezor. Je docela velkej, vyrábí to nějaká firma Dakon B)
  • 0

#37 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 15:14

handa napsal/a:
mám cwg na na nustěnce z polistirenu, ale chtěla bych si je přendat na korkovou a nevím jak je přidělat protože špendlíkama bych je musela chytit tak 3 nemáte někdo zkušenosti s oboustranou lepící pskou?


Já jsem si vyrobil "Klonxovu nástěnku", ale oboustraná lepící páska se mi neosvědčila. CWG neustále odpadávaly. Tak jsem je nalepil fixačním lepidlem Fijaceys(na bázi silikonu). Stačí kapka. Teď to drží dobře a sundávat je stejně nebudu, dokud bude nástěnka držet pohromadě. Pak je sloupnu a nalepím jinam.
  • 0

#38 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 16:35

DJ-team napsal/a:
Po ruznych pokusech jsem zakotvil u policky INREDA z IKEA, ze ktere jsem vyndal delici latky. Je to kryte sklem, cili se CWG nenici prachem, da se to zastrcit do skrine. Jen koukam, ze IKEA uz to nema v katalogu. Dalsi vrstvu planuju pokladat na nejakou podlozku oramovanou latkou. Cena cca 400 Kč.

_Na první pohled jsem myslel že stoho děláte doma podlahu :))))
  • 0

#39 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 17:11

V tý Ikee mají něco podobného jako výše, ve čtyřech provedeních ale ta cena...
http://www.ikea.com/...oducts/20107868
  • 0

#40 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 15:13

Ta já už mám korkovou nástěnku na ní lepící pásku a do mezer mezi CWG dám špendlíky a drží to. Takže zhruba na 300ks asi za 310kč(289kč nástěnka a asi 30kč lepící páska)
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama