Přejít na obsah


Fotka

AKCE LIDL 28.10 - vlakem za keškama !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 jtuma007

jtuma007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 15:56

Ahoj kačeři. Toto není komerční sdělení (no vlastně torhu jo, ale nemám s onou firmou žádné vazby), ale LIDL nabízí na středu 28.10. lístek na vlak kamkoliv za 150 Kč. Plánujeme toho využít a vyrazit na kešky - někam kde to ještě nemáme vyzobané. Plán nemáme, ale asi budeme startovat z Prahy a pak dle společné dohody defakto kamkoliv po republice. Lístek platí celý den. Přidal by se někdo? Jirka (jtuma007), Týniště nad Olricí - Praha
  • 0

#2 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 16:07

http://www.geocachin...491#post_156491
Uz se to tu probiralo
  • 0

#3 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 19:41

Jednak se to uz resilo a druhak mam info, ze jizdenky jsou jiz nejaky ten den vyprodane.
  • 0

#4 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 21:24

Koupil jsem ji první den akce a cíl mam jasný... dovybarvit poslední kraj... LBC... takže v 5 z Plzně směr Turnov, zobnout jednu kešku a pak do Mechova a pak domů...
  • 0

#5 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 21:36

Tak já letím zabarvit severní Moravu a pro první zahraniční..krycí název akce "Polsko".. ;)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#6 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 13:47

marram napsal/a:
Jednak se to uz resilo a druhak mam info, ze jizdenky jsou jiz nejaky ten den vyprodane.

Jízdenky jsou vyprodané jen někde, zejména na Ostravsku a v Brně. Leckde jinde jsou ještě bez problémů k sehnání, zrovna dneska jsem kupoval v Kladně. Prodávat se budou do úterka.
  • 0

#7 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 18:19

Tady (Liberec) jsou bezne k dostani. Problemem muze byt fakt, ze odsud nejezdi zadny pouzitelny vlak. Do Prahy (100km) jede 3hod 11min, do Plzne temer 6hodin (3x prestup), apod. Cili rano sednout, dojet na misto, nechodit moc daleko od nadrazi a jet zpet .... A casove nekam bliz (napr. Decin) se uz nevyplati, ve dvou je to 300Kc vlak az coz muzu jet autem a jeste usetrim ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#8 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 20:39

Aha, tady v Prostejove jsou dva Lidly a oba maji vyprodano, to by me zajimalo kam ti prostejovaci chteji jet. :) Ale nastesti je taky mame, nevahali jsme.
  • 0

#9 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 21:50

trotakcz napsal/a:
Tady (Liberec) jsou bezne k dostani. Problemem muze byt fakt, ze odsud nejezdi zadny pouzitelny vlak. Do Prahy (100km) jede 3hod 11min, do Plzne temer 6hodin (3x prestup), apod. Cili rano sednout, dojet na misto, nechodit moc daleko od nadrazi a jet zpet .... A casove nekam bliz (napr. Decin) se uz nevyplati, ve dvou je to 300Kc vlak az coz muzu jet autem a jeste usetrim ...


Neříkám, že vlak z Liberce je nějak extra využitelný, ale mluvit o 3:11 do Prahy, o 6 hodinách do Plzně a o 3 přestupech je taky tak trošku demagogie;)
  • 0

#10 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 21:53

Ostatně, kdo by dobrovolně jezdil do Prahy nebo Plzně...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#11 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 22:29

trotakcz napsal/a:
Tady (Liberec) jsou bezne k dostani. Problemem muze byt fakt, ze odsud nejezdi zadny pouzitelny vlak. Do Prahy (100km) jede 3hod 11min, do Plzne temer 6hodin (3x prestup), apod. Cili rano sednout, dojet na misto, nechodit moc daleko od nadrazi a jet zpet .... A casove nekam bliz (napr. Decin) se uz nevyplati, ve dvou je to 300Kc vlak az coz muzu jet autem a jeste usetrim ...


Z Liberce jezdí rychlíky třeba do Pardubic.
  • 0

#12 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:03

bluetracer napsal/a:
Z Liberce jezdí rychlíky třeba do Pardubic.


JJ, + trmaceni se autobusem ... náhradní autobusová doprava do 30.X. (Turnov->Železný Brod) a i bez vyluky je to stale o hodinu dele nez klidnou jizdou autem za stejny penize - Celkový čas 3 hod, vzdálenost 161 km
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#13 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:07

D@liking napsal/a:
Neříkám, že vlak z Liberce je nějak extra využitelný, ale mluvit o 3:11 do Prahy, o 6 hodinách do Plzně a o 3 přestupech je taky tak trošku demagogie;)



Treba je, ale nepripada mi 100km pres 3h v roce 2009 nijak uchvatne ... stejny jako v 1988 kdyz jsem jezdil do Prahy studovat
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#14 Romir

Romir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:15

D@liking napsal/a:
Neříkám, že vlak z Liberce je nějak extra využitelný, ale mluvit o 3:11 do Prahy, o 6 hodinách do Plzně a o 3 přestupech je taky tak trošku demagogie;)

Jo, obcas to je z Liberce do Prahy 2:36, asi by si clovek vybral. Ale jinak vetsinou vic nez 3:11. 3:11 je to jen kdyz se vyjede z Liberce ve 4:00 rano.
http://vlak.cz/ConnR...v=0&handle=3073
  • 0

#15 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:21

trotakcz napsal/a:

D@liking napsal/a:
Neříkám, že vlak z Liberce je nějak extra využitelný, ale mluvit o 3:11 do Prahy, o 6 hodinách do Plzně a o 3 přestupech je taky tak trošku demagogie;)



Treba je, ale nepripada mi 100km pres 3h v roce 2009 nijak uchvatne ... stejny jako v 1988 kdyz jsem jezdil do Prahy studovat

Taky už tam je 100 let stejná neoptimalizovaná trať, ne? :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#16 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:29

To netusim , ja jsem jen chtel vyuzit akce a projet se po letech vlakem. Ale nenasel jsem misto, kam se dostat tak abych na miste mohl byt dele nez ve vlaku ... a vse blize je pro me ve dvou vyhodnejsi jet autem. A smer Pardubice se mi taky nehodi, protoze jezdime cca 1x mesicne Liberec - Hradec Kralove - Olomouc - Koprivnice k rodicum pritelkyne. Cili se tam muzeme podivat pri ceste.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#17 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:33

Já tuším že jo. A že je v plánu její modernizace, ale to asi bude na dlouho, když se miliardy cpou do dálnic co už 10 let končí v poli...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#18 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:36

trotakcz napsal/a:
je to stale o hodinu dele nez klidnou jizdou autem za stejny penize

Rozdíl je v tom, že čas věnovaný řízení auta je časem ztraceným, zatímco ve vlaku se čas dá trávit lecjakou činností - třeba přípravou na odlov.
Ale když někdo považuje cestu po I/35 v den pracovního klidu před pracovním dnem za klidnou jízdu, to je pak asi každá diskuze marná. :)
  • 0

#19 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 23:49

bluetracer napsal/a:
Rozdíl je v tom, že čas věnovaný řízení auta je časem ztraceným, zatímco ve vlaku se čas dá trávit lecjakou činností - třeba přípravou na odlov.
Ale když někdo považuje cestu po I/35 v den pracovního klidu před pracovním dnem za klidnou jízdu, to je pak asi každá diskuze marná. :)


U zpatecni cesty cesty to je minimalne 2hodiny a to jeste za predpokladu, ze Pardubice jsou cilove mesto. A umim si predstavit ty 2 hodiny stravene zajimavejsim zpusobem nez ve vlaku. Navic autem si muzu zajet i na mista kousek od trati a zpet se muzu vracet jinou trasou a tak se podivat i na dalsi mista. A u rychliku odpada i asi jedina nevyhoda a tou je nutnost se vratit zpet k autu.

Coz jsme uz stejne odbocili, primarni je pro me nepouzitelnost vlaku jako takoveho a to i pri specialni cene 150Kc, natoz pak pri plne cene ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#20 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 8:03

Já jsem chudý student,nemám auto a nikdo se mnou nepojede kvůli keším někam pryč,proto jsem si vybral,že 28.října strávím jinak..ve vlaku se dostanu konečně k povinné četbě.. takže přemýšlej i trochu takhle,jistě až budu vlastnit auťák,tak radši do něj hodím benzín a pojedu ním..
  • 0
Cogito ergo sun ...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama