Přejít na obsah


Fotka

AKCE LIDL 28.10 - vlakem za keškama !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 migin

migin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 8:07

To zas bude ve vlacích narváno :D
  • 0
Garmin 62s, HTC Touch HD + Powermonkey Explorer + tužka ;)

#22 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 9:44

migin napsal/a:
To zas bude ve vlacích narváno :D

Ano, bude, a to zejména u ranních spojů z Moravy do Prahy a odpoledních/večerních zpět. Pro tyto vlaky silně doporučuji místenku, pokud ještě budou. Např. Pendolina jsou už dávno vyprodaná a v ranním IC Hutník z Třince do Prahy zbývají poslední dvě místenky.
  • 0

#23 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 11:02

Tak treba ja, pro ktereho je jizda vlakem nevsedni zazitek sam o sobe jsem si tuhle akci samozrejme nemohl nechat ujit. Po vybirani vhodnych cilu splnujicich spravny pomer mezi dobou stravenou ve vlaku, kesovanim a zazitkem pro mudly jsme vybrali vylet Brno -> Hluboka nad Vltavou a zpet. 4hod ve vlaku, 4 hod na kesovani a prohlidku zamku a 4hod zpet nam prijde jako pekne ztraveny den.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#24 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 11:51

Jednu dobu jsem se zesnulým dědou jezdil do Rájce-Jestřebí,takže o vlak nemám nouzi,jako kačer jezdím na kole nebo koloběžce,a tak ten vlak mám jako bonus na zpříjemnění 28.října s hlavním cílem první zahraniční a česká keška,takže v 7 z Brna->9:40 Štramberk->12:13 - 14:03 Český Těšín->15:43 nebo 16:42 ->Brno 18(19): 57..celkem na kešování skoro 4 hodiny a ve vlaku 8 hodin;to snad přečtu celé Tyrolské elegie..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#25 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 20:09

Vláček napsal/a:

migin napsal/a:
To zas bude ve vlacích narváno :D

Ano, bude, a to zejména u ranních spojů z Moravy do Prahy a odpoledních/večerních zpět. Pro tyto vlaky silně doporučuji místenku, pokud ještě budou. Např. Pendolina jsou už dávno vyprodaná a v ranním IC Hutník z Třince do Prahy zbývají poslední dvě místenky.


Ranní Hutník z Třince do Prahy bude posílen o další vozy:) Stejně tak Manažer večer.
  • 0

#26 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 13:02

Dovoilm si reagovat. Jizdenku nemam, protoze jedu zitra na SIPKU s kolegou autem. Dnes rano pri ceste do Ostravy mel vlak z Prahy celych 6 vagonu, pricemz 2 posledni byly prazdne a zamceny. To same minuly tyden. Nastupuji v Olomouci. A jestli tu jizdenku vyuziji i lide s boby, sankami, kolem, almarou, knihovnou, tak se mate na co tesit. Vlakem ano (kdyz neni reseni), ale ne ve statni svatek :-) Jeste vam vsem preji plynulou jizdu bez zpozdeni :D Student dojizdejici vlakem :-)
  • 0

Vojcek 1986


#27 jtuma007

jtuma007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 14:57

Ahoj, koukam zase "kvalitni diskuze". Neřeště tu ČD, ale jestli se Vám vyplatí se za keškama s ČD zítra vydat nebo ne. Jasně, když jste 4 a máte doma smradlavýho tydíta tak se to asi nevyplatí (ehm, amortizace hlavně naftových motorů pod dvě kačky na km těžko dostanete, ale co, nebudu tu rejpat...), ale když jedete sami tak je to přinejmenším zajímavý.... DNES v 14:00 v Lidlu na Černém mostě v Praze (u výpadovky na MB) lístky měli a nevypadalo že je vyprodají. čus, Jirka
  • 0

#28 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 16:09

jtuma007 napsal/a:
Jasně, když jste 4 a máte doma smradlavýho tydíta tak se to asi nevyplatí (ehm, amortizace hlavně naftových motorů pod dvě kačky na km těžko dostanete, ale co, nebudu tu rejpat...), ale když jedete sami tak je to přinejmenším zajímavý....


(Predpokladam, ze jsi reagoval na moji kalkulaci z puvodniho vlakna)
Neprud. ;) Naklady na "smradlavyho tydita" amortizuju cestama do zamestnani a zpet, coz je nastesti jeste vydelecna cinnost.

Do kesovani fakt amortizaci nepletu, to je bonus navic. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#29 jtuma007

jtuma007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2009 - 16:35

(Predpokladam, ze jsi reagoval na moji kalkulaci z puvodniho vlakna)


Ne nereagoval, ale dík za upozornění. Vlastně jo na něco takovýho jsem narážel... Naši mají 2.0 HDi a když se člověk snaží, tak jede i ve 4 lidech okolo 4,5 nafty. Což je super. Ale amortizace je určitě přes 2 kačky/km no a smrdí to ;)

PROČ vlakem? Pač já rád "keškopivkobraní", případně "keškopanákobraní" :D:D:D
  • 0

#30 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 9:47

V každém spoji se mi povedlo posadit,takže i na severní Moravě,kde byl největší nápor lidl jízdenkářů,se situace nezhoršila..jen největší nevýhoda jsou zpoždění,jelikož kvůli zakempení rychlíku zastávku před Studénkou jsem musel začít plán od zadu,takže prvně do Těšína,potom do Štramberka..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#31 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 18:03

Tak je tadsy další nabídka, tentokrát vánoční a to rovnou na tři dny. Cena lupenu 149 Kč, platnost jeden den, lze si vybrat pá 25.12, so 26.12. a ne 27.12. . V prodeji v prodejnách Lidl od 7. do 23. prosince.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#32 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 19:01

sedento napsal/a:
Tak je tadsy další nabídka, tentokrát vánoční a to rovnou na tři dny.
Cena lupenu 149 Kč, platnost jeden den, lze si vybrat pá 25.12, so 26.12. a ne 27.12. .
V prodeji v prodejnách Lidl od 7. do 23. prosince.


To zas bude ve vlacích narváno, obzvláště, když se to někteří využijí k vánoční návštěvě příbuzných. Podzimní akci jsem nevyužil a tohle asi stejně tak. No a jak to tak vidím, budou tyhle akce i příští rok.
  • 0

#33 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 20:06

Diky, ale uz nikdy. Ani kdyby tech 149Kc dali oni me.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#34 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 20:18

bohatě mi stačí ten hnus co se občas najde místo keše,natož jet tím hnusem,čemu říkají vlak
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#35 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 20:24

Tak to je super, určitě využiju, přece nejsme nějací zhýčkaní ufňukánci:) hurá na vlak
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#36 Viky-11050

Viky-11050

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 22:16

My jsme 28.10. dali. Z Brna do Prahy a pak na Karlštejn. Dobré bylo, že jsme do rychlíku nasedali vždy na začátku jeho jízdy, po pár stanicích se stáli i v uličkách. Bylo to zajímavé, ale jednou stačilo.
  • 0
Viky&spol.

#37 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2009 - 9:50

v říjnu jsem si vklidu sedl ve všech spojích, výluka na trati do železného brodu se dala přežít... takže podle počasí to asi 27. prubnu zas... jen vymyslet nějaké okresy kvybarvení :-) Kraje jsem dojel teďka...
  • 0

#38 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 10:43

sedento napsal/a:
Tak je tadsy další nabídka, tentokrát vánoční a to rovnou na tři dny.
Cena lupenu 149 Kč, platnost jeden den, lze si vybrat pá 25.12, so 26.12. a ne 27.12. .
V prodeji v prodejnách Lidl od 7. do 23. prosince.

Hele, kde jsi to info vzal? na webu zatím nic nemají a minule to propagovali docela mohutně...
  • 0

#39 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 11:02

http://www.cd.cz/ind...rticle&id=87694
  • 0

#40 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 12:40

Třeba tady: http://aktualne.cent...phtml?id=653913 Párkrát do roka jedu trasu Břeclav Praha i Břeclav Ostrava a nepamatuji se na nějaké větší problémy. Asi je to tím, že nastupuju jak v BV tak PH a OV vlastně na začátku trasy. Na regionálních tratích je situace pochopitelně jiná, takže je nesmysl nechávat si dvouminutového fóra, vždy je třeba počítat s určitou rezervou, stejně jako na hledání samotné (pobyl jsem pár týdnů i v Jižní Americe a tam jsme si nechávali rezervu tři dny :-). Osobně akci asi využiju, 26. určitě ne protože Štěpán ten se u nás ještě pořád hodně drží a oslavuje :-), ze stejného důvodu nevypadá ani toho 27 moc reálně, neb budu dospávat, takže to vidím na pátek, destinaci ještě nevím, ale asi něco tématického (mosty, kostely nebo vojenské pietní místa, které mě ostatně ke GC přivedly)
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama