Přejít na obsah


Fotka

Geocaching live


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 17:28

Prosím poraďte. Když si chci stáhnout přes Operu geocaching live - 1), telefon mi napíše: Certifikát není v telefonu nebo na SIM kartě. Jak mám tomu telefonu domluvit, aby tam ten certifikát byl???? Díky za rady.
  • 0
Hledejte a najdete!

#2 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 18:09

já ti teda neporadím,ale přemýšlela jsem co to po mě ten můj telefon chce že mě to nechce připojit:DTak už to vím:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#3 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 18:17

ten certifikát je v souboru .jad, stahni to raději vestavěným prohlížečem v mobilu zadáním adresy jad souboru podle toho jaký máš mobil ... For phones with the location API (most recent devices): http://live.geocaching.com/dl/1 The application fails to run (missing JSR179, location api), try this URL: http://live.geocaching.com/dl/2 Tested devices (by the order of popularity) Nokia: E71, N95, E90, E75,E51, 6110 Navigator, N73, 6120 Classic, E66, E65, NokiaE70, N96, N82, E50, E61i, E61, N70, N78, 6220 Classic, 6210 Navigator, 5800, 5500, N85, N79, N71, E60, 6630, N93, N92,N80, N76, 6121 Classic, 5320 Sony Ericsson: C702, C905, C760, W760, W715. W890, P11 Samsung: SGH-i900, SGH-G810, i8910 HD
  • 0

#4 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 22:40

Napadlo nás..není to tím, že nemáme Nokii se symbianem??
  • 0
Hledejte a najdete!

#5 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 22:48

no tak mě taky napadlo že mám sice sony ericsson,ale nevím jaké číslo,tak stejně nevím jestli to půjde
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#6 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 7:29

Nám to teda na Nokii 5610 nejde... :(
  • 0
Hledejte a najdete!

#7 Jirgi

Jirgi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 11:00

Jestli nepomáhá instalace přes .jad jak píše miki6, pak v telefonu chybí jistý certifikát, který řekne telefonu, že aplikace je z důvěryhodného zdroje. Kterým certifikátem je Geocaching live podepsán nevím.
  • 0

#8 Pikomuf

Pikomuf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 20:09

Tak koukam ze vlakno tu je dnes jsem si to rozjel na svych windows mobile ale mam jeden problem zapina se mi sporic takze mi zhasne obrazovka a prestane fungovat aplikace. Neresil toto nekdo. Da se to nejak vypnout? Diky
  • 0

#9 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 10:57

Nevíte jestli se dá v tomto programu nastavit, aby se mi v listingu zobrazovaly správně české znaky? Místo některých se zobrazí např. ?. Díky.
  • 0

#10 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 11:48

S češtinou je problém, zdá se, že na to Grounspeak kašle globálně. K tomu logování, ono funguje, ovšem trochu zvláštně, logy se ti objeví na stránce http://live.geocachi...ex.php?act=note Pak je můžeš elegantně zalogovat.
  • 0

#11 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 11:53

Takže to je něco jako Field Notes, ale v jiném kabátě a na jiném místě. S tou češtinou to je fakt škoda. A jelikož nejsem PM, tak i ten malý výběr keší. :(
  • 0

#12 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 22:48

GC live pouzivam. par postrehu. Mam N95. Field Notes funguji, neahrajo se jak uz je uvedeno vyse, ale pak si je transfernes na gc.com. Cestine nechodi, ale prezijes. omezeni 5, nevadi, nahrajes si vlastni GPX soubor s seznamem co chces. Podsvetleni, take zasina mam za to, ze i setric nabehne, staci si ho ale vypnout. Mapy zakladni a pripadne se da pridat google maps. Pouzivam v kombinaci s HG, zobrazi mi i disabled, SmartComGPS, vlastni mapy. Ted mne uz nic nenapada, pokud na neco dalsiho prijdu, dam vedet.
  • 0

#13 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 18:14

Witko&Wendy napsal/a:
Ani trvale podsvícení jsem nenašel.


V programu trvale svícení displeje při navigaci zapnout nejde, ale jde to udělat tak, že se v pozadí pustí nějaký program, při kterém je displej stále rozsvícen. Např: S60SpotOn. Pak i geocaching.live běží stále aniž by se zapnul spořič. Je to trochu krkolomné řešení, ale jiné zatím asi není.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#14 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 15:47

akryx napsal/a:
GC live pouzivam. par postrehu. Mam N95. Field Notes funguji, neahrajo se jak uz je uvedeno vyse, ale pak si je transfernes na gc.com. Cestine nechodi, ale prezijes. omezeni 5, nevadi, nahrajes si vlastni GPX soubor s seznamem co chces. Podsvetleni, take zasina mam za to, ze i setric nabehne, staci si ho ale vypnout. Mapy zakladni a pripadne se da pridat google maps. Pouzivam v kombinaci s HG, zobrazi mi i disabled, SmartComGPS, vlastni mapy. Ted mne uz nic nenapada, pokud na neco dalsiho prijdu, dam vedet.

Mám to vlastně stejný, jen ještě používám Sygic pro autonavigaci.
  • 0

#15 PePa1

PePa1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 19:47

Pouzivam LiveGeo+SE C702 cca tri tydny a musim rict ze zatim celkem dost spokojenost. Rekl bych, ze celkove se to s tim telefonem chova lepe nez s HandyGeo. Velkou vyhodu spatruji v moznem offline provozu a pomerne rychle odezve pristroje. Prece jenom nejake otazky mam. Kdyz nemam PM ucet a chci tam nejak dostat vic kesek s GC.com tak se mi to nejak nedari. Je to mozne pouze ve formatu loc. a i kdyz ho prevedu v programu GPSBabel na gpx. tak mi stejne nahraje do aplikace nesmysl. Funguje vubec takovyto hromadny export kesi v tomto formatu a jeho nasledny prevod na jednotlive gpx. soubory? Dale k mapam, nemate nekdo tip na nejvhodnejsi mapy pro tento program? Mam tam zatim Open Street maps v ne prave velkem priblizeni (cely zip ma cca 168 MB) Da se s tim tudis pracovat pouze orientacne. Dik za tipy a vlastni nazory a zkusenosti ;)
  • 0
PePa jednicky

#16 Lukke-Lucy

Lukke-Lucy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 15:30

Nepřišel jste někdo na to, jak používat v Geocaching Live např. turistické mapy seznamu? Určitě to nějak musí jít... byla by to paráda!
  • 0

#17 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 16:24

PePa1: z map tam mám kromě klasických OSM i satelitní a hybridní (tedy satelit +popisky). Obojí od googlu.
  • 0

#18 Lukke-Lucy

Lukke-Lucy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 16:29

Chtělo by to turistické mapy s turistickými trasami z mapy.cz...
  • 0

#19 Lukke-Lucy

Lukke-Lucy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 16:30

jirifno napsal/a:
Takže to je něco jako Field Notes, ale v jiném kabátě a na jiném místě. S tou češtinou to je fakt škoda. A jelikož nejsem PM, tak i ten malý výběr keší. :(


A jaký je problém si za pár stovek na rok pořídit Premium účet?
  • 0

#20 Lukke-Lucy

Lukke-Lucy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 0:21

Narazil jsem na problém u E52... Neukládají se nikam již stažené mapy. Projdu nějaký terén, prohlídnu si např. všechny zoomy, ale při znovuspuštění programu se vše načítá znovu... V telefonu ani na kartě žádná složka trackonfly vytvořena není, čili pokud tam nakopíruji již hotové mapy (stáhnu je předem na PC), tak aplikace tyto mapy nepoužívá... Má někdo stejný problém resp. jak se vám to na Nokiích chová? Díky moc.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama