Přejít na obsah


Fotka

odlov Trojskeho tramvajoveho mostu hotov/ nyni se chystame na barrandovsky ;)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
49 odpovědí na toto téma

#21 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:24

tak finalni cas je dnes ve 21h, ze strany od troji, tj. od cykloztezky. lip se tam parkuje a nemusi se porusovat zadny zakaz vjezdu. kdo chce muze dorazit. kdyztak cislo na me je: 603402303
  • 0

#22 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:30

PS: kdo bude mit zajem, pujdu akryxe jeste podporit na vedlejsi lavku, jelikoz bere zebrik
  • 0

#23 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:38

Mně chybí jenom ten železniční, který koukám vy dva (pezik1 + akryx) už máte, takže já budu asi až v nějaké další výpravě.
  • 0

#24 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:56

pezik,akryxe-v kolik mate sraz na vedlejsi lavce???? taky ji nemame?? tak kolem te 8, bychom tam mohly byti???. slo by to????;)
  • 0

#25 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 17:29

basurazi napsal/a:
pezik,akryxe-v kolik mate sraz na vedlejsi lavce???? taky ji nemame?? tak kolem te 8, bychom tam mohly byti???. slo by to????;)

sraz je v devet u tramvajoveho mostu, lavka je az pote
  • 0

#26 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 17:55

ok, díky v 21:00 na tramwajovém:-))
  • 0

#27 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 20:50

To je pech. Na chvíli mě rodinné povinnosti odvedou od počítače a už je domluven termín, který mi nevyhovuje. Tak snad příště.
  • 0

#28 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 21:20

Další termín vyhlásím já tak jak jsem slíbila. Bude to určitě sobota, cca 11 dopolednne. Ještě ověřím jestli tato nebo příští. Půjdeme na mosty 19,20,21. (Železniční, Barikádníků, Tramvajový) Půjčené budou kanoe v loděnici u slalomového kanálu. počítám že vezmeme 3 lodě. První polovina odloví cestou protiproudu nahoru, tam se vystřídáme a druhá parta si to dá jednodušeji po proudu. Takže sledujte, čítejte s časem a hlašte se. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#29 chuanos

chuanos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 22:21

Tak jsem přijel do Prahy, ve 20:40 a koukám, že s křížkem po funuse. : ( (člověk není chvíli na počítači a je po srandě : D) Ale nevadí... Tak snad to vyjde jindy s další výpravou. Možná se připojím na akci Barranďák teď ve čtvrtek - jestli bude možnost, sedák, helmu, osmu, karabiny a další mám.
  • 0

#30 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 23:12

Ve čtvrtek si budu v Modřanech vyzvedávat auto ze servisu. Vůbec by mi nevadilo spojit příjemné s užitečným a spadnout si z Barranďáku. Vadilo by moc, kdybych se přidal?
  • 0

#31 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 1:37

JJ, Barandak jsme nakonec zkusili, ale nemeli jsme lanko/vlasec a dostali jsme sutr jen do poloviny, takze padly jen 2 predchozi mosty. Na ctvrtek se snad pripojim, jeste uvidim. Jinak diky Pezikovi jsme si krasne zaplovali a se zebrikem vedle na lavce to bylo hned :D Ale na Barrandaku nam na tech 8m vysky nestacil :(
  • 0

#32 buabu

buabu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 1:45

Tak s největší pravděpodobností bychom se k odlovu také přidali.
  • 0

#33 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 6:18

Zegga napsal/a:
Bude to určitě sobota, cca 11 dopolednne. Ještě ověřím jestli tato nebo příští.

Řekl bych, že tahle (14.11.), protože tu další jsi přihlášená jako soutěžící na CWGiadě. ;) Pokud tedy nemáš v plánu pak jet do Třebaně po Vltavě.
  • 0

#34 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 10:56

Barrandak a okoli v opacnem poradi cca ctvrtek, cca 21h u pilire... :D Vice casem urcite Vložený obrázek
  • 0

#35 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:13

Tak akce probehla uspesne ;) kesku jsem lodmo bezproblemu odlovili. No jestli ji chcete lovit na kanojich, tak to si uzijte ;) Ono stoupnout si na kanoji neni zadna sranda ;P Kazdopadne odlov barrandovseho mostu je naplanovan na ctvrtek na 21h. Vybavu komplet mam.
  • 0

#36 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 12:31

osvejda napsal/a:

Zegga napsal/a:
Bude to určitě sobota, cca 11 dopolednne. Ještě ověřím jestli tato nebo příští.

Řekl bych, že tahle (14.11.), protože tu další jsi přihlášená jako soutěžící na CWGiadě. ;) Pokud tedy nemáš v plánu pak jet do Třebaně po Vltavě.


Ono to nezáleží na mě, ale na správci loděnice, ten jeden je holt pohodář jak někteří už víme :-), a dohadovat se s tím druhým se mi moc nechce. No když tak půjdem od 10 na vodu a do dvou jsme hladce přesunuti na obídek na CWGiádu :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#37 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 23:04

Tak jak to tak sleduju, odlovu Baranďáku se taky zatím zatím nezúčastním. Na čtvrtek mám lístky na Plíhala na Novodvorské :( vlastně :) :) a ty z ruky nedám (teda až na jeden zatím plonkovej). Jo, jo, nejen kešema v sedmimtrové výšce žádá si má dušička krmit...
  • 0
Hczech

#38 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 10:05

z mostu mi chybi jen ten barrandovsky a jelikoz zatim bohuzel nemam vlastni lezecke vybaveni, rad bych se taky pridal
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#39 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 11:28

Jinak ta vyska je 8m, aby jste se nezalekli.
  • 0

#40 zulu23

zulu23

    zulu23

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 15:45

pezik1 napsal/a:
Kazdopadne odlov barrandovseho mostu je naplanovan na ctvrtek na 21h. Vybavu komplet mam.

Ahoj Peziku ...uvidíme podle práce a rodinných povinností, ale jestli můžu, rád bych se stavil taky!!!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama