Přejít na obsah


Fotka

Hledám společnost na občasné lovy (Brno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 20:42

Jelikož nikoho z ostatních kačerů neznám, tak jsem se rozhodl sem napsat o nějakou společnost kačera/kačerky, nelépe z Brna, nebo okolí pro občasné lovy (většinou víkendy, občas i přes týden). Moc kešek nalezeno nemám,ale to se snad spraví. Je mi 21let. Předem díky za odpovědi;)
  • 0

#2 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 15:11

Přistěhuj se do cajzlu a můžeš chodit lovit s náma:-));)
  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 17:02

Rád vím alespoň přibližně s kým komunikuju. A ty si tady sice říkáš mrTT, ale ve světě je tento nick u kačera z Durynska (Mühlhausen). Takže být Tebou, tak si dám napřed do pořádku své údaje !
  • 0

#4 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 20:45

za tuto nesrovnalost se omlouvám,myslel jsem,že to až tak nevadí,ale asi jsem mátl.Teď by mělo být vše opraveno a profil,co mám zde by měl správně odesílat na můj profil na gc.com.ještě jednou se všem omlouvám.:(
  • 0

#5 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 22:05

MRTT2 je proste MRTT2 :) jinak jsem ted dost casto v brne, tak kdyztak dej nejak echo :)
  • 0
Vložený obrázek

#6 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 22:12

ok,beru na vědomí,jakmile budu mít čas někam vyrazit,dám ti vědět.;)
  • 0

#7 DIETRAUMMEN

DIETRAUMMEN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 0:21

pridal bych se taky.jsem celkem zacatecnik, ale rad se neco priucim. jinak mi je taky 21 a pres tyden pobyvam v Brne
  • 0

#8 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 12:14

Mrtt2 napsal/a:
Jelikož nikoho z ostatních kačerů neznám, tak jsem se rozhodl sem napsat o nějakou společnost kačera/kačerky, nelépe z Brna, nebo okolí pro občasné lovy (většinou víkendy, občas i přes týden). Moc kešek nalezeno nemám,ale to se snad spraví. Je mi 21let. Předem díky za odpovědi;)


taky bych se asi nechal sem tam stáhnout. :) V brně jsem přes týden, ve středu čas nemám, v úterý jsem schopnej si ho udělat, v pondělí dopoledne a ve čtvrtek až k večeru.
  • 0
:)

#9 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 15:45

Taky bych se občas přidal. Dejte vědět.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#10 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 18:03

no,vzhledem k tomu,že se vás tu přihlásilo vícero,tak bych vyhlásil event,abychom se všichni navzájem poznali,společně pokecali a dali nějakou tu kešku (někteří se asi už znají). Poprosím vás tedy, aby jste zde navrhli den a místo setkání, popřípadě už se poohlédli po nějakých těch keškách, na které by bylo možno jít. (vzhledem k tomu,že já mám 37 nalezených kešek, které jsou víceméně v okolí mého bydliště,tak pojedu kamkoliv) a den bych navrhoval neděli (jedno jakou). Pište zde tedy prosím vaše názory a snad to dáme nějak dohromady
  • 0

#11 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 18:35

Libovolný den v týdnu k večeru, příští výkend. Tuto neděli, resp. výkend, nemůžu.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#12 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 19:15

neděli jen večer ideálně, jinak přes týden k večeru.
  • 0
:)

#13 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 21:33

Vzhledem k tomu, že neděle se blíží, tak bych tedy někam vyrazil, klidně navečer, sraz bych dal tak v 7 na libovolném místě ve městě a tímto bych vás poprosil, jestli by jste mi neoznámili, kdo z vás, co se mě přihlásili by šel a taky kdyžtak návrh nějakých těch pěkných schránek, kam by se vyrazilo. Já navrhuji tyto:
http://www.geocachin....aspx?wp=GCYH7P
http://www.geocachin...aspx?wp=GC1G13N
http://www.geocachin....aspx?wp=GCZPDG
Pokud některou z těchto keší máte nevadí,však se na nějaké domluvíme,díky předem za odpovědi..
  • 0

#14 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 22:08

Sice nevím jestli to do 7 stihnu, ale šel bych. Jinak nemám jenom vesmír. (Na ježka bych šel klidně znovu, jen tak pro seznámení)
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#15 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 22:26

ok tedy,ještě počkám na pár lidí, kterým jsem psal a pokud to bude beze změny,tak bych dal ježka a jako lahůdku vesmír..:)
  • 0

#16 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 22:46

Mrtt2 napsal/a:
ok tedy,ještě počkám na pár lidí, kterým jsem psal a pokud to bude beze změny,tak bych dal ježka a jako lahůdku vesmír..:)


Díky za zprávu, asi bych šel, ale ty keše jsou tak nějak zatrest daleko od centra, kde by ses chtěl sejít? A myslíš, že se tyhle dvě keše dají stíhnout?
  • 0
:)

#17 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 7:10

no,stihnout to nevím,o vesmír jsem se pokoušel a dostal jsem se zhruba do 1/3 a zabralo to 3 hodiny,vzhledem k tomu,že jsem hodinu bloudil. Každopádně vesmír za to určitě stojí,ježka nevím,ale vypadá na solidní keš.záleží kolik máš času,no..jo jinak s tím sejitím-nejlepší by bylo na počátečních souřadnicích jedné z těch keší, nebo na klasických místech na scházení v brně (pod hodinama na hlavním nádraží, na české..)jinak samozřejmě můžeš navrhnout i ty nějaký ty keše, já bych se přispůsobil..
  • 0

#18 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 11:13

Ježek je tak na 45 min a méně. Jinak sraz v centru? Naco chceš lovit v centru? Je tam pár celkem pěkných, ale centrum už určitě všichni znají.. Já osobně bych byl pro Vesmír. A jenom pro vesmír. Je noční, pěkná (asi), dost dlouhá.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#19 Mrtt2

Mrtt2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 13:22

ok,tak sraz o půl 8 na základních souřadnicích vesmíru?já to mám za barákem,takže mě je jedno v kolik..
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 0:16

Tak borci, jak jsem si to tady dneska precetl, tak jsem si rekl, proc si na ten vesmir neskocit rovnou. Ted jsem se prave vratil a muzu vam rict, ze je to pecka! Rozhodne to doporucuju! Takhle promyslenou cache do uplne vsech detailu jsem snad jeste nezazil. Pokud jedete autem, tak si ho rozhodne nechejte na uvodnich souradnicich. Ty tri LR44 baterie aktualne neni treba s sebou nosit. Celkove me to trvalo cca 3 hodinky, ale stalo to za to. Potom jsem to jeste zavrsil dalsima 4ma cachema v okoli, moc pekna pulnocni prochazecka.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama