Přejít na obsah


Fotka

Vyplatí se pořídit si premiové členství?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
48 odpovědí na toto téma

#1 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 3:36

Ahoj všem, Začal jsem přemýšlet o tom, že si založím Premium účet na GC.com, ale pořád si nejsem jist, jestli to bude k něčemu dobré, jestli to prostě nebudou jen vyhozené peníze. Můžete mi prosím někdo napsat, čeho tam je víc než v základním účtu? Vím, že tam lze nastavit notifikace, lze psát bookmarky a odhalí se další keše. Je tam ještě něco dalšího? Jsou keše pro premium member zajímavější nebo to jsou taky jen obyčejné krabičky s kinderšrotem? Může se mi taky někdo podívat kolik takových keší je v Pardubicích? Díky moc.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#2 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 6:00

Rekl bych, ze v prvni rade zalezi na tom jaky si kacer, tedy jestli svatecni a lovis sem tam jednu kes tydne ci mesicne (pak ti staci si opsat jedny souradnice) nebo skutecne vyrazis hledat i nekolik kesek za den (a to ne jen jednou rocne ;) ). Premiove kesky ti rozhodne nezajisti vetsi radost z nalezu. Opravdu to muze byt naprosto stejna krabicka, jako ta pro vsechny kacery. Me osobne se PM ucet hodi zejmana pri planovani cest a ruznych vyletu. Neni nic jednodussiho nez si stahnout PQ do GPS a rovnou vyrazit. Taky se to hodi pro statistiky, ale ty se daji delat i bez PM. Na zaver si myslim ze 30 USD za rok neni prilis mnoho. Muzes to vyzkouset a po roce si rict, ze ti to k nicemu nebylo nebo presne naopak. ;);)
  • 0

#3 eyelet

eyelet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 6:43

Investice do PM členství Ti v Tvém kačerském životě přinese určitě víc, než investice do vlastních CWG a razítka ;)B).
  • 0

#4 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 9:48

mike007cz napsal/a:
Může se mi taky někdo podívat kolik takových keší je v Pardubicích?

Tak v Pardubicích a blízkém okolí je PM keší osm.
Ale hlavní výhoda prémiového členství není v keších "pro vyvolené", ale v Pocket Queries (viz wiki), kde si můžeš pomocí poměrně vyčerpávajícího filtru vyfiltrovat a nechat poslat až 500 keší najednou a to včetně posledních logů, listingů, hintů... a jednou za týden seznam všech tebou nalezených keší.
  • 0

#5 spike-cz

spike-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 9:55

Což prakticky umí i Skrýšotlač a PM na to nepotřebuješ...
  • 0
>>> Morituri te salutant <<< Hledadlo: mobilní siemens SXG-75 & TrekBuddy nově -> HTC Artemis & Beeline+TrekBuddy

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 10:14

svatej_patejl napsal/a:
Což prakticky umí i Skrýšotlač a PM na to nepotřebuješ...

Cimz prakticky porusujes Terms of Use na geocaching.com, jmenovite clanek 5. Access and Interference. ;)

Zpatky k tematu: pokud Ti zadna z PM funkci popsanych uz milionkrat dokola ve vlaknech, ve Wiki a kdovikde jeste, tak PM nepotrebujes. Pokud se predem bojis, ze tech 30 dolaru (v prepoctu asi dve piva mesicne) vyhodis, tak je nevyhazuj. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 10:24

Velmi casto se hodi ignore list...
  • 0

#8 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 10:31

Ja si PM poridil kdyz jsem jeste netusil k cemu vsechny ty vyhody jsou. Z neceho ten provoz platit musi a ja reklamy blokuju. Dneska bych se PQ vzdaval jen velice nerad. Mit informace o vsech keskach v kapse je super. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#9 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 10:41

eyelet napsal/a:
Investice do PM členství Ti v Tvém kačerském životě přinese určitě víc, než investice do vlastních CWG a razítka ;)B).


To bych netvrdil.
  • 0

#10 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 11:09

Muzes to zkusit na mesic, ja to zkusil a presel na rocni a uz jako plno dalsich zustanu PM. Nemas reklamu a z dalsich mas to kam se jako neplatici nedostanes. Nekdo to nepotrebuje, nekdo to nevyuzije, nekdo to odmita, proto mas mesicni zkusebni na vyzkouseni. Zkus a uvidis. maximalne to pak zmenis na rocni.
  • 0

#11 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 11:15

Jsem PM uz treti rok a hlavni pro me je, ze si muzu na gc.com google mape vypnout zobrazovani nalezenych kesek, to je naprosto super, vidim jen to, co jeste nemam odlovene a nic jineho tam neprekazi, kdyz chci videt, co uz mam, zapnu odtrzitkem. A PQ jsou samozrejme taky super, notifikace mi prinaseji dalsi uzitek navic, proste nelituju ani dolaru. Ale zalezi na Tobe, jak moc kesovani venujes casu a ocenis to navic, co PM prinasi, to za Tebe nikdo nerozhodne.
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#12 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 12:07

Colonel74 napsal/a:
Jsem PM uz treti rok a hlavni pro me je, ze si muzu na gc.com google mape vypnout zobrazovani nalezenych kesek, to je naprosto super, vidim jen to, co jeste nemam odlovene a nic jineho tam neprekazi, kdyz chci videt, co uz mam, zapnu odtrzitkem.

To samé dokáže i Greasemonkey skript...
  • 0

#13 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 13:08

svatej_patejl napsal/a:
Což prakticky umí i Skrýšotlač a PM na to nepotřebuješ...

jj, umí. PQ trvá asi tak 5 sekund, stejný soubor ze Skrýšotlače ti poleze dvě hodiny (pak ho blbě uložíš a můžeš začít znova).

Já vyzkoušela měsíční členství zdarma (od garminu) a poté si zaplatila roční. PQ jsou výborná věc..
  • 0

#14 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:40

Všem díky za vyčerpávající odpovědi. Prostě to zkusím a uvidím jestli mi to k něčemu bude či nikoliv ;) Můžete mi prosím někdo doporučit české stránky, kde se dá zakoupit kod pro aktivaci měsíčního členství. Všude kde jsem byl nabízejí jen roční. Díky.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#15 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:56

http://geocacheshop....cchk=1&Itemid=26
Vyjde to o něco dráž, než kdyby sis zaplatil PM přímo u Groundspeaku, ale je to zase větší komfort, o nic se nemusíš starat. (Já při platbě přes PayPal každý rok řeším něco dodatečně mailem s Groundspeakem, protože se PM nezaktivuje...) Je to něco za něco, což je ok. :)

EDIT: Omluva, špatně jsem četl. Taky tu nabízejí jen roční...
  • 0

#16 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 19:00

mike007cz napsal/a:
Všem díky za vyčerpávající odpovědi. Prostě to zkusím a uvidím jestli mi to k něčemu bude či nikoliv ;) Můžete mi prosím někdo doporučit české stránky, kde se dá zakoupit kod pro aktivaci měsíčního členství. Všude kde jsem byl nabízejí jen roční. Díky.


Myslim, ze mesicni lze koupit jen primo u Groundspeaku. Nicmene neboj se toho, obzvlast platba kartou je fakt snadna i pro toho, kdo v anglictine zrovna neexceluje ....
Jinak se pridavam k tem, co PM doporucuji - navic 30 USD rocne neni zase takovej ranec.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#17 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 19:03

Angličtina mi nevadí, ba naopak, ale bohužel nemám možnost platit na internetu kartou a paypal už vůbec nemám ...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#18 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 19:42

Jestli chces, muzu ti to zaplatit, nebo skrze tytyty.cz to urcite zaridi, pokud by to neslo u nich na mesic, se domluvime. Zaplatim a posles mi prachy kolik to stalo a hotofson :) Kdyztak napis SZ, zkus ale tytyty, maji tim "primym" pristupem na grounspeak rychlou odezvu a vetsi moznosti. Kdyztak mu zavolam a zeptam se ho.
  • 0

#19 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 20:24

l_ucie napsal/a:
PQ trvá asi tak 5 sekund, stejný soubor ze Skrýšotlače ti poleze dvě hodiny (pak ho blbě uložíš a můžeš začít znova).

No právě, můžeš začít znova, a to neomezeně kolikrát budeš potřebovat. U PQ jsou limity v lepším případě 5 denně, v horším 1 týdně.
Volba bohužel často nestojí tak, jestli kvalitní službu za peníze, nebo nekvalitní zadarmo. V mnoha ohledech jsou ty partizánské programy lepší než ty Groundspeakovy.
  • 0

#20 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 20:38

bluetracer napsal/a:
No právě, můžeš začít znova, a to neomezeně kolikrát budeš potřebovat. U PQ jsou limity v lepším případě 5 denně, v horším 1 týdně.
Volba bohužel často nestojí tak, jestli kvalitní službu za peníze, nebo nekvalitní zadarmo. V mnoha ohledech jsou ty partizánské programy lepší než ty Groundspeakovy.

Ty zvladnes odlovit vic nez 5x500 kesi za den? Tak to jses fakt dobrej. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama