Přejít na obsah


Fotka

Forum, kde je kazdej strasne chytrej...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
98 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:05

_eda_ napsal/a:
Definice kacera teoretika je snad jasna - ti, kteri maji vic prispevku na foru nez nalezenych cache... :) takze treba Sobik, Sutech, kolombo, DarkLord Reviewer, TrainTour Reviewer... a dalsi ;)

Je pěkné, že si přebíráš definici kačera teoretika od někoho jiného... Možná by jsi jako kačer mazák mohl vědět, že pod konty Reviewera nejsou žádné nálezy a v jejich osobních kontech je těch nálezů o hodně víc než máš ty... Nějak jsem tady nezaznamenal, že by jsi nějakým nováčkům něco poradil, ale na jiném serveru se to radí, co? A ostatně, není to snad jedno?
  • 0

#22 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:14

_eda_ napsal/a:
... a nejhorsi ze vseho jsou trpaslici! (a hned po nich kaceri teoretici)


Naprosto nechápu co máš proti trpaslíkům. Využíváš toho, že sem na forum nechodí a nemůžou se bránit.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#23 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:16

Sobiku, nemuzes brat vsechno tak vazne ;) Revieweri tam byli dani naprosto schvalne, i kdyz samozrejme vim, ze maji v hracskych profilech nalezeno daleko vic nez ja :) A jo, je to vsechno jedno, obzvlast v tomto topicu ;)
  • 0

#24 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:17

Zhabza napsal/a:
Naprosto nechápu co máš proti trpaslíkům. Využíváš toho, že sem na forum nechodí a nemůžou se bránit.


Kdo nezna, nepochopi... Vic nemam co bych proti trpaslikum rekl ;)
  • 0

#25 pk84

pk84

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:19

hplus napsal/a do podpisu takovou větičku:
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici!


Ty už taky s tím podpisem... :D

Nejsem kombajn!
  • 0
Vložený obrázek

#26 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:34

_eda_: Tedy já vím, že to byla záměrná provokace, ale z čistě TEORETICKÉHO HLEDISKA :D by mě zajímalo, proč sis vybral zrovna mě? :D Na to jsou tu jiní borci, co mají příspěvek, kam se podíváš, akorát na kontě jim to moc nenaskakuje :)
  • 0

#27 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:58

Sutech napsal/a:
_eda_: Tedy já vím, že to byla záměrná provokace, ale z čistě TEORETICKÉHO HLEDISKA :D by mě zajímalo, proč sis vybral zrovna mě? :D Na to jsou tu jiní borci, co mají příspěvek, kam se podíváš, akorát na kontě jim to moc nenaskakuje :)


To se mylis, to prave nebyla vubec zadna, natoz zamerna provokace ;) byli jste vybrani naprosto nahodne, co jsem zrovna nekde nasel kdo odpovidal zadanym pozadavkum ;) Takze rozhodne si to nebrat osobne ;)
  • 0

#28 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 14:08

galdra napsal/a:

_eda_ napsal/a:
... a nejhorsi ze vseho jsou trpaslici! (a hned po nich kaceri teoretici)


...nebo první ti teoretici... tisíce příspěvků o h...ě a to je vše :-)


Myslím, že na teoretika dosáhne za chvilku každý, kdo denně píše do fóra, bydlí mimo Prahu a pravidelně nekombajnuje.

Doplněno:
Takže mi tam asi jeden teoretik zbyl ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#29 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 14:56


Doufám, že máš alespoň vyplněný ten Veverkův test :-D


Kurna Kolombo, co to je Veverkuv test? Muzu vubec jeste jit ven hledat, kdyz to nemam :).
  • 0

#30 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 15:27

kuwa vy nechápete že někdy je prostě mluvený slovo polopaticky podaný, snažší na pochopení než sáhodlouhý rádobyodborný návod? když si koupíte televizi dostanete k ní manuál o 100stránkách a nikdo vám k tomu nic neřekne, nebo když vám to prodavač předvede osobně a zodpoví na co se zeptáte? irituje mě to jak se tu někdo na něco zeptá a chytráci tu začnou do něj rejt,ať se podívá na wiki a podobně... zkoušel jsem mozigo, nějak jsem nemohl řijít na to, jak stáhnout keše podle trasy. že sekvůli tomu musí stahovatneustále nové verze a že by moje trasy mají stovky km a tím i stovky keší kolem,je věc jiná..ale kdo mi poradil?? autor? NE ! uživatel.. na jasný dotaz mi jasně odpověděla a ejhle- fungovalo to. takže budte laskaví: až se někdo na něco zeptá a bude pod vaši úroveň mu poradit, buďte raději zticha....nebo vy jste taky vše věděli hned? jo a mimochodem? co mám dělat s těma krabičkama?už jich mám plnou skříň..to se někde odevzdává? a ty pěkný barevný mince?co s nimi? :D:D:D:D
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#31 SunTom

SunTom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 16:19

sobikovi napsal/a:
Tvoje připomínky chápu... ale zkus se také na to vše podívat z druhé strany. Nový uživatel fóra se zaregistruje a hned první dotaz napíše "Kde najdu souřadnice keší?". A když se ho pak zeptáš, zda čelt Wiki, přečetl si co a jak na gc.com atd. atd. tak z něj vypadne, že NE. To je mooooc práce. No a o tom políčku, co umožňuje hledat ani nemluvím.

Ono když se tě někdo 1000 před Národním divadlem zeptá, kde je Národní divadlo a nejbližší most přes Vltavu, tak toho 1001 pošleš...


Chápu tento argument, ale nechápu, kde se v těch starých a ostřílených bere povinnost na tyto dotazy odpovídat. Prostě to ignorujte. Problém je, že se vždycky najde jeden, dva, tři,... lidé, co cítí jako svou povinost odpovídat na každé nově založené vlákno a pak se vztekají co se tam objevuje za dotazy...;)
  • 0

#32 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 16:46

pepega napsal/a:jo a mimochodem?
co mám dělat s těma krabičkama?už jich mám plnou skříň..to se někde odevzdává? a ty pěkný barevný mince?co s nimi?
:D:D:D:D


stav se na nejbližším "ívntu", dostaneš deku :D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#33 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 16:57

Tenhle teoretik nam tu jeste chybel ;)
  • 0

#34 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 17:11

To je zase FLAME, ale na druhou stranu, kde by bylo forum bez FLAME :D to by byl krasnej prehled, jen sama zajimava vlakna,... fuj velebnosti to by byl hnus, jeste ze mame ten FLAME :D
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#35 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 17:29

_eda_ napsal/a:
... a nejhorsi ze vseho jsou trpaslici! (a hned po nich kaceri teoretici)

On trpaslík je dobrý cacher, ale nevydrží, oni pak začnou volat, pomoc, pomoc - a ptát se na foru na blbosti ;)
  • 0

#36 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 17:49

_eda_ napsal/a:
Tenhle teoretik nam tu jeste chybel ;)

to mělo být na mě?
souhlasím s názorem níže..když nechcete poradit,protože je topod vaši důstojnost, "držte hubu", on tomu "chudákovi" někdo poradí.
můžete mi vy chytráci ukázat,jak se nakládají auta na přepravník,aby vám vyšla délka a výška, za překročení obojího jsou venku pěkný flastry. co vám pomůže víc?teoretická příručka,návod k obsluze a chytrák co vám ji dá a řekne:najdi si to tam je to jednoduchý, nebo někdo , kdo vám řekne co a jak?
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#37 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 17:56

jenze to se ptas spatne. adekvatni k gc foru by bylo: nakladaji se auta na prepravnik, aby vam vysla delka a vyska. za prekroceni obojiho jsou venku pekny flastry. kde vezmu to auto???!!!! :D jak uz nekdo psal, technicke dotazy tady totiz vetsinou jsou zodpovezeny.
  • 0

#38 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 17:57

sobikovi napsal/a:
Nový uživatel fóra se zaregistruje a hned první dotaz napíše "Kde najdu souřadnice keší?". A když se ho pak zeptáš, zda čelt Wiki, přečetl si co a jak na gc.com atd. atd. tak z něj vypadne, že NE. To je mooooc práce. No a o tom políčku, co umožňuje hledat ani nemluvím.


a co se třeba zamyslet nad tím, že neví že existuje nějaká geowiki? Já se o ní dozvěděl, až když jsem téměř všechno věděl. Co třeba propagace? Existuje možností, ale stejnak se to tu v tom všem ztratí.... Je tolik možností, co s tím udělat....

Políčko hledat je případ sám pro sebe, když Ti vyjedou desítky vláken, které jsou o ničem, kdo to má pročítat...
  • 0

#39 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 18:11

Vzhledem k tomu, ze jsem akorat videl nove vlakno o tom, jak jsou osklivi ti kaceri, kteri lovi mysterky "podvodne", tak me toto uz jen pobavilo a radeji se nebudu vyjadrovat. :D:D
  • 0

#40 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 18:17

100Dteam napsal/a:
a co se třeba zamyslet nad tím, že neví že existuje nějaká geowiki? Já se o ní dozvěděl, až když jsem téměř všechno věděl. Co třeba propagace? Existuje možností, ale stejnak se to tu v tom všem ztratí.... Je tolik možností, co s tím udělat....

Hele promiň, ale koukni se, co zabírá 50% titulní stránky tohoto webu.
Plus v každém druhém vlákně je mezi prvními příspěvky odkaz, protože nikoho nebaví pořád dokola vysvětlovat základní věci a wiki existuje právě proto, aby se stále dokola opakovat nemusely.

edit:
A jak už velice výstižně psal někdo buď v tomto nebo v jiném z nynějších velice duchaplných vláken. Ti, kteří by se ze smyslu těch slov měli označovat "ostřílení", "zasloužilí" atd., ti už sem až na výjimky povětšinou vůbec nelezou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama