Přejít na obsah


Fotka

GC20A9T Desetinný doplněk


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 12:45

Nebylo by dobrý upravit zpracování statusu pro podobné keše? Keš má načteny atributy, což už je součást listingu. Kromě jiného na keši jsou nálezy a ty se neimportují jako by keš byla ještě nenalezena... Nebylo by tedy u podobných projektů (a asi nebude jediný) pracovat s prázdným listingem stejně? Možná bych vložil jen text "Prázdný listing", ale vše ostatní by se mělo načíst...
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 12:53

Me se ta keska jevi v GG2 naprosto normalne.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 13:00

Tak já tam mám pořád v statusu, že nemá listing a nejsou tam logy... ani když stáhnu gpx z gc.com, ani přes GJ...
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 13:07

LOL a to je jako co za cache, ze tam neni ani nic napsano?
  • 0

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 13:35

S474N napsal/a:
LOL a to je jako co za cache, ze tam neni ani nic napsano?

Normální mysterka, ale podívám se doma, co tam mám já u té kešky v GG.
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 13:35

S474N napsal/a:
LOL a to je jako co za cache, ze tam neni ani nic napsano?


Jedna taková mysterka s opravdu krátkým listingem :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 22:55

Zkusil jsem si to také, mimochodem zajímavá mysterka, ale mám to daleko, no a nefunguje to i s nejaktuálnější verzí GG2. Hlásí to Unknown cache listing! a nejsou tam logy. P.S. Jsem PM, staženo a naimportováno GPX z listingu na gc.com.
  • 0

#8 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 23:06

Me se zobrazuje normalne. Atribut i nalezy, jen listing neni. Protoze kde nic neni, tam ...
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 8:01

Unkas napsal/a:
Me se zobrazuje normalne. Atribut i nalezy, jen listing neni. Protoze kde nic neni, tam ...

A jak jsi ji tam dostal?
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 9:02

normalne importuju PQ a mam to tam v poradku taky.
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 14:18

Tak fakt nevím... původně importováno z PQ, zobrazeno s chybou.... Smazal jsem z databáze, stáhnul loc soubor, zobrazeno s chybou. Pomocí GJ pokus o stažení listingu s logy, zobrazení s chybou. Smazal jsem z databáze, stáhnul gpx souboru, zobrazeno s chybou. Pomocí GJ pokus o stažení listingu s logy, zobrazení s chybou. Smazáno z databáze, nastaveno do nové PQ, načteno a vše již zobrazeno dobře (mimo atributů). Tak fakt nevím...
  • 0

#12 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 19:34

Musím konstatovat, že běžnou cestou se mi také nedaří "listing" ani logy zobrazit. Ačkoli logy se evidentně importovaly, ukazují se pouze mapky s výchozími souřadnicemi, pod nimi hláška Neznámý listing kešky!. A pod ní seznam nejbližších kešek. To jen, že v tom Sobík není sám. Nápravu provedu smazáním a opětovným nahráním, to asi vyjde.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 19:41

Co to je "zobrazeno s chybou"? GPX soubor a PQ jsou totozne formaty. Ze by to s jednim slo a s druhym ne, povazuji za zvlastni. Imporr z PQ tezko muze obsahovat atributy, kdyz tam nejsou. ;) Import z LOC tezko muze nahrat listing, kdyz v nem neni. A tak dale. Jediny problem, ktery tam patrne je, ze v pripade improtu z HTML listingu jsem opatrny, a data do databaze zapisuji az tehdy, kdyz se mi podarilo uspesne data z HTML dekodovat. Coz v pripade short i long description znamena, ze nejsou prazdne. Pokud ale prazdne jsou, v databazi se to neprepise. A to tu narazi. Je to pojistka proti tomu, aby az groundspeak neco zmeni v HTML, tak aby se omylem nezacaly data v databazi prepisovat nesmyslama. U importu z GPX tento problem ale neni. Alespon si myslim. ;)
  • 0

#14 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 20:16

Importoval jsem PQ. Vse se zobrazuje jak ma.
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 20:20

HaLuMa napsal/a:
Co to je "zobrazeno s chybou"?
GPX soubor a PQ jsou totozne formaty. Ze by to s jednim slo a s druhym ne, povazuji za zvlastni.

Pro mne chyba je, že v Statusu není kroužek, že záznam obsahuje listing. Pokud otevřu kešku, tak v ní není listing, jen mapa a text "chyba ...." a nejsou tam logy. Musí být nějaký rozdíl v záznamu gpx v gpx souboru přímo z listingu a to co je v PQ...
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 21:57

no jo, fakt se to chova zvlastne, podrobim to pruzkumu.
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 22:31

Tak zahada je rozlustena. :D

GPX z listingu a z PQ se skutecne lisi. Skutecne je problem s ukladanim dat v pripade, ze je listing prazdny. Vtip je v tom, ze v PQ tento listing prazdny neni! Groundspeak se totiz uz pred casem rozhodl, ze na konec kazdeho listingu v PQ bude pridavat textovy popis vsech pridanych waypointu. A nadpis tohoto popisu pridava do PQ i tehdy, kdyz keska zadne waypointy nema. Ano, je to ten napis "Additional Waypoints" na jednom z tech screenschotu uvedenych vyse.

Groundspeak je tradicne nekonzistentni a v GPX stazenem primo z listingu tuto informaci nema, takze si GG rekl, ze prece prazdna data nema smysl cpat do databaze.

Plynou z toho dve zmeny v GG:

1. Zobrazovat logy, i kdyz je listing prazdny.
2. Vylepsit logiku, ktera rozhoduje o ukladani listingu do databaze. Ted uz to mam opravene u GPX a jdu se podivat na HTML.
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 22:33

Jinak rychly fix pro soucasnou verzi je - vlezt do editace kesky a nejaky listing tam rucne udelat. Staci treba tecka do kratkeho popisu. Tim se zalozi zaznam v tabulce listingu a GG uz nebude ukazovat, ze tam listing neni. A dalsi import s prazdnym importem to nedokaze prepatlat. ;)
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 22:34

Diky za všechny.... ;)B)
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 22:59

Tak, vypada to opravene na vsech frontach. Predpokladam, ze to do vydani dalsi verze vydrzite. :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama