Přejít na obsah


Fotka

VelkyVezir - gratulace?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
89 odpovědí na toto téma

#21 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 9:02

S474N:
A tak prave proto ze se o nic nehraje by se lidi mohli chovat cestne? Ja vim jsem naivka.....

100ks /d neni problem staci vyrazit na serie podobne ceskym (smajl, sipka) ale vetsi.

BTW: Tu statistiku si delam take :) http://www.rokytno.cz/gps/statistika

GC policii uz ale mame :) (retrivři - reviewer)
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#22 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 9:10

K počtu 107 za den mám informace od člověka, co to lovil s ním... byla to ta šílená série u Londýna... Dali to za jeden den a měli toho dost...
  • 0

#23 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 9:12

Asek napsal/a:
To s tím kupováním souřadnic, to se fakt děje? Jestli jo, tak :-))))))))))))))).

P.S. Kde takový obchod najdu?;-)

Není to tak žhavé jak se zdá. Spousta lidí mi finálky nabízí jen tak zdarma, aby se zavděčili a udělali si očko B)
  • 0

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 9:14

LukaDolar: ale to si musi kazdy zodpovedet sam za sebe. Nesnas se svou hranici moralky hledat u jinych - tak to v realnem svete opravdu nefunguje. Je to kazdeho vec, jak k dane veci pristupuje. No nevim, ale ja jsem treba Sipku delal na trikrat. Vim, ze se da udelat za jeden den na jeden zatah, ale osobne se nepovazuji za kombajnera a radeji volim cestu "prochazky" s tim, ze si maximalne uzivam okoli, nez abych se celej spocenej a slitej hnal, jako nekteri, ktere jsem mel tu cest cestou potkat. Muj osobni rekord je 40 kousku, kdy jsem lovil od 8:50 do 22:15, ale opetovne zduraznuji, ze to bylo naprosto v klidu formou prochazky, respektive i presunu vozidlem apod. Urcite verim, ze tech 100 kusu se da udelat, ale musi to byt opravdu neskutecna hoňka a to neni zatim nic pro me. Stejne jako nemam potrebu u auta jezdit nadoraz omezovace, tak nemam potrebu sbirat takovym brutalnim "kombajnem". Tebou zminovana GC policie je ovsem namirena proti ownerum, nikoliv proti hledacum.
  • 0

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 9:26

MaK_cz napsal/a:
Že se tím vůbec zabýváte. Ať si každej zkontroluje svoje schránky a případně logy smaže. Když kouknete do statistiky tak tam má 107 a 105 keší za jeden den, to je jedna keška za 13,5 minuty, za předpokladu že jede v kuse 24 hodin. Když to ty lidi baví tak ať si jedou. Nebo vy s nima snad závodíte????

Tak jsem se ráno stavil na svých Ztracených číslech, které zkombajnoval, a razítko tam má.
Takže otázkou jen zůstává, od koho ty souřadnice "pořídil":D
Problém by mohl být ale v tom, že při tíé rychlosti kombajnování asi moc nedbal na okolí, hlavně že sám má zalogováno. jestli ho při tom vidí mudlové, zřejmě vůbec neřeší. A že u spousty těch vykombajnovaných ten odlov není zrovna jednoduchý, když se ohlížíte na zachování keše :@ To mě na tom trochu vadí.
Co z toho má on, při té rychlosti? To je jeho věc. Zřejmě přitom nečte ani listingy, poněkud to znevažuje práci ownerů...
  • 0

#26 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 9:47

Taky mě tenhle log na mojí keši zarazil. Ale holt VelkýVezír je asi opravdu Velký Vezír :D. Akorát jsem koukala, že Blogi se na netu ještě nezalogoval :o. A copak, zapsanej asi je, stihnout to nejspíš taky mohl (pokud měl souřadnice finálek dopředu), ale v tom případě můžeme teď mít reálnou obavu z mudlů :|. Při takovým fofru asi není moc čas koukat, co se děje kolem :|. Stačí si vybavit, kolikrát každej z nás musel někde stát a čekat na odmudlení...
  • 0

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:18

mitak napsal/a:

Asek napsal/a:
To s tím kupováním souřadnic, to se fakt děje? Jestli jo, tak :-))))))))))))))).

P.S. Kde takový obchod najdu?;-)

Není to tak žhavé jak se zdá. Spousta lidí mi finálky nabízí jen tak zdarma, aby se zavděčili a udělali si očko B)


jen tak? samotny? tobe s tema finalkama nedavaji i dalsi dary? B)
  • 0

#28 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:29

Lidi neblbněte a nesuďte něco, co jste ještě nezkusili. Přes 100 kousků za den jsem zvládl dvakrát. Jednou v Holandsku, čemuž předcházelo brutální plánování, lovení trvalo 20 hodin, většinu jsme pobrali autem a část pak na kole. To skutečně byla hoňka a nevím, jestli bych do toho šel ještě někdy znova. Letos jsme byli u Londýna v Cheshamu (btw byla tam průběžně spousta čechů), začali jsme myslím kolem 8:00 a lovili skoro do půlnoci. Drtivá většina byla pěšky (nachodili jsme přes 30 km) a bylo to neskutečně příjemné. To bych doporučil i vychutnávačům krajiny a na takovéto série bych klidně chodil každý týden. Ty multiny a mysterky úplně košer nejsou, divím se, že mu (nebo jim) to nepřijde hloupý, ale proti gustu... Každopádně ownera zamrzí, když si přečte nicneříkající log o kešce, na které je potřeba strávit řádově nekolik hodin.
  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:31

slevik napsal/a:
Taky mě tenhle log na mojí keši zarazil. Ale holt VelkýVezír je asi opravdu Velký Vezír :D. Akorát jsem koukala, že Blogi se na netu ještě nezalogoval :o.
A copak, zapsanej asi je, stihnout to nejspíš taky mohl (pokud měl souřadnice finálek dopředu), ale v tom případě můžeme teď mít reálnou obavu z mudlů :|. Při takovým fofru asi není moc čas koukat, co se děje kolem :|. Stačí si vybavit, kolikrát každej z nás musel někde stát a čekat na odmudlení...

no přesně.
A abych nekecal, to razítko je Blogi, a pod ním je rukou a propiskou připsaný Velkyvezir. Takže kdoví. Třeba se rozdělili a na polovině keší je to naopak:D
  • 0

#30 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:33

abakus napsal/a:

Presne tak - zacina se to tady zvrhavat v hon na kombajn. 100 kesi za den (24h) se da udelat i v Plzni a staci to planovat podle mapy tak dve hodky - a psat na papirek. Kdyz se zacne o pulnoci, tak je do druhy pulnoci vyreseno.

Ale je pravda, ze nejsme takovy kabrnaci a zadnou dlouhou multinu jsme tam nedali - ty totiz zdrzujou.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#31 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:40

abakus napsal/a:

Ty multiny a mysterky úplně košer nejsou


proc mysterky?

a jinak teda ty multiny .... ted momentalne jsem na jedny hradecky multi na 5. stagi a predpokladam, ze do obeda mam finale. ;) uvidime, jak pujdou ty dalsi :) holt vidina BF master GOLD a PLATINUM :D
  • 0

#32 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:44

abakus napsal/a:
Lidi neblbněte a nesuďte něco, co jste ještě nezkusili. Přes 100 kousků za den jsem zvládl dvakrát.
Jednou v Holandsku, čemuž předcházelo brutální plánování, lovení trvalo 20 hodin, většinu jsme pobrali autem a část pak na kole. To skutečně byla hoňka a nevím, jestli bych do toho šel ještě někdy znova.
Letos jsme byli u Londýna v Cheshamu (btw byla tam průběžně spousta čechů), začali jsme myslím kolem 8:00 a lovili skoro do půlnoci. Drtivá většina byla pěšky (nachodili jsme přes 30 km) a bylo to neskutečně příjemné. To bych doporučil i vychutnávačům krajiny a na takovéto série bych klidně chodil každý týden.

Ty multiny a mysterky úplně košer nejsou, divím se, že mu (nebo jim) to nepřijde hloupý, ale proti gustu... Každopádně ownera zamrzí, když si přečte nicneříkající log o kešce, na které je potřeba strávit řádově nekolik hodin.


Nic proti, ale Holandsko a Londýn má do Hradce daleko :P :D. Kor když tam jsou prostě multiny na několik hodin apod. :o.
A k tomu nicneříkajícímu logu, jojo, to zamrzí, ale není první ani poslední, bohužel...
  • 0

#33 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:45

dr.vota napsal/a:

slevik napsal/a:
Taky mě tenhle log na mojí keši zarazil. Ale holt VelkýVezír je asi opravdu Velký Vezír :D. Akorát jsem koukala, že Blogi se na netu ještě nezalogoval :o.
A copak, zapsanej asi je, stihnout to nejspíš taky mohl (pokud měl souřadnice finálek dopředu), ale v tom případě můžeme teď mít reálnou obavu z mudlů :|. Při takovým fofru asi není moc čas koukat, co se děje kolem :|. Stačí si vybavit, kolikrát každej z nás musel někde stát a čekat na odmudlení...

no přesně.
A abych nekecal, to razítko je Blogi, a pod ním je rukou a propiskou připsaný Velkyvezir. Takže kdoví. Třeba se rozdělili a na polovině keší je to naopak:D


Že bych taky zajela zkouknout logbook B)?
  • 0

#34 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:49

že vás to baví.Já teda nedám sto denně,ale jednou jsem logovala na D1 a o patnáct minut později na Kladně,aaaaaa a co jako:D:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#35 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 10:51

hplus napsal/a:

abakus napsal/a:

Presne tak - zacina se to tady zvrhavat v hon na kombajn. 100 kesi za den (24h) se da udelat i v Plzni a staci to planovat podle mapy tak dve hodky - a psat na papirek. Kdyz se zacne o pulnoci, tak je do druhy pulnoci vyreseno.

Ale je pravda, ze nejsme takovy kabrnaci a zadnou dlouhou multinu jsme tam nedali - ty totiz zdrzujou.


Zapoměl jsi připočítat hodinové flákání na ponikově letterboxu;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#36 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 11:11

Dain a Olik napsal/a:

abakus napsal/a:

Ty multiny a mysterky úplně košer nejsou


proc mysterky?

No, jako znalec mistnich pomeru bych treba vyzdvihl GC1MRC8, samozrejme neni problem souradnice najit v busech - nebo zbrutalit, pokud znas opravdu dobre Hradec - a nejlip verzi listingu tesne po zverejneni. B)

Co se tyce mistnich multin, pobavily me napriklad GC10FWJ a hlavne GC1NDE2 - takovy typicky pohodovky na ctvrt hodky.

Ja to beru tak, ze se mame vecer u piva cemu zasmat. (Samozrejme az po bitce s trutnovskym kombajnem) ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#37 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 11:30

hplus napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

abakus napsal/a:

Ty multiny a mysterky úplně košer nejsou


proc mysterky?

No, jako znalec mistnich pomeru bych treba vyzdvihl GC1MRC8, samozrejme neni problem souradnice najit v busech - nebo zbrutalit, pokud znas opravdu dobre Hradec - a nejlip verzi listingu tesne po zverejneni. B)

Co se tyce mistnich multin, pobavily me napriklad GC10FWJ a hlavne GC1NDE2 - takovy typicky pohodovky na ctvrt hodky.

Ja to beru tak, ze se mame vecer u piva cemu zasmat. (Samozrejme az po bitce s trutnovskym kombajnem) ;)

a pardubické taky, třeba GC1Y9J1, GC1KE6N, GC1JEAX, nebo GC19VWW.
Samé jednoduché rychlé "pohodové" odlovy. Teda když se přesunujete mimoprostorem, že... :DB)
  • 0

#38 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 11:55

dr.vota napsal/a:
a pardubické taky, třeba GC1Y9J1, GC1KE6N, GC1JEAX, nebo GC19VWW.


o multinach nepochybuju, ale prave se ptam na ty mysterky. a zrovna ta posledni je na lusteni doma, ne?
  • 0

#39 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 11:55

Stejně je sranda, že se to ani nesnaží moc maskovat. Když kouknu na jeho logy, nikdy nepíše, že to byla fajn procházka, dlouhé luštění, že měli problém u nějaké stage nebo tak něco, pokud už se rozepsal, vždycky jenom o finálce a nikdy o tom, co bylo před tím...:) Pár příkladů: Moc pekna finalovka. Finalka je opravdu vydarena. U finalky totalne zamudleno, takze vyzvednuta az na treti pokus. Finalka docela potrapila, ale nakonec ani ta neodolala. Takže je to vlastně normální čestný kačer, jako třeba já nebo H+ :D Budou za tuhle reklamu a pochvalu nějaké finálky zdarma? :D
  • 0

#40 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 11:59

Dain a Olik napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a pardubické taky, třeba GC1Y9J1, GC1KE6N, GC1JEAX, nebo GC19VWW.


o multinach nepochybuju, ale prave se ptam na ty mysterky. a zrovna ta posledni je na lusteni doma, ne?


...no...ani néééé...ale my nesmíme ani naznačovat...B):D
Ti, co ji opravdu odlovili, vědí ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama