Přejít na obsah


Fotka

Prasečí chřipka aneb ovčané šílí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#41 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:03

Tak nevím, jestli je lepší tohle vlákno schovat z aktivních témat nebo raději ignorovat a být vděčný za to, že S474N už spamuje jen tohle jím založené vlákno a ne každé, které mu přijde pod ruku, jako to dělal posledních pár dní ... Od alkese to nebyl žádný výkřik do tmy ... pouze je mu jasné, že proti někomu, kdo je zvyklý v "diskuzi" používat demagogii nemá cenu argumentovat ... :D Ve skutečnosi nechceš diskutovat, jen jsi nám potřeboval říct, jak to OPRAVDU JE (řekl jsi nám svůj názor podepřený nějakým grafem), postavil sis své odpůrce do fronty a teď všechny ty v budoucnu očipované ovce budeš postupně ubíjet svou pravdou ... jen do toho ... tady má někdo chřipku, válí se doma a hrozně se nudí ... B) ... a k tomu, že už samotný název vlákna směřuje k správně odhalenému způsobu "vyjadřování" na idnes, snad ani není potřeba víc dodávat ...
  • 0

#42 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:05

Já s tebou ale nedabatuji o prasečí chřipce. O té víme oba poměrně stejné kulové. Říkám, že svým prvním příspěvkem podporuješ přesně to, proti čemu se snažíš bojovat. Říkej tomu třeba ovčanství. Téma jsi otevřel ty, v první řadě sem dej nějaké pořádné argumenty ty. Ten poslední odkaz je z odborného a informačního hlediska taky dost pochybný. Možná i deváťák na základce by to zvládnul napsat důvěryhodněji. Konec diskuze z mé strany, je ostatně stejně zcela marná.
  • 0

#43 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:15

HuntBehind: spamuji temata? Ktera konkretne opravdu spamuji? Vis vubec, co znamena slovo spam? BTW je to opravdu zajimave, ze mi o spamovani rika nekdo, kdo ma pomer 454:119 :D:D:D:D Ted zpatky k tematu - ty mas problem pouzit "svuj" graf? Nebo je proste smula v tom, ze zadny graf nemas? Ty mas chripku? To je mi lito, ale snad se z toho vylezis, drzim ti palce! SHRNUTI: nic noveho, krome argumentace stylu "idnes" jsem se opetovne nedozvedel. ---------------------- alkes: no uz jsem dodal odkazy tri, ted se prosim realizuj ty a misto pokrikovani dodej konkretni proti-argumenty. Jak jsem psal drive, velmi rad si je proctu.
  • 0

#44 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:31

Konečně pořádný téma! Na INTERNETU jsem četl že vir prasečí chřipky byla vyvinut ve vojenských laboratořích se záměrem redukce lidstva. Očkováním budou pak ochráněni jen příslušníci světových elit, zednářů, Bilderbergové a samozřejmě Židi. Více se dozvíte na stránkách http://www.osud.cz/ Mimochodem co říkáte na problematiku chemtrails? Chráníte se nějak při geocachingu? Prý je vhodné v jasných dnech vycházet výhradně v pláštěnce a plynové masce aby se člověk těmto útokům ubránil. B)
  • 0

#45 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:37

spamuji temata? Ktera konkretne opravdu spamuji? Vis vubec, co znamena slovo spam?

Ano zajisté :-) Spam je nevyžádané masově šířené sdělení (nejčastěji reklamní) šířené internetem ... tak praví česká wikipedie ... přeneseně je to běžné označení pro to, co děláš posledních pár dní nikoliv pouze s jednotlivými vlákny, ale s celým geocaching.cz

BTW je to opravdu zajimave, ze mi o spamovani rika nekdo, kdo ma pomer 454:119 :D:D:D:D


demagogie B)B)B)B)

Ted zpatky k tematu - ty mas problem pouzit "svuj" graf? Nebo je proste smula v tom, ze zadny graf nemas?


demagogie

Ty mas chripku? To je mi lito, ale snad se z toho vylezis, drzim ti palce!


demagogie

nic noveho, krome argumentace stylu "idnes" jsem se opetovne nedozvedel


Škoda, měl ses dozvědět, že jsi únavný spammer a demagog ... a pokud ti to nestačí, ta nejpodstatnější informace pro tebe je, že tvé vlákno jaksi zmizelo ... takže o tvé prasečí a ovčí pravdě už se moc lidí nedozví ... to je ale smutné překvápko ;) Proč se to sakra stalo? Že by spikutí? Teď mě omluv, musím si jít změřit teplotu ...

BTW :D byl bys tak moc hodný a udělal pro mě graf mých příspěvků? otázky - odpovědi - plkání (to je to o čem je celé tohle vlákno)
  • 0

#46 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:40

HuntBehind: chlapce, evidentne mas nejaky problem, at uz v komunikaci ci evidentne nekde jinde. Nehodlam suplovat specializovane lekare a oddeleni, takze se obavam, ze na tvoje argumentace vykriky typu "demagogie" opravdu jiz nemam co bych dodal. Ctenar si zaver urcite udela sam.
  • 0

#47 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 19:54

...aby jsme se za chvilku nepřestali smát.

http://www.fhi.no/ew...:0:5667:1:::0:0
  • 0

#48 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 20:07

neboj, to vis ze si ho vsichni uz davno udelali :D
  • 0

#49 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 20:11

Dorcadion: to je samozrejme mozne, ovsem jak resi stavajici ockovaci latka zmutovanou verzi? Odpovim za tebe - nijak, tzn. jsme zase na zacatku. Dain a Olik: nebojim, ono totiz Gaussova krivka je platna i na IQ v populaci, vime?
  • 0

#50 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 20:29

Pokud vyjdu z tohoto odkazu ve Wikipedii (Neoveroval jsem reference, ale clanek pusobi celkem verohodne. Kdo chce a ma na to cas, muze se pres odkazy dostat k duveryhodnym zdrojum podkladovych dat)

http://en.wikipedia....ic_in_Australia

Z clanku vysvita, ze onemocneni praseci chripkou v Australii bylo registrovano u cca 37.000 lidi (celkove jich bylo vice, protoze ne vsechny pripady byly reportovany), z toho cca 4900 bylo hospitalizovano a z toho zemrelo cca 190 lidi, t.j. 0.5% nakazenych, respektive reportovanych nakazenych, protoze nakazenych bylo vice.

Na nakazu beznou chripkou pry v Australii rocne umira 2500-3000 lidi (oproti 190 na praseci chripku).

V soucasne dobe uz chripkova sezona v Australii skoncila, protoze maji pozdni jaro.

Tak kde je sakra ta silena nakazlivost, vysoka umrtnost atd. ? :-)))

Samozrejme, virus chripky muze zmutovat a casto take mutuje. Tim vice je ockovani proti chripce dost nesmyslne.

A srovnani s rokem 1918 trochu kulha. Prave skoncila I svetova valka, lide byli vysileni, hygiena a lekarska pece byly na uplne jine urovni. Nebyla antibiotika, natoz pak antivirotika. Lide meli obecne spatnou vyzivu, nedostatek vitaminu. No, co mam jeste dodavat?

Proc je vyhlasena pandemie na nemoc, na kterou zemrel zlomek lidi oproti bezne chripce? To mi hlava nebere.

EDIT:
Dalsi odkaz:
http://en.wikipedia....09_flu_pandemic

Z toho vysvita, ze zhruba k 16.11. (Brazilie pak k 21.10.) na celem svete zemrelo na praseci chripku necelych 7500 lidi. Abych to cislo dal do kontextu, jen v CR rocne zemre na automobilove nehody pres 1000 lidi.

Tak kde je ta pandemie?

Odkaz ke studii o nakazlivosti. Nedokazi posoudit, zda je nakazlivejsi nez bezna chripka, jak tu nekdo tvrdil.

http://www.biomedcen.../1741-7015/7/45
  • 0

#51 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 20:39

mapoid: dekuji prvnimu cloveku, ktery ma evidentne dostatek vlastni invence k tomu, aby i sam zapatral. A prekvapive i dochazis ke stejnym zaverum :)
  • 0

#52 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 14:21

Prasečí chřipka je méně nebezpečná, než se svět obával
  • 0

#53 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 16:37

S474N: furt nejak nechapu o co ti jde. Potrebujes namastit ego, ze vsichni kolem jsou blbci, zatimco ty jedinej osvicenej znas tu jedinou spravnou pravdu, kterou pred nami ti velci tajemni v pozadi taji? Potrebujes aby ti vsichni odkejvali ó jak jsi ukrutnej hustoprisnak ze jsi na to kapnul? Diskuzi evidentne nechces, protoze kazdyho, kdo se tady pokusil nabidnout tvemu mozku myslenku ze vec neni cernobila, jsi se akorat pokusil nejak zesmesnit (a prihodit si za to na svuj egoucet dalsi carku, jak jsi zase nekoho dalsiho v ty internetovy kavarne drsne umlatil argumentama ze uz pak ani neskytnul, 3,14co). A nebo jsi natvrdlej jeste vic nez Dain a Olik, coz uz je co rict. Tak nas blbecky prosim te laskave pouc, prozrad nam neosvicenym jakpak bys to delal ty, rozumbrado? Kazdou nemoc nechame treba tak rok bez zasahu pusobit a teprve podle toho, kolik zkosi lidi, ji zacneme nejak resit? Zajed do Prahy do FNKV, na oddeleni epidemiologie te urcite s chuti vyslechnou a radi si od tebe nechaji poradit jak to maji spravne delat. Slysel jsi nekdy neco o prevenci? Proc myslis ze se ockuje proti tetanu, obrne, cernejm nestovicim? A kolik na to u nas za posledni dobu umrelo lidi? Taky je to vsechno podvod farmaceutickejch firem a velkyho bratra? Vsadim se ze kdyby (az) nejakou takovou peknou nemoc chyti tvuj blizkej, nebo ty, byl bys prvni, kdo by kricel proc se neockovalo a proc nebylo dost vakcin... kde se vy chytraci furt lihnete... Zcela odbocim od tyhle pseudodiskuze a mam dve konkretni otazky na tebe: 1) jakej ma prosim pekne smysl fotit aktualni stav kazdy kesky kterou najdes? To se jako owner dozvi ze jeho krabicka je porad stejna, logbook je furt stejnej... jakou vypovidaci hodnotu ma ta fotka 5 minut po tvoji navsteve? Premyslim jakou (zhola zybtecnou) zatez na server Groundspeaku by to udelalo, kdybysme to delali uplne vsichni (a k cemu by to bylo dobry). 2) Mas na konte 3 Earthky, min. u dvou z nich je pozadavek nahrat k logu fotku tebe a tvoji GPS. Nemas to ani u jedny. Nejaky pravidla te moc netrapej, bod je bod, co? To se tak bojis ukazat svuj oblicej? To abys radsi prestal mrkat, aby te velkej bratr nesejmul kdyz se nedivas... To jsem zvedavej co z tebe vypadne...
  • 0

#54 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 16:39

mapoid napsal/a:
Tak kde je sakra ta silena nakazlivost, vysoka umrtnost atd. ? :-)))

Nechci zbytečně strašit, ale každá exponenciála začíná velice nenápadně. A čísla tu exponenciálu potvrzují, byť zatím není tak strmá, jak se čekalo. Doufám, že se zastaví dřív, než napáchá větší škody, ale klidný rozhodně nejsem.
  • 0

#55 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 16:42

co to je za blbost? ola není natvrdla, to jen ja, dáin :D
  • 0

#56 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 16:59

:( edit: Teda jako ten mračík samozřejmě nemíří na to, že Ola není natvrdlá. To všichni víme. :) Někteří dokonce víme, že není ani Dain. To jenom, že jsem doufal, že už bude klid. :-/
  • 0

#57 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 17:08

Pane boze, ja souhlasim s HuntBehindem - kam to ten svet speje? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#58 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 17:35

hplus napsal/a:
Pane boze, ja souhlasim s HuntBehindem - kam to ten svet speje? B)

V tomto případě s ním souhlasí abnormálně moc lidí. :]
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#59 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 21:01

kubulak: o co mi jde? Prekvapive vubec o nic, ale ty to evidentne nejak spatne rozdychavas. Ti velci v pozadi? Nedivas se moc na Akta X a kouriciho muze v pozadi? Pripadne na toho velkeho bratra si prisel kde? Nicmene ja te chapu, to ze jsi paranoidni neznamena, ze po tobe nejdou, ze?:):) Co jak bych delal? Umis se orientovat v cislech umrti? Evidentne ne, protoze te tak pali pocet lidi, ktere sotva lze v CR napocitat na prstech obou rukou a proti tomu ti vubec nevadi, ze denne zemre na silnicich prumerne 3,5 lidi. To ti nevadi? To ti zily nedrasa? O prevenci jsem prekvapive slysel. A proc se ockuje proti tebou jmenovanym nemocem? Asi proto, ze jejich nebezpeci je radove nekde jinde, nez jeden klon chripky, kterou si nekdo nazval praseci a ktera realne ohrozuje minimum lidi. Loni to bylo v bledemodrem u te ptaci. Taky se bal? Bububu. Zajimave, jeden blizky clovek ji chytil a vcelku normalne ji vylezel a vubec jsem kolem toho nehystercil jak popisujes. Nicmene tento jev je v psychologii znamy pod pojmem projekce - projektujes tedy sebe, jak by ses sam choval do me? Nedelej to prosim, nejsem jako ty. A nyni ti odpovim na uplne off topic dotazy: 1) Prave proto, ze to nikdo nedela, tak to s dovolenim budu delat ja. Mas s tim problem? Gratuluji, jsi prvni. 2) Rozporujes to, ze jsem dane cache navstivil? Opetovne gratuluji, zase jsi prvni, zatim si zadny owner nestezoval. Navic oba dva moc dobre vime, ze dodatecne ukoly nejsou povinne a GPS vyfocena je. Nehlede na fakt, ze exhibovat opravdu nemusim, to s radosti prenecham na tobe. Soude dle tveho projevu a poctu vlastnich fotografii v profilu te to bavi vice. Reakci ani necekam, tak se nemusis snazit :):) Vláček: a uz ses nechal ockovat?
  • 0

#60 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 21:16

Navic oba dva moc dobre vime, ze dodatecne ukoly nejsou povinne


NEplati u Earth kesi pokud vim
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka