Přejít na obsah


Fotka

Prasečí chřipka aneb ovčané šílí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#61 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 21:32

polerok: tak abychom se bavili konkretne, nasel jsem tyto 3 cache:
1) GC1VHZP:

1) Vyfotte sebe, nebo svoji GPS.
1) Take a photo of you or your GPS

2) GC1Y2ZE:

2. Take a picture of you and your GPS in front of the lapis lazuli. Upload this picture with your log. If you forgot to bring your camera you will need to post in your email of how many stones the outer boundary of the fountain consists.

3) GC1KH8R:

1 - Najít a vyfotit se nebo GPS u nejakých pekných petrovskych vrás nebo magmatické žíly a fotku priložit k logu.


Kterou z tech podminek jsem nesplnil? Zajimave, ze jsem si dopisoval s ownery a nikomu nic nevadilo.
  • 0

#62 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 21:35

>>>S474N<<< Podivej se poradne jak, cim a na co reaguju.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#63 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 21:39

Řekl bych, že u všech tří v pohodě a navíc jak píšeš, hlavní slovo mí owner. Polerok asi spíš myslel, že ta dobrovolnost podmínek neplatí obecně, ale jen u fyzických keší. U Earthcache je plnění podmínek stanovených autorem povinné pořád a dokonce je jejich stanovení povinné i pro autory, aby byl důkaz o návštěvě místa. To už je ale opravdu z jiného soudku. edit: A ještě, koukám, pozdě.:)
  • 0

#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 22:38

polerok: v poradku, ono to byla hlavne reakce na toho chytraka z predchozi stranky.
  • 0

#65 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 12:34

Vláček napsal/a:

mapoid napsal/a:
Tak kde je sakra ta silena nakazlivost, vysoka umrtnost atd. ? :-)))

Nechci zbytečně strašit, ale každá exponenciála začíná velice nenápadně. A čísla tu exponenciálu potvrzují, byť zatím není tak strmá, jak se čekalo. Doufám, že se zastaví dřív, než napáchá větší škody, ale klidný rozhodně nejsem.


V tech mych referencich byl odkaz na Australii. Tam uz maji po chripkove sezone, takze je v praxi empiricky dokazano, ze praseci chripka neni nakazlivejsi a nema vaznejsi prubeh nez bezna sezoni chripka. Opak je pravdou, praseci chripka je mene nakazliva a ma mirnejsi prubeh nez sezoni chripka.

Cpat do sebe za teto situace experimentalni ockovaci latku, za jejiz nezavadnost se vyrobce boji nest odpovednost a tuto zodpovednost prenasi na vlady jednotlivych statu je hazard s vlastnim zdravim. A cpat tyto vakciny malym detem a tehotnym zenam je nezodpovednost, pokud ne primo zlocin.

Jedina dulezita otazka na cele zalezitosti je, proc se to vse deje?

Doufejme, ze jde pouze o penize. Cela ta panika pomaha v soucasne slozite ekonomicke dobe vylepsit hospodareni farmaceutickych firem.

Dokazi si ovsem predstavit i jine motivy a ruzne vice ci mene hruzne konspiracni teorie. I pri mych chabych znalostech soucasnych civilnich technologii (a je jasne, ze vojenske vyzkumy budou minimalne 5-10 let napred) si dokazi predstavit, jake hruzy by se daly zamerne hromadnym celosvetovym ockovanim zpusobit.

Vubec netvrdim, ze existuje nejaka skupina, ktera chce nekdy v budoucnu hromadne ockovani zneuzit ke svym cilum. Pouze tvrdim, ze pokud by takova skupina existovala, tak ji soucasne technologie umoznuji provest pomoci ockovani bez vedomi ockovanych selektivni upravy jejich genetickych kodu. Hromadnym celosvetovym ockovanim by pak bylo zcela urcite mozne napriklad selektivne vyhladit cele skupiny obyvatel. Treba vsechny, kteri jedi koriandr a pobyvaji v oblasti, kde slunce sviti alespon 10 hodin, denni teplota prekroci 35°C a citi ve vzduchu vuni ruze.

Neni to zas tak davno, kdy se pomerne vehementne jeden clovek/narod pustil do fyzicke likvidace jineho naroda v plynovych komorach... A neda se vyloucit, ze neexistuje nekdo podobny i v soucasnosti. A lidstvo jiz mnohokrat prokazalo, ze co jde zneuzit je drive nebo pozdeji take zneuzito. Takze opatrnosti neni nikdy nazbyt.

Okolnosti okolo ockovani proti praseci chripce jsou proste podivne. Teprve budoucnost ukaze, zda ma cely ten humbuk nejake hlubsi (konspiracni) pozadi nebo ne.
  • 0

#66 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 13:03

Už jsem slyšel i teorii, že v každé stříkačce je čip, aby nás mohli lépe sledovat. :D Možné je leccos, ale tyhle konspirační teorie jsou hódně nepravděpodobné. Kdyby to bylo tak daleko, jak říkáš, že by mohlo, nikdo by se nepatlal s prasečí chřipkou a očkováním a distribuce by proběhla s mnohem menším humbukem.;) Navíc, kdyby to bylo takhle daleko (prorostlé v mnoha celosvětových organizacích a ucházející očím všech odborníků), můžeme to asi rovnou zabalit. Věnoval bych svou pozornost raději mnohem pravděpodobnějším variantám smrti... jako třeba, že tě na přechodu srazí auto, nebo tak něco.;)
  • 0

#67 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 13:31

No samozrejme je to hodne pritazene za vlasy. :-)

Pravdepodobnost realizace nedokazi odhadnout, ale vzhledem k tomu, ze se 'podarilo', aby v jedne varce vakciny byly i aktivni viry ptaci chripky. Uznavam, ze slo o testovaci sarzi a ne uz konecnou pro pacienty, tak si myslim, ze zas tak slozite neni primichat do ockovaci latky cokoliv...

Nemusi vubec jit o spolceni 'mocnych'. Proste nejaky vysinuty clovek nebo terorista to tam primicha.
  • 0

#68 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 16:01

mapoid: zas tak si tu fantazii na spacir nepoustej, nebo te tady "mluvci vsech" (cti kubulak) oznaci za ukrutnyho chytrackyho hustoprisnyho rozumbradu kombinovanyho s velkym bratrem :D:D:D:D
  • 0

#69 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 19:45

Tak dalsi tyden ubehl a nic se nezmenilo. Po "veprovici" ani vidu ani slechu, ani TV n@va, zajimave......
  • 0

#70 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 20:09

ne, ani vidu ani slechu ... jen na gc.cz to porad radi ;) :D
  • 0

#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 21:10

Tady spis radi "reviewerska chripka", uz zkosila dva :)
  • 0

#72 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:19

Tak a je to venku:

http://www.novinky.c...rdi-expert.html
  • 0

#73 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:05

S474N napsal/a:
Tak a je to venku:

http://www.novinky.c...rdi-expert.html


My chytri to vime od pocatku a ostatnim je to suma fuk B)
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#74 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:12

LuLuk napsal/a:Mi chytri


Au!
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#75 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 13:38

"tvrdí expert" :D
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#76 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:54

Hlavní hygienik Vít má prasečí chřipku
http://www.novinky.c...ci-chripku.html

Jenom mi nejde do hlavy tohle:

Hlavní hygienik ČR Michael Vít dostal prasečí chřipku a léčí se doma. "Skutečně mě postihla. Mám svalové potíže, bolí mě hlava, prostě všechny příznaky chřipky. A protože 95 procent populace má letos prasečí chřipku, jsem naprosto přesvědčen, že jsem ji dostal i já," řekl Právu v úterý.


  • 0

#77 Viking-074

Viking-074

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 22:13

S474N - Sem slyšel, že jsme ufoni. Nechceš jim tu teorii nějak rozmluvit.
  • 0

#78 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 8:29

Viking-074: naopak, to ze my jsme ti, kteri tuto planetu kolonizovali je velmi pravdepodobne. Me osobne prijde prijatelnejsi tato forma, nez ze jsme se vyvinuli z opice. Preci jenom na svete zadny jiny zivocich neni alespon z poloviny tak vyvinuty a technologicky pokrocily jako my - coz je opravdu zvlastni. V kazdem pripade bych se doporucoval drzet tematu, dekuji.
  • 0

#79 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 10:01

Tak "z opice" ne, ale předky společný máme. Ad ta citace - imho to řekl nepřesně, spíš "95% lidí majících chřipku ji má z viru A/H1N1". Tak sem to aspon pochopil ja.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#80 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 10:20

S474N napsal/a:
Viking-074: naopak, to ze my jsme ti, kteri tuto planetu kolonizovali je velmi pravdepodobne. Me osobne prijde prijatelnejsi tato forma, nez ze jsme se vyvinuli z opice. Preci jenom na svete zadny jiny zivocich neni alespon z poloviny tak vyvinuty a technologicky pokrocily jako my - coz je opravdu zvlastni. V kazdem pripade bych se doporucoval drzet tematu, dekuji.


...doporučuju si přečíst knihu Richarda Dawkinse "Příběh předka" (Academia, 2008). Pak by Ti to až tak zvláštní nepřipadalo :D:D.

http://www.vesmir.cz...k/pribeh-predka
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama