Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2086 odpovědí na toto téma

#61 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 18:19

Přátelé, začal jsem dneska taky s depkou, to když jsem vytáhl foťák a zjistil, že mi ho syn nevypnul a baterky byly vybité, že nedal ani obrázek. Ale pak jsme si dali tři krásné bruty, a to jedno brutění bylo fakt báječné. Nic tak nezvedne náladu jako dobré brute force hledání!
  • 0

#62 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 18:26

Tak je to oficiální, I`m in ... :( ... Ke všem těm podzimním depkám ... člověk večer otočí geokalendář - preoboha koho napadla na tehle měsíc takhle podzimní fotka ? :D Kdo jste ještě neotočili, nechte v rámci odhánění podzimní depky raději září ;) A jako by tohle všechno nestačilo, tak jsem místo burčáku jen od rána kroutil volantem .. grrr !!:@
  • 0

#63 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 21:51

Crocky napsal/a:
Přátelé, začal jsem dneska taky s depkou, to když jsem vytáhl foťák a zjistil, že mi ho syn nevypnul a baterky byly vybité, že nedal ani obrázek.
Ale pak jsme si dali tři krásné bruty, a to jedno brutění bylo fakt báječné.
Nic tak nezvedne náladu jako dobré brute force hledání!


Máš recht. Dnes jsme v rámci jedné geocachingové svatby unesli nevěstu a musel jí chudák ženich najít pěkně brute forcem, žádný souřadnice. Ale byl fakt dobrej, moc kvalitního alkoholu jsme nestihli ... ;)
  • 0
Retired slowcacher

#64 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 23:20

Podzim je nejlepší čas na zakládání kešek. Dlouhé večery jsou vhodné na tvorbu listingů a výrobu schránek. Ale zároveň se dá po práci rychle zajet na cílové místo k zaměření a výrobů úkrytů. Já už dal dvě. Tak kde je ta deprese? :)
  • 0

#65 pozden

pozden

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 2:08

Jen jeste jedna poznamka ke Staremu lomu zminovanemu drive v teto diskusi: ja jsem ten, co ma mit po Saxoh FTF. Verim, ze za vsim byla neznalost zvyklosti, nikoliv umysl. Ja se rozhodne na nikoho nezlobim (marouscz urcite taky priste pochopi, jak to chodi). Sve (prvni) FTF si drzim v hlave, a nepotrebuju ho mit nijak zvlast zformalizovane. Proste mi staci, ze jsem v logbooku s datem po publikaci na gc.com prvni.
  • 0

#66 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 22:06

Já dnes zahnal depresí kontrolou svého brněnského panství. Jedna obnovena, u druhé vyměněn logbook. :-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#67 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 23:08

wmh napsal/a:

Crocky napsal/a:
Přátelé, začal jsem dneska taky s depkou, to když jsem vytáhl foťák a zjistil, že mi ho syn nevypnul a baterky byly vybité, že nedal ani obrázek.
Ale pak jsme si dali tři krásné bruty, a to jedno brutění bylo fakt báječné.
Nic tak nezvedne náladu jako dobré brute force hledání!


Máš recht. Dnes jsme v rámci jedné geocachingové svatby unesli nevěstu a musel jí chudák ženich najít pěkně brute forcem, žádný souřadnice. Ale byl fakt dobrej, moc kvalitního alkoholu jsme nestihli ... ;)


No ale za to mohl hlavně ten hospodskej, ten byl fakt divnej, odemkl dveře moc rychle, takže další objednávka byla v háji :D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#68 geomacik

geomacik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 9:49

Posledni dobou me dost prekvapilo, ze kacer s > 500 nalezy muze udelat takovyto trade:
http://www.geocachin...13-23122e216f46
Napsal jsem mu zpravu, ale zadna odpoved...
  • 0

#69 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 10:05

Edit: smazano, zpetne jsem zjistil, ze jsem napsal peknou koninu.
  • 0

#70 janik87

janik87

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 22:11

Ahoj, no já mám trochu podobný pocit v souvislosti se založením vlastní kešky..možná jde o blbosti, ale keška je v provozu 14 dnů a za tu dobu došlo k vyprázdnění jejího obsahu..tzn. ač na začátku tam byly dle mého dva celkem hezké předměty, ted je tam jen CWG..to by mě ani tak netrápilo, ale to že zmizelo i ořezávátko a guma, kterou jsem do keše přidala pro provoz kešky a lepší komfort kačerů to nechápu..samozřejmě v lozích neuveden žádný trade, pouze CG, TB, CWG.. Další věc je, že jsem si celkem vyhrála s logbookem a chtěla jsem tudíž aby dlouho vydržel..a přesto , že žádám kačery, aby používali obě strany notesu, všichni na to kašlou.. Možná jsou to blbosti, ale trochu mě to zklamalo, musím říct..
  • 0

#71 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 22:33

janik87 napsal/a:
... zmizelo i ořezávátko a guma...

Ořezávátko chápu, ale guma? Na co guma v keši? Nebo je tím myšlena ochrana pánská? Ale ta se tam dávat taky nemá.
  • 0

#72 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 22:38

janik87 napsal/a:
(...)..a přesto , že žádám kačery, aby používali obě strany notesu, všichni na to kašlou..


Jo tak tohle mě za celou dobu, co se věnuji lovu krabiček, nepřestalo točit. Největší trotlovina je, když se kačer raději podepíše na desky, než by začal logovat na zadní strany lístků v bločku.

Ale šlak mě z toho netrefí a depka na mě nepadne.
  • 0

#73 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 0:47

geomacik napsal/a:
Posledni dobou me dost prekvapilo, ze kacer s > 500 nalezy muze udelat takovyto trade:
http://www.geocachin...13-23122e216f46
Napsal jsem mu zpravu, ale zadna odpoved...


Krasny priklad, jak pravidlo o nejakem poctu nalezenych, je naprosta blbost.
  • 0

#74 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 6:22

PaWcz napsal/a:

janik87 napsal/a:
(...)..a přesto , že žádám kačery, aby používali obě strany notesu, všichni na to kašlou..


Jo tak tohle mě za celou dobu, co se věnuji lovu krabiček, nepřestalo točit. Největší trotlovina je, když se kačer raději podepíše na desky, než by začal logovat na zadní strany lístků v bločku.

Ale šlak mě z toho netrefí a depka na mě nepadne.

Tak jsem v jedné své cachi doplňoval logbook. Při minulé údržbě jsem tam dával nový s tím, že hned na prvním listu bylo velkými písmeny napsáno Logujte sem, až když bude druhý logbook plný. Ve starém je ještě pár listů nepopsaných (poslední logy z letošního září), nový je popsaný asi z poloviny...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#75 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 7:23

Už dvě keše jsem svého času disabloval po zprávě "logbook je popsaný!". Než jsem se tam dostal na výměnu, došel log "V pohodě - celá zadní strana je nepopsaná", tak jsem je zase zenabloval. Takže teď to dělám tak, že je po podobné zprávě dizejblím a vyčkávám. Pokud to i další lidi potvrdí (protože kačeři loví jestli je enable nebo disable ;)), tak jedu vyměnit, jinak ne. A mám po depresi, spíše mně to pobaví :)
  • 0
Don't panic!

#76 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 9:53

Hickos napsal/a:
Už dvě keše jsem svého času disabloval po zprávě "logbook je popsaný!". Než jsem se tam dostal na výměnu, došel log "V pohodě - celá zadní strana je nepopsaná", tak jsem je zase zenabloval. Takže teď to dělám tak, že je po podobné zprávě dizejblím a vyčkávám. Pokud to i další lidi potvrdí (protože kačeři loví jestli je enable nebo disable ;)), tak jedu vyměnit, jinak ne. A mám po depresi, spíše mně to pobaví :)

A proč proboha kvůli logbooku disabluješ keš ?
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#77 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 12:35

lukasekprochazka napsal/a:

Hickos napsal/a:
Už dvě keše jsem svého času disabloval po zprávě "logbook je popsaný!". Než jsem se tam dostal na výměnu, došel log "V pohodě - celá zadní strana je nepopsaná", tak jsem je zase zenabloval. Takže teď to dělám tak, že je po podobné zprávě dizejblím a vyčkávám. Pokud to i další lidi potvrdí (protože kačeři loví jestli je enable nebo disable ;)), tak jedu vyměnit, jinak ne. A mám po depresi, spíše mně to pobaví :)

A proč proboha kvůli logbooku disabluješ keš ?


Já třeba také kvůli logbooku disabluji keš,ale jen proto,že logbook je tak všechno co v té krabce je :):)
  • 0
Králík vás vidí!

#78 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 13:21

sumie-dh napsal/a:

lukasekprochazka napsal/a:

Hickos napsal/a:
Už dvě keše jsem svého času disabloval po zprávě "logbook je popsaný!". Než jsem se tam dostal na výměnu, došel log "V pohodě - celá zadní strana je nepopsaná", tak jsem je zase zenabloval. Takže teď to dělám tak, že je po podobné zprávě dizejblím a vyčkávám. Pokud to i další lidi potvrdí (protože kačeři loví jestli je enable nebo disable ;)), tak jedu vyměnit, jinak ne. A mám po depresi, spíše mně to pobaví :)

A proč proboha kvůli logbooku disabluješ keš ?


Já třeba také kvůli logbooku disabluji keš,ale jen proto,že logbook je tak všechno co v té krabce je :):)

No jiná věc je, pokud logbook je všechno, co najdeš, a žádná krabka není :D. Ovšem takové mají kolikrát víc DNF než found it.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#79 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 18:24

Co si stěžujete kvůli omylu někoho logujícího, který přehlédl volnou stránku. Já ve čtvrtek jsem obnovoval svou kešku Kaplička ve Smržově GC198K3, ta mi už za něco málo přes 2 roky zmizela 19x (z 10-ti různých míst). Nesmíte se nechat odradit pár blbci. I když já si pak taky občas říkám, jestli to má ještě cenu kešku obnovovat. Na druhou stranu kaplička je moc krásná a byla by škoda tam kačery nedovést...
  • 0

#80 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 21:28

V 21:02 publikován event, ve 21:47 je stop stav, protože je obsazeno všech 40 míst. Na FTFka kašlu, ale že je takovej masakr i kolem eventů. :( Tak si to tam užijte.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama