Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2086 odpovědí na toto téma

#81 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 21:59

40 minut je ještě hodně.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#82 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 10:45

Roman_Jaromer napsal/a:
Co si stěžujete kvůli omylu někoho logujícího, který přehlédl volnou stránku. Já ve čtvrtek jsem obnovoval svou kešku Kaplička ve Smržově GC198K3, ta mi už za něco málo přes 2 roky zmizela 19x (z 10-ti různých míst). Nesmíte se nechat odradit pár blbci. I když já si pak taky občas říkám, jestli to má ještě cenu kešku obnovovat. Na druhou stranu kaplička je moc krásná a byla by škoda tam kačery nedovést...


Z tohoto by se mel poucit jeden nejmenovany kacer pusobici na pardubicku...:)

Delat male eventy ve velkych mestech je odvazne, owner pak musi celit cetnym nadavkam tech na ktere se nedostalo...A pokud nekoho mrzi ze se nekam nedostal, tak muze zalozit svuj vlastni event, ne?:) Ve stejny cas...

honny: na Prahu je to dost ;)
  • 0

#83 standann

standann

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 18:42

Tak jsem neodolal a musím si také poplakat. Dnes jsem byl na údržbě a vyhazoval "odpadky", investoval jsem už čtyřikrát několik desítek korun do drobností na výměnu, žádný trade, po půl roce hnůj. I ořezávátko se hodí. Zkusím ty krabky udělat PM. Máte s tím někdo lepší zkušenost?? Podle mého názoru ta masovost se podepisuje na kvalitě GC. Jinak "PETEGEO" mě pobavil tak, že se dcera na mě přišla podívat co dělám. Zvedlo mi to náladu, že beru zpět nabídku na adopci mé ukradené kešky.
  • 0

#84 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 22:26

standann napsal/a:
Tak jsem neodolal a musím si také poplakat. Dnes jsem byl na údržbě a vyhazoval "odpadky", investoval jsem už čtyřikrát několik desítek korun do drobností na výměnu, žádný trade, po půl roce hnůj. I ořezávátko se hodí. Zkusím ty krabky udělat PM. Máte s tím někdo lepší zkušenost?? Podle mého názoru ta masovost se podepisuje na kvalitě GC. Jinak "PETEGEO" mě pobavil tak, že se dcera na mě přišla podívat co dělám. Zvedlo mi to náladu, že beru zpět nabídku na adopci mé ukradené kešky.


Dělat kešky na zajímavých místech v přírodě kam vyráží spíše skalnější kačeři i za cenu jen několika (desítek) návštěv za rok.
A taky reagovat na logy. Točí mě logy typu IN: TB OUT: CWG a to od kačera s pětistovkou nálezů. Slušně, ale důrazně na to reaguji a bláhově věřím, že se kačeři změní.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#85 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 12:37

Ja se dneska taky pekne nastval - kdyz clovek cte tohle forum, tak by si skoro rekl, ze hloupi nebo hru flakajici kaceri jsou jen u nas. Dnes jsem se opet presvedcil, ze tomu tak neni - nemecti kolegove (se sto nalezy) mi prave grabli geocoin, pricemz mi nedali ani jeden den cas na jeho zalogovani na netu. Kdepak asi skoncila povestna nemecka dukladnost a smysl pro poradek ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#86 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 12:51

Zas mi šlohli městskou kešku - ach jo. :-(
  • 0
Cogito ergo sun ...

#87 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 13:43

kapsa napsal/a:
Ja se dneska taky pekne nastval - kdyz clovek cte tohle forum, tak by si skoro rekl, ze hloupi nebo hru flakajici kaceri jsou jen u nas. Dnes jsem se opet presvedcil, ze tomu tak neni - nemecti kolegove (se sto nalezy) mi prave grabli geocoin, pricemz mi nedali ani jeden den cas na jeho zalogovani na netu. Kdepak asi skoncila povestna nemecka dukladnost a smysl pro poradek ....


Ano, mohu potvrdit, toto je zcela běžná věc, kterou řeším opětovným grabnutím a vložením do keše. Následuje výzva nálezci, že nyní si může GC, TB z keše konečně vyzvednout. Z jeho strany většinou následuje omluva a žádost o trackovací číslo, pokud již předmět někam vložil.
  • 0

#88 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 14:30

ať jdou doprdele s těma sériema a raději uspořádají CITO na odstranění škod způsobených kačery. Ať žijí osvícení majitelé Knoflíku kteří tak učinili !
  • 0

#89 Hef

Hef

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 15:22

To předčasné grabování travelbugů je skutečně otravné. Mě se to právě stalo 2* za sebou - naposledy TB nevydržel v mém inventáři ani několik málo hodin. Od teď jsem si začal schovávat trackovací čísla předmětů i po jejich uložení do keše, bez nich to potom nejde zpátky grabnout.
  • 0

#90 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 19:02

Milý neznámý čtenáři Snad se těchto pár slov donese k uším spřízněným, ale může se taktéž dostati k slechům se znaménkem opačným. Využívám tento koutek k ulovení si od trnu, který se mi zapíchl nepříjemně pod kůži. Byl jsem dnes hledati krabičky nové série, která se objevila za mými humny. Zavítal jsem na stránky jednotlivých keší, abych se podíval s kým jsem se to potkal a s kým jsem měl tu čest. U jedno kolegy jsem si přečetl log který hovořil v tom smyslu, že mu to nic nepřineslo (tak moc mu to nepřinášelo, že odlovil všechny keše, aby si tento pocit potvrdil) a to zkopíroval ještě několikrát. Možná vám přijde moje poznámka nevhodná a nepatřičná, ale mě se to dotklo a vůči ownerovi mi to přišlo vyloženě trapné. Vím, že každý má jiný pohled na geocaching a jiný styl, ale tohle se mi prostě nelíbí. Tuším, že má stížnost je vlastně zbytečná. V mém podání by se to mohlo za okamžik zvrhnout na žehrání nad celou hrou. A to bych nechtěl. Vlastně se mi ani trochu neulevilo. Jen bych na závěr citoval pár slov z těchto stránek: Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS. To je myslím dost výstižné. Jediné co musí člověk vlastnit je GPS. NIC VÍC, NIC MÍŇ! Pokud tomu nerozumíte, nevadí, ale tuším, že modří již tuší! Myškin
  • 0

#91 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 19:18

Myškin napsal/a:
,,,Jediné co musí člověk vlastnit je GPS. NIC VÍC, NIC MÍŇ! ...

Sám si to napsal, tak co řešíš? Tomu člověku to moc nepřineslo... to znamená že mu to přineslo málo... BOD, kvůli kterému odlovil i ostatní v sérii.
Neobhajuji nijak bodaře... je to přece jejich věc, ale každý má právo do logu napsat, co mu ta keš dala, ne? Mě se.ou jiné trny v GC.
  • 0
www.povetrnik.cz

#92 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 19:29

Nejde mi o řešení. Jak se říká u některých rovnic, toto nemá řešení. Je to jen popis momentálního pocitu a zneužití tohoto prostoru k povzdechu.
  • 0

#93 Jirous-CZ

Jirous-CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:08

log: Serie ktera mi krome bodu nedala nic, sel jsem pesky z brachou a potkaval dalsi lovce. Kolem svisteli auta a ja si rikal co tu delam? Odpoved byla jasna. prisel jsem si pro body. Takze diky za ne. Takto jsem okomentoval celou parfémovou sérii. Lidé si serii chválí ale opravdu netuším proč. Ok, jsou to čisté kešky. v logboocích je místo a jsou za ně body ale to je asi opravdu vše co je na sérii dobrého. Geocaching je fajn na procházku v přírodě, na protažení mozkových závitů a na plno dalších věcí. Tato série vede po celkem frekventované silnici, kešky jsou vidět z dálky, každou chvilku někdo vyskakuje z auta a loguje (šli jsme to s bráchou pěšky) takže mi tu opravdu nepřišlo nic zajímavého, kromě bodového zisku. Kdyby to byla multina o trinácti zastávkách, tak ruku na srdce, jeli by jste ji lovit?
  • 0

#94 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:21

Kdyby jsi tohle napsal do logu ke keším, bylo by to asi mnohem lepší. Uvádíš své postřehy k celé serii a owner by měl mnohem konkrétnější argumenty než jen to, že ti to nic nedalo. Tohle mi přijde férovější.
  • 0

#95 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:43

Tak pravil Jirous, šli jsme spolu a opravdu si myslím že to je jen o bodech, některé kešky jsou vtipné (mlýnek na maso nebo vidle), ale nějak zaniknou. Nikdy jsem nešel žádný Power trail, ale tento mini mi stačil. Serie jsou príma pokud mají logiku např. Jizerské tisícovky, Pražské mosty. Ale stejně ownerovi děkuji za body, a vzorně se stará o své dítko, jednou jsme logovali do prázdného logbooku.
  • 0

#96 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:43

@parfemova] tohle trochu nechapu. vidim ze jdu na serii, vidim ze to jsou mikra, vidim ze to je podel silnice, tak proboha proc bych pak mel v logu nadavat ze to jsou o nicem mikra u silnice??? NIKDO NIKOHO NENUTI ty kesky lovit. ajo, ja zapomnel, vono by to svitilo v mape a o BODY jde prece az v prvni rade, tak to tam prece nenecham a jeste v logach vypichnu jak hrozne moc jsem se musel premahat kdyz jsem to byl lovit..
  • 0

#97 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:49

@ plnej event] a cemu se divis, kdyz je tam jen par mist a ten event byl tematicky hodne atraktivni. to maj lidi cekat, nez se rozhoupes? a co franta z hornidolni, kterej se na net dostane jednou za tyden? tak, ulevil jsem si a muzu jit povesit pradlo..
  • 0

#98 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 21:29

Šel sem na sérii podél silnice. Ale jezdila mi tam auta... // na druhou stranu to trochu chápu, pro pěšího nic moc. Nicméně asi bych si nestěžoval.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#99 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 21:58

Tak jsem byl dneska na wherigu, jednou jsem umřel Xkrát to spadlo a já z toho mám vlastně radost :D Hrr kešovat, vykašlete se na remcající ostatní, vykašlete se na zimu a nejezděte sami a tenhle topic nebude potřeba :-)
  • 0

#100 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 22:01

zLOST napsal/a:
@ plnej event] a cemu se divis, kdyz je tam jen par mist a ten event byl tematicky hodne atraktivni. to maj lidi cekat, nez se rozhoupes? a co franta z hornidolni, kterej se na net dostane jednou za tyden?

tak, ulevil jsem si a muzu jit povesit pradlo..


Blbe! :D Že Ti stojí reagovat na každé brblání v geodepresivním koutku (včetně mého). ;) Prostě jsem to nestihl a bylo mi to líto, tak jsem si zabrblal. Doufám, že si to ti, co byli pohotovější náležitě užili a přiznávám se, že jim prostě závidím. B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama