Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2086 odpovědí na toto téma

#121 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 22:45

Venku je tak krásně! V jedné ruce navigaci, v druhé lopatu, v kapse pípák do lavin na Petříně...
  • 0

#122 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 7:59

Zegga napsal/a:

zLOST napsal/a:
co mas proti kesulce, bambulko? :)


Já kešulinky taky ráda. Pro změnu nemusím v českém textu patvary caches, muggles a pod. Toť můj názor a každého věc jak si píše. Tím nikomu neškodíkuje.

A vůbec, hlavně geocaching mocinky lowínkuju. Když si newím rady, někomu colllnu a ten poradinkánkuje. :D:D:D


Georobůtek mého kolegy říká, že chodíme "na Mikešky". A už se to docela ujalo. :)
  • 0

#123 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 8:48

Zegga napsal/a:

zLOST napsal/a:
co mas proti kesulce, bambulko? :)


Já kešulinky taky ráda. Pro změnu nemusím v českém textu patvary caches, muggles a pod. Toť můj názor a každého věc jak si píše. Tím nikomu neškodíkuje.

A vůbec, hlavně geocaching mocinky lowínkuju. Když si newím rady, někomu colllnu a ten poradinkánkuje. :D:D:D

Text by měl vypadat nějak takhle

A WuUuBeC WoE, hLaWnE GeOcAcHiNg mOcInKy lOwIiInKuYu. KdYzH Si nWm rAdY, nEkOmU CoLlLnU A TeN PoRaDiNkAaAnKuYe. :-/ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!

a ještě v něm je málo odstínů růžové a málo blikajících a pulsujících srdíček :):D
  • 0

#124 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 8:57

:o
  • 0

#125 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 9:54

drvoto, ze tys byl na ty zastavce se zegushkou? :)
  • 0

#126 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 10:12

zmijovkar napsal/a:

Zegga napsal/a:
Proč když to [tb]TB1QW3X[/tb] viděla, zalezla pod stůl a dělá že néni doma?


Zvláštní jméno pro psa... Mně osobně by se to teda i blbě vyslovovalo. Slyší na to?


tak teď jsem málem upadl pod stůl... a pitím to nebude :D:D:D:D:D:D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#127 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 10:59

Bruca napsal/a:

zmijovkar napsal/a:

Zegga napsal/a:
Proč když to [tb]TB1QW3X[/tb] viděla, zalezla pod stůl a dělá že néni doma?


Zvláštní jméno pro psa... Mně osobně by se to teda i blbě vyslovovalo. Slyší na to?


tak teď jsem málem upadl pod stůl... a pitím to nebude :D:D:D:D:D:D


Vlastně slyší nejlépe na šustění mikrotenového pytlíku, ale to se vyslovuje ještě hůř.... :D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#128 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 11:00

Hej, Šustění mikrotenového pytlíku, k noze! :-D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#129 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 11:01

zLOST napsal/a:
drvoto, ze tys byl na ty zastavce se zegushkou? :)


Nebyl, protože to by neměl růžové myšlenky se srdíčkama, ale "CENSORED".
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#130 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 14:18

Bruca napsal/a:
Hej, Šustění mikrotenového pytlíku, k noze! :-D


To mi připomenulo jméno křečka z přeposílaného inzerátu:
"Přestaň hrabat, ty malej hajzle"
  • 0

#131 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2010 - 14:35

:D:D:D
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#132 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 11:01

Ach jo :( proc sakra, kdyz nekdo dela multinu, nemuze do pr.ele v tom listingu, ktery je zpravidla dlouhej jak prase, udelat normalne waypointy tak, aby se to dalo stahnout v HC a nemusel jsem to pul hodiny opisovat?! Kdyz se nekdo dela s listingem na 4 A4 a rve tam tri pr.ele fotek nemuze venovat 2 min casu zadanim waypointu?! Ergo please, delejte waypointy!! (engry smiley)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#133 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 13:59

wabicek napsal/a:
vubec ty listingy dlouhy jak lovosice nemam rad, copak autori neznaji hypertextove odkazy? se clovek musi proskrolovat (na mobilnim zarizeni, je to zvlast prijemne) nekam dolu kde je konecne to dulezite


jo.. jsem pro :-D taky me to dycky otravuje.. hlavne u multin kde dopocitavas dalsi stage podle nejakyho vzorecku, takze porad skrolujes pred nekonecne dlouhej liting, pak navigujes a zase scrolujes... jak u blbejch na dvorecku :-D
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#134 migin

migin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 14:26

A kór teďka v tom mrazivém počasí. V rukavicách to jde, ale blbě. Bez rukavic paprče zmrzlé. A až už si důle, tak svou nešikovností listing zavřeš. :| :) :D
  • 0
Garmin 62s, HTC Touch HD + Powermonkey Explorer + tužka ;)

#135 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 15:05

Když jdu na multi, tak si ten listing vytisknu.
  • 0

#136 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 15:31

Nemám rád multiny. Tečka...
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#137 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 9:57

ach jo, to je zase problem jak noha, jestli maji bejt v listingu hacky a carky aneb CZ diakritika. To je zase najednou radobyvlastencu...Jen abyste tohle vlastenectvi umeli projevit az to jednou bude opravdu dulezite a ne v takovyhle blbosti. Pro me za me si ty listingy piste jak chcete, pac u tradicky je mi to dost jedno, mystery lustim doma a u multi stejne vetsinou zapomenete pridat waypointy/stage, takze je to stejne jedno. (mimochodem pro ty, kteri miluji dvacetistranne listingy - existuje odkaz Related web pages ) A cizincum to bude uz tuplem jedno, pac jestli se jim objevi cestina nebo rozsypanej caj, vyjde to na stejno. Ale klidne to reste dal... B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#138 Ceico a Martinka

Ceico a Martinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 10:58

nosferatu XIII. napsal/a:
ach jo, to je zase problem jak noha, jestli maji bejt v listingu hacky a carky aneb CZ diakritika. To je zase najednou radobyvlastencu...Jen abyste tohle vlastenectvi umeli projevit az to jednou bude opravdu dulezite a ne v takovyhle blbosti.
Pro me za me si ty listingy piste jak chcete, pac u tradicky je mi to dost jedno, mystery lustim doma a u multi stejne vetsinou zapomenete pridat waypointy/stage, takze je to stejne jedno.
(mimochodem pro ty, kteri miluji dvacetistranne listingy - existuje odkaz Related web pages )
A cizincum to bude uz tuplem jedno, pac jestli se jim objevi cestina nebo rozsypanej caj, vyjde to na stejno.
Ale klidne to reste dal... B)



Skoda ze sa tu neda kliknut "like" ako na facebooku... na gc.sk sa riesi to iste :)
  • 0

#139 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 11:04

nosferatu XIII. napsal/a:
(mimochodem pro ty, kteri miluji dvacetistranne listingy - existuje odkaz Related web pages )


Jojo, tam dám to, co se mi do dvaceti stránek nevejde. :D Nezapomeň na větu: "You can be as brief or as detailed as you like."
  • 0

#140 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 11:18

za sebe muzu rict, ze s diakritikou nemam nejmensi problem :) a multiny delam vetsinou spis omylem, takze mi taky zily az tak moc nervou
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama