Přejít na obsah


Fotka

Matrhorn


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
118 odpovědí na toto téma

#1 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2009 - 20:56

Ahoj,
Už od 23.9. mi visí TB v keši Matrhorn (GC1C4TH). Po mě tam byly jen 4 lidé, kteří mi ani neodpověděli na dotaz proč ten TB neodnesli/nebo jestli ho alespoň viděli.
Keš je to málo frekventovaná, ale jinak perfektní.
Nenajde se tu partička kačerů co by se tam zašla podívat a ulovit si panenský TB, který dosud nikdo neměl v ruce?
Nebýt toho, že je to až u Vyškova a já jsem z Pardubic už bych tam dojel sám. Chápu, že v zimě se nikomu na keš s terénem 4,5 nikomu moc chtít nebude, ale podle mě je to lovitelné kdykoli, zvlášť s lanem je slanění v pohodě a klidně by to šlo i v největším mrazu :o)
  • 0

#2 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2009 - 22:10

jsem jeden z těch co tam byli po tobě - v té době jsem začínal a nějaký TB mi nic neříkal, proto jsem ho nebral .. každopádně pokud vyjde počasí tak víkend po vánocích bych mohl pro TB zajet, mám to jen pár KM od domu, ale nic neslibuju.
  • 0

#3 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2009 - 22:12

Frede, až tam pojedeš, dej vědět. Rád bych se přidal. Samotnému se mi na tento terén nechtělo (viz logy u keše).
  • 0

#4 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2009 - 22:20

Fredy176 napsal/a:
jsem jeden z těch co tam byli po tobě - v té době jsem začínal a nějaký TB mi nic neříkal, proto jsem ho nebral .. každopádně pokud vyjde počasí tak víkend po vánocích bych mohl pro TB zajet, mám to jen pár KM od domu, ale nic neslibuju.

Tak se omlouvám, mám pocit, že jsem jednomu z vás nepsal, asi jsi to byl ty :o) A jestli se tam stavíš, budu moc rád, že si osma konečně zacestuje :o)
  • 0

#5 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2009 - 22:21

jasný ozvu se ti ;)
  • 0

#6 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:07

Já, já, Pablo, já chci jet s tebou ;) Řekni jen kdy, v kolik, kde je sraz, kdo bere matroš, jak budou vypada cewegečka a kolik můžu domluvit lidí :) (No dobře, lano a matroš bych mohl vzít, ale nikomu to neříkej).
  • 0

#7 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:16

Ty Brďo! :o Že by jooo? ;) :) Byla by to výzva. V zimě to může být velice podobné skutečnému Materhornu. V létě jsem to stále odkládal. Nedávno jsem si pořídil lano, k tomu mám i starý hasičský opasek (když se na něm visí, tak hrozně škrtí :() a jednu karabinu. O termínu jsem se předběžně domlouval s Fredym (Filip Pecha). Snad kolem 27.12. Ještě to nemáme ujasněné. :( :)
  • 0

#8 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:29

Ja prave u Matrhornu cekam az napadne snih, aby to byl se vsim vsudy. Jinak material by byl, mam to taky kousek. Takze pokud tam TB bude, tak jej vysvobodim, ale je to zavisle na snehu a s tim to tady na Hane byva spatne.
  • 0

#9 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:34

Mrknu, jak mám službu mezi svátky a určitě jdu do toho. A zburcuju olomouckou enklávu. Škoda, že jsi s námi nebyl na Sight To Hell, prča neskutečná, a 5/5 v kapse . Jo, 27 sloužím, co o den později? Vetšina lidí mezi svátky nedělá ...
  • 0

#10 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:35

No soudruzi, pokud napadne sníh a bude mrzout tak bych se nechal přemluvit tam udělat event s nočním slaněním, dávám návrh vše dohodnout na ZOO eventu. Vercajk není problém, samozřejmě event i s noclehem.
  • 0
Kolo jede

#11 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:36

Du do toho, skvely napad.
  • 0

#12 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:40

Tak to joo, Dave, to jooo !
  • 0

#13 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:54

Ok Dave! ;) Mám volno od Eventu v ZOO až po Event pod Kosířem ;) :)
  • 0

#14 valecnik

valecnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:57

fajn v ZOO to upřesníme. od 29.12 do 3.1 bych si udělal čas
  • 0

#15 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 19:57

Rádi se také zúčastníme, volno máme kromě 24.12, kdy vrcholí přípravy na Štědrý den, 25.12, kdy se tráví zbytky řízků a 27.12, kdy bohužel keškujeme v Praze prakticky stále až do Kosířského eventu. Tož něco naplánujte na úplný konec prosince a můžeme to zvládnout ;)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#16 AdamKluka

AdamKluka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 20:00

sakypaky napsal/a:
Rádi se také zúčastníme, volno máme kromě 24.12, kdy vrcholí přípravy na Štědrý den, 25.12, kdy se tráví zbytky řízků a 27.12, kdy bohužel keškujeme v Praze prakticky stále až do Kosířského eventu. Tož něco naplánujte na úplný konec prosince a můžeme to zvládnout ;)


že bych se pridal?
  • 0

#17 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 20:02

AdamKluka napsal/a:
že bych se pridal?


Není problém, geotrakař je stále nastartovaný :)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#18 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 20:04

Moje volno: možná 26, určitě 28, 29. Silvestr možná, Nový rok je v plánu Kosíř. Na zbytek bych musel aplikovat dovolenou.
  • 0

#19 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 20:04

A rozhodně souhlasím s Mirkem Turkem, že nejlepší by byl Silvestr. Ale snad ani není nutno to hrotit eventem nebo tak. Přijdeme, sejdeme se, odlovíme kešku, popř. něco dalšího a zase se rozjedeme. To by mohlo stačit :) Není tolik času - bohužel - přeci jen jsou to ty svátky mno :( Záleží ale samozřejmě na hromadném sněmu :-D
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#20 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 13 December 2009 - 20:10

Mám z vás radost :o) Jen je škkoda, že to mám tak daleko, jinak bych se na noční zimní slanění taky přidal. Nebo ještě lépe výstup odspodu, pěkně poctivě s cepíny a mačkami :o)) Ikdyž...pokud se dohodnete mezi svátky a najde se někdo, kdo mě vyzvedne někde na nádraží a pak hodí nazpátek, tak bych přijel i s matrošem a bivakovací výbavou. Jinak pokud je fredy filip pecha, tak s tím jsem si psal, ale odepsal mi jen, že TB neřeší. Jsem rád, že už se o ně začal zajímat :o)))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama