Přejít na obsah


Fotka

Štastný a veselý !!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
379 odpovědí na toto téma

#1 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2009 - 23:58

Je třeba si uvědomit, že mizí nejen statistiky, zalogovavé kešky a nadhled, ale nenápadně mizí i rok 2009!!!

Tomu je třeba aktivně čelit (!) a proto WBFS_CZ jako dynamické a progresivní uskupení přeje všem (skutečně všem geocacherům navštěvující toto fórum) klidné prožití Vánoc a především vše nejlepší do roku 2010!!!

Vložený obrázek

Jako drobnou novoroční přílohu je přiložen vítězný listing roku 2009 (vyhlášený asociací WBFS) :

Dojdi na uvedené místo (tzv. bod A) a zjisti následující indície:
A - počet oken, natřených pařížskou modří
B- počet oken, natřených námořnickou modří
C- na celé číslo zaokrouhlený přirozený logaritmus z počtu firem, sídlících v budově
D- na celé číslo zaokrouhlená třetí odmocnina z počtu hlásek v nejdelším jménu firmy (hint: jde o německou pobočku)
E- počet schodů k bočnímu vchodu do budovy
F - počet schodů k bočnímu vchodu do budovy (čili E+1)

Dosaď do vzorce, který jsi získal z předchozích keší série:
1/ stage 1 - AC
2/ stage 2 - DE
3/ finálka - zbývá pouze BF


Ještě jednou - krásný a klidný Vánoce a vše nej do roku 2010!
Vaše WBFS
  • 2
Retired slowcacher

#2 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2009 - 0:04

Pod tohle se podepisuju včetně značky piva ;)
  • 0

#3 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2009 - 1:26

wmh napsal/a:
Je třeba si uvědomit, že mizí nejen statistiky, zalogovavé kešky a nadhled, ale nenápadně mizí i rok 2009!!!

Tomu je třeba aktivně čelit (!) a proto WBFS_CZ jako dynamické a progresivní uskupení přeje všem (skutečně všem geocacherům navštěvující toto fórum) klidné prožití Vánoc a především vše nejlepší do roku 2010!!!


Ještě jednou - krásný a klidný Vánoce a vše nej do roku 2010!
Vaše WBFS


Ty si wenny prostě nedáš chvíli pokoj :D
Tak já to teda doplním. Všimněte si laskavě toho, že nemizí jen statistiky atp., leč mizí i lahve svijanského piva!!! Když z této basy zmizelo první pivo s desetistupňovou voltáží, nahradil jsem ho jedenáctkou (viz pivo vpravo dole), wmh ho tudíž nazval prvním poslem jara :D:D:D. Tak tomu jsme momentálně hodně vzdáleni. Proto, ač ještě zbývá mnoho vteřin do konce tohoto roku, podepisuji se pod vše podepsané vč. značky tohoto moku :D:D:D:D:D

BF forever :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#4 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2009 - 7:36

Tak to už jsem někde viděl :o ale fotka to určitě nebyla :P . Opravdu vydařená PF.
  • 0

#5 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2009 - 7:40

Sakra už jsem počtem příspěvků překročil počet odžitých let. To jsem se letos nějak rozkecal :o . Příští rok se musím trochu přibrzdit. ;) Takže rovněž vše nej a báječný rok 2010 všem.
  • 0

#6 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:10

skoda tej jedenactky bo basa desitek je hodne dobrej napad na pivovarnicky PFko pro rok 2010 :) uz ted se tesim na chutny rocnik 2013° :D
  • 0

#7 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 14:10

Tý brďo, takový chutě mi tu dělat ;)
Tož já to nevydržel a jednu flašku sem vám vypil (metodou BF samozřejmě) ;D

Vložený obrázek

Na zdraví! -;]
  • 0

#8 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 17:22

Díky za přání.
Už mám na svátky zavezeno :-)
Vložený obrázek
  • 0

#9 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 9:15

hrafnain napsal/a:
Tý brďo, takový chutě mi tu dělat ;)
Tož já to nevydržel a jednu flašku sem vám vypil (metodou BF samozřejmě) ;D
Na zdraví! -;]


:D: Jsem zvědavej, kdo vyzukne další! Takhle tu novoročenku brzo prochlastáme :D:D:D
Zdravím (a přeji hezký svátky) do Plzně!
  • 0
Retired slowcacher

#10 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 10:57

Tak takovou prilezitost dat si jednoho lahvace BF a zadaco si nemuzu nechat ujit - takze BF 2010 vsem! (predavam stafetu, jsem zvedavej, kolik jich tam zbyde) B)

EDIT: stastny a vesely i vsem skarohlidum do Ostravy! :D

Přiložené miniatury

  • bf20101b.jpg

  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#11 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:01

chvili jsem premyslel, kdo ze je "stastny a vesely" a ono to bude "stastne a vesele" asi vanoce co? :) naucte se aspon psat..
  • 0

#12 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:03

hplus napsal/a:
Tak takovou prilezitost dat si jednoho lahvace BF a zadaco si nemuzu nechat ujit - takze BF 2010 vsem! (predavam stafetu, jsem zvedavej, kolik jich tam zbyde) B)

Teda takhle chlastat po ránu, no tak šťastné a veselé

Přiložené miniatury

  • bf20101b_1.jpg

  • 0

#13 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:18

b7 napsal/a:
chvili jsem premyslel, kdo ze je "stastny a vesely" a ono to bude "stastne a vesele" asi vanoce co? :) naucte se aspon psat..


Dík za radu. Pořád to s tím psaním zkouším ;) Nicméně - vyjdeme-li z předpokladu, že standardem pro toto fórum je řeč hovorová, je potřeba aplikovat paradigma, že u pluralií tantum, tedy máme-li na mysli hovorovou podobu, se nerozlišují formy pro neutra od forem pro feminina a neživotná maskulina, což lze koneckonců aplikovat i pro příslušná adjektiva. Jinými slovy - na ulici také lidem nepřeji "Šťastné a veselé" neb by to působilo nepřirozeně.
Ale rád ti tedy na tomto místě popřeji : Šťastné a veselé"!
  • 0
Retired slowcacher

#14 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:29

já bych si z dovolením také vzal

a popřeju nejenom štastné a veselé, ale klidně i štastný a veselý !!!

Vložený obrázek
  • 0

#15 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:34

wmh napsal/a:

b7 napsal/a:
chvili jsem premyslel, kdo ze je "stastny a vesely" a ono to bude "stastne a vesele" asi vanoce co? :) naucte se aspon psat..


Dík za radu. Pořád to s tím psaním zkouším ;) Nicméně - vyjdeme-li z předpokladu, že standardem pro toto fórum je řeč hovorová, je potřeba aplikovat paradigma, že u pluralií tantum, tedy máme-li na mysli hovorovou podobu, se nerozlišují formy pro neutra od forem pro feminina a neživotná maskulina, což lze koneckonců aplikovat i pro příslušná adjektiva. Jinými slovy - na ulici také lidem nepřeji "Šťastné a veselé" neb by to působilo nepřirozeně.
Ale rád ti tedy na tomto místě popřeji : Šťastné a veselé"!


Je videt, ze zijes v nejakem neprirozenem prostredi :) protoze na ulici by to bylo divne a v psane podobe mi to rve oci uplne. Uprimne hovorova mluva mi nevadi, respektive jsem za ty rozdily i rad, ale psana forma by mela byt srozumitelna a standardem je spisovna cestina, hovorova v prime reci. Spis jsem si rypnul, protoze tento trend uz vidam i v tistenych mediich.

btw: to, ze umis cesky jsi tu krasne dokazal, o to vic nechapu, proc prznis psany text :)

Takze kdybychom se potkali na ulici, rozhodne ti reknu s diakritikou: STASTNE A VESELE.
  • 0

#16 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:34

To je fofr ...:D Tak na zdraví!

Přiložené miniatury

  • basa.jpg

  • 0

#17 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:42

Po obědě to další bodlo. Díky a šťastný a veselý;) EDIT: To co crocky dodal se hodilo dík. Snad neva, že jsem si dal 3 ;)

Přiložené miniatury

  • bf20101b_2.jpg

  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#18 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:52

b7 napsal/a:

wmh napsal/a:

b7 napsal/a:
chvili jsem premyslel, kdo ze je "stastny a vesely" a ono to bude "stastne a vesele" asi vanoce co? :) naucte se aspon psat..


Dík za radu. Pořád to s tím psaním zkouším ;) Nicméně - vyjdeme-li z předpokladu, že standardem pro toto fórum je řeč hovorová, je potřeba aplikovat paradigma, že u pluralií tantum, tedy máme-li na mysli hovorovou podobu, se nerozlišují formy pro neutra od forem pro feminina a neživotná maskulina, což lze koneckonců aplikovat i pro příslušná adjektiva. Jinými slovy - na ulici také lidem nepřeji "Šťastné a veselé" neb by to působilo nepřirozeně.
Ale rád ti tedy na tomto místě popřeji : Šťastné a veselé"!


Je videt, ze zijes v nejakem neprirozenem prostredi :) protoze na ulici by to bylo divne a v psane podobe mi to rve oci uplne. Uprimne hovorova mluva mi nevadi, respektive jsem za ty rozdily i rad, ale psana forma by mela byt srozumitelna a standardem je spisovna cestina, hovorova v prime reci. Spis jsem si rypnul, protoze tento trend uz vidam i v tistenych mediich.

btw: to, ze umis cesky jsi tu krasne dokazal, o to vic nechapu, proc prznis psany text :)

Takze kdybychom se potkali na ulici, rozhodne ti reknu s diakritikou: STASTNE A VESELE.


Máš pravdu, žiju v nepřirozeném prostředí, které se nazývá Čechy. A uznávám, že v případě, že název předmětu, potažmo celé vlákno není někým vnímáno jako hyperbola, zcela gramaticky správně by ten název předmětu, ale i vlastně každý příspěvek každého z nás měl začínat a končit uvozovkami, neb to není nic jiného, než vyjádření řeči přímé. Tedy pokud se nejedná o různé proklamace, kterých tu na fóru taky není málo.
Čímž ukončuji skromný jazykový koutek, bych zcela nepřehlušil původní myšlenku, tedy popřát pokoje a míru všem - v tomto magickém předvánočním čase.
A neskromně si popřeji i sobě - ať jsme tady všichni nadále smířliví a především štastní a veselí :D
  • 0
Retired slowcacher

#19 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 12:21

Lahodny mok, mnam mnam, take jsem zdovolenim jedno ochutnal. To bylo moje prvni BF :-) Tak hezke geovanoce ;);););)

Přiložené miniatury

  • bf20101b_3.jpg

  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#20 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 12:32

Taky přeju šťastné a veselé a beru si jednoho Svijánka :-) Doufám, že nám tady ta sranda vydrží co možná nejdýl. Hodně pěkných kešek v roce 2010 přele Lalos

Přiložené miniatury

  • pivo.jpg

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama