Přejít na obsah


Fotka

Reviewerský důchod aneb následování haggaea


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#21 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 0:58

Minarjo to toho rozhodně nepraští, naopak bude lovit více jak dřív, neb bude mít více času na cyklo-vlako-túry spojené s případnými lovy, na které bylo v letech minulých času přeci jen o něco méně, či na chystané "pokusy" s WIG. Jen TTR končí :)
  • 0

#22 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 1:44

Zajímavé, čekal jsem, že Poník to položí o hodně dřív. Nicméně si myslím, že tvoje reviewerská činnost byla až na pár excesů kvalitní a je fajn, že jsi na fóru reagoval vždy trpělivě a věcně. Ostatně věřím, že právě kvůli tomu ses reviewerem stal, takže jsi splnil očekávání a rozhodně nebyly malé, páč pokud si dobře pamatuju, tak tenkrát měla geocacherská veřejnost nějakou úroveň a tehdejší revieweři na její názor dali a volba byla částečně veřejná. Předpokládám, že teď už bude jen hůř. Nikdo z rozumných a zkušených to nejspíš nebude chtít dělat ani přes možnou anonymitu, která je u současných reviewerů spíš předstíraná než skutečná a služebně mladší geocacheři zas nikdy nebudou mít dostatek respektu, takže sporů bude jen přibývat... P.S.: Posílám podporu paradoxně i Čejdovi, protože mi svým chováním přijde sympatický a já vím, že je s ním VELKÁ legrace (bez ironie) B) Ti, kteří to vědí taky, už na fórum bohužel nechodí, takže můj názor asi zůstane osamocen :|
  • 0

#23 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 1:51

Především děkuji Pepčovi za mé schválené kešky. Pak mu děkuji za kešky, které jsem si mohl díky němu odlovit. Práce, práce a zase jenom práce. Někdy radostná a někdy nevděčná. To je práce retrývra:) Někdy jsi byl kačer dle mého přesvědčení a někdy fakt ne. Byl jsem rád a hrdý, že jsi navštívil eventy, na kterých jsem se autorsky podílel. A zůstává ve mě po všech těch letech, co tě jako kolegu geocachera znám, vděčnost. Vděčnost za práci kterou jsi udělal, za kultivované dotazy, vítky a odpovědi, vděčnost za vše, co jsi pro GC udělal. Chápu, že pro tebe rozhodnutí o konci kariéry TTR bylo asi velice těžké. Byl bych ale nerad, kdyby tady byl Čejda pranýřován jako hlavní strůjce tvého odchodu. Asi to tak cítíš, ale ruku na srdce, ono toho bylo více, že? Znám to sám, dotazy a dotazy, drobná obvinění, výčitky, to umoří vola. Sice nevím, co se stalo, jaký konflikt jste s Čejdou měli, a je mi to docela jedno, ale nic se nezmění na tom, že...že on je můj kamarád, stará páka GC, ten, se kterým jsem zažil pár pěkných chvilek a kamarádem zůstane i nadále. Každopádně jako kolega kačer ti ještě jednou moc děkuji za tvojí práci. Přeji si a také všem ostatním kačerům, aby nový retrývr dosahoval tvých kvalit alespoň ze tří čtvrtin a aby kvalita kešu šla nahoru. V důchodu ti přeji klid na kešování a spoustu krásných výletů Děěěkuuujeeemeee.
  • 0
Ahoj Pitris

#24 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 2:14

No to je zprava.... velka skoda ho bude, RIP mily TTR... Mne si sice zadnou krabicky neschalil, protoze nemam zadnou zalozenou, ale presto kdyz jsem sledoval kolik sis dal vzdycky prace s odpovidanim an fora, na blby dotazy a vubec.... klobouk dolu.... Ps. Logy NA u te cache na proseku byly na tu cache a ne na tebe, to jsi doufam hnedle odhalil.... :) Vesely duchod a hodne foundu... :)
  • 0

#25 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 6:49

I ja dekuji za schvaleni mych pixel. Dekuju za trpelivost pri mem zmatkovani u schvalovani te prvni prazske. ;) Take dekuju za schvaleni spousty krabicek ktere mi udelaly radost pri lovu. Preju spoustu ulovenych kesek a i spoustu dalsich uspechu. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#26 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 6:54

DarkLord Reviewer napsal/a:
A téměř fyzická konfrontace jeho osoby na jednom eventu kvůli pitomé krabičce na kontroverzním místě,

nepatri to sem, ale kdyz uz o necem DLR pise, asi bych to chtel uvest na pravou miru, nez se z tohohle rozsiri jeste něco dále vetsiho. téměř fyzicka konfrontace dost tezko, kdyz cejda sedel u stolu a minarjo stal. ostra vymena nazoru z jedne strany ano, to co pise DLR opravdu ne.

a ted uz k tematu: pepovi diky za praci a energii, co schvalovani venoval.
  • 0

#27 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 7:32

TTR, děkuji, že jsi se nám všem takovou dobu velmi dobře staral o zábavu zvanou geocaching. Doufam, ze na neshody s kačery brzy zapomeneš a budeš si pamatovat jen to pěkné, co jsi v roli reviewera zažil. Do budoucnu ti přeji, ať se daří a všechno ti vychází podle tvých představ. Ještě jednou díky za dva roky obětované nám všem. Vážím si toho !
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#28 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 7:36

Tak "Sbohem a dík za všechny ryby" :) a i za tu schválenou cache.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#29 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 7:45

TrainTour Reviewer napsal/a:
Vážení kačeři, vážení kačerky.
.....
... rád dělám věci buď naplno nebo vůbec, proto jsem se rozhodl do 2 měsíců (do konce února 2010) řady CZ reviewerů opustit, podobně jako haggaeus odejít do "reviewerského důchodu" a místo tak uvolnit někomu novému, někomu s plným elánem a odhodláním pomáhat českému GC, tak jak to je u všech nových reviewerů.
.....


Veliké poděkování ze severu za Tvoji práci a doufáme, že teď budeš mít více času a budeš nám sem jezdit, jako host, na naše eventy.

A jezdi víc kešovat do hor a lesů, řekl bych, že to docela uklidňuje :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#30 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 7:56

Pepo i já ti děkuju za tvoje působení v řadách retrívrů. Udělal jsi hromadu dobrý práce. Jo nějaký to šokbrtnutí se taky našlo, ale toho dobrého bylo nesčetně víc. Užívej si následující klid a začni lovit tak..jako jsi lovil když jsem tě poznal:-) I já ti přeju zejména pohodovej ten "důchod" ;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#31 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 7:59

Chtel bych ti také touto cestou poděkovat za trpělivé odpovědi na mé nováčkovsky přihlouplé dotazy a za veškerý tvůj čas , který jsi proseděl u bedny , abychom mohli tuto hru hrát a zakládat nové krabky. Pepo díky moc. Zapomeň na špatné a vzpomínej jen na to dobré. Vždy dobrý signál.;)
  • 0

#32 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:00

TrainTour Reviewer: Takovou situaci a dusevni rozpolozeni znam sam velmi dobre, jen z trosku jineho oboru a na zcela jinem serveru, takze odchod plne chapu a rozumim kazdemu slovu, ktere jsi napsal. I kdyz te osobne neznam, tak se musim pripojit k ostatnim a poslat ti velke diky za to, co jsi pro nas ostatni bezne kacery nezistne udelal.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#33 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:05

Jediné slovo DÍKY.Snad někdy někde na nějaké keši .
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#34 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:14

Teda to jsou zprávy po ránu. No ale vlastně jsem to tak trochu tušil a že to Prosek urychlil, to plně chápu. Takže bych rád touto cestou Pepovi poděkoval za dvouletou práci pro GC a musím ocenit, kolik času a energie tomu věnoval. Díky Pepo!
  • 0

#35 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:15

Diky TTR! Uzivej si svuj zaslouzeny duchod... Dekuju... M.
  • 0

#36 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:23

Dškujeme Ti za tvou rychlou a obětavou práci při schvalování našich kešek a přejeme Ti hodně zábavy při výletech, kdy už budeš mociu lovit jako "obyčejný" kačer.
  • 0

#37 mcavalera

mcavalera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:29

TTR mi schaloval keše, když jsem začínal a nikdy nebyl problém s komunikací. Ale těch "nadávek" co dostával, když publikoval v nočních hodinách a tahal nás z postele, teď se tomu smějeme a jsme rádi, že jsme se před spaním protáhli:D..... Díky moc za vše, co jsi pro GC udělal a přeji mnoho krásných odlovených keší.
  • 0

#38 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:36

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, prosíme neeeeeeeeee, náš neoblíbenější Reviewer, prosím ne! Budeme to těžko snášet, na nového si asi nezvykneme. Je nám to moc líto, ale přejeme TTR už jen klid a pohodu při lovení keší, které schválil. Díky! (ta anonymita Reviewerů mi nepřijde ideální)
  • 0

#39 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:41

DÍKY za vše TTR a lovu zdar :D.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#40 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:41

Také se připojuji k děkovným reakcím. Díky! A hodně pěkných TT výletů ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama