Přejít na obsah


Fotka

Reviewerský důchod aneb následování haggaea


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#41 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 8:55

Co vsichni blbnete? Pepa zatim neumrel, zatim neodchazi - jeste ho cekaji dva (a skoro pul) mesice tvrdy driny, takze nekrology si nechte na unor. Pepo, drz se a pekne toho novyho zauc. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#42 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:11

Díky TTR za všechno, co jsi pro nás dělal. Nepamatuju si, že bych některý tvůj krok hodnodil vyloženě negativně, i ten Prosek mně osobně připadá neutrálně (= ani souhlas ani nesouhlas). Z mého pohledu jsi prostě byl ideální reviewer. Za tvoji trpělivost při odpovídání na stupidity tě opravdu obdivuju.
  • 0

#43 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:19

To je titulek jak Nasledovani Krista :)
Tak preju do duchodu hodne zdravi a peknych nalezenych a zalozenych kesi, nebo nejakou jinou zabavu na vejlety.
Jeste poopravim:

ačkoliv to člověka baví, tak časem (ty 2 roky jsou myslím hranice která tomu odpovídá) si vše ve schvalování až moc plně "zautomatizuje" - při mnoha tisících publikací není divu. Vytrácí se tak určitou stereotypností a automatizací motivace v tomto pokračovat, což byl i pokud si pamatuji hlavní důvod haggaea, proč toho tehjdy nechal on

- oficialni hlavni duvod, co jsem vzdycky udaval, byl, ze jsem zacal byvat casto pracovne mimo CZ a internet.
  • 0

#44 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:22

TrainTour Reviewer napsal/a:
Kolega Geohorse reviewer o tom pokud vím uvažoval též, ale prozatím to vyřešil mírným utlumením aktivity, což bych já moc nemohl - rád dělám věci buď naplno nebo vůbec


Tedy...musím říci, že si mě předběhl :). Co na to dodat? Vlak prostě bude vždy rychleší než kůň.
Již v létě jsem při volbě chtěl, aby za mě byla náhrada, abych mohl v klidu skončit a skončit v plné síle. Ač jsme s Igim plánovali, tak na Groundspeaku nebyla politická vůle prosadit dašího reviewera a natož ještě ze západu čech. Ale chápal jsem to, bylo třeba zaučit nové reviewery, já dostal přiděleného Bohemiana a tak už jsem nemohl mít dalšího, pak přišlo na pořad dne rozdělení krajů, vypadalo to na jasnější rozdělení práce a tak po různých debatách nakonec zůstalo u toho, že zatím na tom západu zatím ještě "pojedu" já. Nechal jsem to tedy tak a na Groundspeaku už přestal mluvit o svém nahrazení. Nechtěl jsem, aby to tu dělal někdo, kdo k této krajině nemá vztah či prostě jen nezná některá lokální specifika. To jsem ještě netušil, že závěr roku, bude pro mě velmi psychicky náročný a skončí na finále úmrtím v mé rodině. V těhto chvílích jsem hledal útěchu v jiných, neméně zajímavých aktivitách, než v Geocachingu, protože pro reviewera je Geocaching jen další psychické vypětí, které jsem již měl strach, že neunesu a že by pak moje rozhodnutí mohly být tím ovlivněny. O situaci jsem informoval Groundspeak a kolegy. Nebyla doba najednou opustit team kvůli mému osobnímu životu i když to bylo velmi težké, hádat se z někým o nějaké prkotině na cache s vědomím, že vám umírá váš blízký, tehdy jsem měl opravdu chuť puštět vše co přišlo. Vyřešil jsem to zpomalením, ale i reviewer na "půl plynu" byl v této době lepší než žádný. Myslím, že až na několik vyjímek jste to nikdo nepoznal a tady bych chtěl moc poděkovat Bohemianovi, který mi jako první nabídl osobně v těhto chvílích pomoc ve Středočeském kraji, i další kolegové se přidali a tak jste myslím na odbavování caches nic nepoznali.
Nicméně i když se má situace "vyřešila" tak čím více se blížil konec roku, tím více mi bylo jasné, že mé lpění na tom, aby další reviewer byl se západu čech je jen takové moje zbožné přání... vzniklé snad z myšlenky kontinuality, snad obava z toho, abych nemusel pak chodit na různé "podivné" keše a rozhodně nemá cenu to stále protahovat. Události posledních týdnů mě jen utrvrdily v tom, že je opravdu nejvyšší čas skončit. Jednak jsem zjistil, že i nadále opravdu nemám problém jít do přírody a nejen kvůli keším a pak rád bych se začal více věnovat jiným, řekněme méně rozšířeným aktivitám a poznával zase něco nového. Také jsem usoudil, že je třeba nějaká změna, aby se mohli realizovat i ti, co toho či onoho reviewera nemají rádi, aby se ten a ten dříve nepublikovaný nápad mohl znovu otevřít a nebo jednoduše a prostě, aby přišla krev s novými názory a pohledy a geocaching a hra tak neskončila zakonzervovaná v minulosti.

Prostě, dva roky jsou i pro mě hranice totální review opotřebovanosti :D, nevydržel bych déle jak rok a půl, nebýt událostí které mě defakto ještě na čas vrátily do sedla i když bylo jasné, že jen do další volby reviewera. Ta bude naštěstí již brzy a tak se k Pepovi přidávám i já.

Ale to jsem se rozepsal o svých pocitech ve vlákně které je Pepy :D a tak se vrátím k tématu. Pepo, díky opravdu díky moc za vše, za wiki, za skripty které si pro nás reviewery dělal i za to, že sis dobrovolně vzal lokalitu, které je jedna z nejtěžších na review. Obdivuji tě také, že si vydržel dva roky a že narozdíl odemne odcházíš defakto v plné síle i když je mi jasné, že tvůj pohár trpělivosti přetekl.
  • 0
ICQ: 340776686

#45 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:25

Jo, to znám. Člověk prostě vydrží jen určitý množství tupý agrese - nejhorší je uraženej furiant na válečný stezce. (To nemyslim adresně, provůch! To platí obecně ;) ) Díky a nejen za pomoc s první keškou, a ať najdeš aspoň třetinu krabic 1A* kvality, jen tak pro radost :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#46 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:28

Diky minarjovi za ten obrovsky kus prace, co pro nas vsechny odvedl..
  • 0

#47 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:41

Dobrá práce Pepo! Díky za ni.
  • 0

#48 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:49

Tez se pridavam, diky za vsechnu peclive odvedenou praci...
  • 0

#49 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:50

Minarjo, díky za tu spoustu práce, kterou jsi udělal. Z jiného oboru vím, jak je to těžké a ty dva roky musely být skutečně náročné. Užívej důchodu. :-) Zbývajícícm a budoucím reviewerům přeju hodně sil, protože se domnívám, že žumpa-kačerů, jako je Čejda, bude přibývat.
  • 0

#50 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:54

Ac sam zadnou schavlenou kes nemam, a nemyslim si ze bych nejakou dobrou dokazal pripravit, ze na to me zkusenosti staci, DIKY ZA TVOU PRACI REVIEWERA! A rychle nabiti sil ... a vubec vse dobre.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#51 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 9:56

i já děkuji za schválení a pomoc na mých krabkách a užívej plánovaného důchodu ps: počítej, že od teď budeš až do konce února zavalen ;)
  • 0

#52 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:04

Já myslím, že by bylo vhodné aspoň několika slovy zhodnotit, poděkovat a tak...

...Nikdy na tebe nezapomeneme, zůstaneš dlouho v nás… tedy alespoň po nějaký čas.


(Cimrman, Dobytí Severního pólu)
  • 0

#53 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:17

I j áse přidám s poděkováním za práci a slušnou komunikaci... K proseku ani osobním výpadům nebud psát nic, nechci kazit náladu... Ať se daří při turistice a málo zpožděných vlaků...
  • 0

#54 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:19

Ztratit v jednom dni dva své kolegy je opravdu velké sousto. U svého kamaráda a kolegy Geohorse reviewera jsem to tušil delší dobu, ale u TTR mě to vážně překvapilo a bylo to velmi silnou kávou po ránu.

Jejich důvody jsou jasné a pochopitelné. A je nutné je respektovat. Touto cestou bych jim rád veřejně poděkoval za veškerou výpomoc, služby a nápady. Vzájemná spolupráce sice netrvala nijak extrémně dlouho, ale i přesto na vzájemnou spolupráci budu velmi rád vzpomínat.

Takže klucí... DĚKUJI.



Add (ne)anonymita: Na začátku jsem se rozhodl pro volbu být anonymní, což se mi nějakou dobu i dařilo. A pokud si pamatujete, tak jsem říkal, že to mám alespoň na dobu začátku, kdy jsem chtěl mít na svou práci klid.
V posledních týdnech (resp. měsících) utrpěla má anonymita četné a velké šrámy a já musím dnes po zkušenostech z několika posledních týdnů konstatovat, že jsem si své pannenství měl držet zuby nehty, neboť někteří lidi opravdu neznají hranic. Je jich málo, velmi málo. Ale jejich průpovídky jsou mnohdy natolik nepříjemné, že to sebere elán na jakoukoliv práci po celý den. Takže já sám za sebe bych dalšímu svému kolegovi, který přijde doufám velmi brzy, doporučil držet si anonymitu co nejdéle i přes nelibost některých z vás.
  • 0

#55 krutizlab

krutizlab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:22

Pepo, přeju Ti dobrý signál a ať se vždy v pořádku dostaneš, tam, kam máš namířeno. Vždy s Tebou byla fajn spolupráce a nikdy jsi mne nehodil přes palubu, když jsem potřeboval radu. Obdivuju a smekám před Tebou, takový nával práce, co musíte udělat ... no, nechtěl bych to mít na hrbu. Do té doby, než definitivně odejdeš, tak myslím, že ještě jednu pixlu spolu uděláme :D
  • 0

#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:30

fanfulik napsal/a:
... ne že budeš ve vlaku nadávat na mladý jak jsou nevychovaný a nepustí důchodce sednou


Kdyz ma nekdo dostatek sil na to, aby volil KSCSSD, tak ma i dost sil na to, aby ve vlaku postal :D:D
  • 0

#57 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:31

Taky děkuji za spoustu publikovaných keší a také za pomoc při CWGiade, jak jsem se později dověděl od Tinah a již se těším na tvojí wherigo kešku.
  • 0

#58 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:32

Díky za všechny vypuštěné kešky a užij si klidnější kešování. =) Teď ještě rozdýchat Poníka... =(
  • 0

#59 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:40

Klucííí, Poníku Tomíku i Rychlíku Pepíku. Díky za vše, co jste pro nás (všechny) a pro nás (Protivínské) udělali. Těším se, až zas někde pokecáme. A přijeďte si teď konečně něco odlovit :-)
  • 0

#60 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:46

Muzu k tomu rict jen jedno - hosi dekujem! A myslim to uprimne :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama