Přejít na obsah


Fotka

Reviewerský důchod aneb následování haggaea


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#61 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:56

taky bych vám oběma chtěla moc poděkovat za všechno, co jste pro český geocaching udělali...to, že odcházíte je velká škoda, ale je to pochopitelné:( díky moc
  • 0

#62 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:57

Všechno pozitivní už bylo řečeno a nic negativního nemám. Takže jen zopakuji co davy přede mnou. Děkuji oběma REW za trpělivost, vážím si lidí co dokáží nezištně něco dát ostatním ať už je to něco materiálního nebo „jen” jejich drahocený čas či dobrou náladu. Kluci dík. Já bych to dělat nemohl, jsem totiž skrytý cholerik a hned prvního tlučhubu bych poslal do prdele :D
  • 0
www.povetrnik.cz

#63 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 10:58

Tady se mohu pouze pripojit k ostatnim geokolegum. Diky za vytecne odvedenou praci, ktera prinesla hodne radosti ostatnim.
  • 0

#64 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:02

Takové umíračky....kluci budete mít i hrobeček :) ? Co takhle všem reviewrum postavit pomníček s nápisem " Zlaté nervy reviewra" :) No...měli by jste spíš oplakávat tupost některých kačerů na Prosek Point A ... Podle mě skvělá keš i když ji už asi neodlovím, určitě bych se na ni těšila, něvadž adrenalin jde ruku v ruce s Gc. Na tuhle kešku si hodně dlouho budou pamatovat, ti co ji stihli odlovit a vo tom to je... Reviewři čekala bych od vás větší neustupnost a prosazování si svého ale lehce se mluví.... Ale jestli takhle kačeři budou likvidovat psychicky naše retríwry tak za schválení keše budem muset nakonec platit poplatky... čus někdy na eventu
  • 0

#65 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:08

Muchas gracias!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#66 suhajici

suhajici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:11

pepo díky, předpokládám, že se zase někde potkáme na eventu a dáme řeč doufám, že si pražáci, kteří TTR kritizovali a neváhali dokonce napsat na GS jak to dělá špatně, mezi sebou najdou nového člověka, který se tomu bude věnovat tak naplno jako pepa jirka šuhajík
  • 0

#67 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:12

R.I.P. = Reviewing In Peace :D
  • 0

#68 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:13

Patri Ti velke podekovani za vsechnu praci, kterou jsi vykonal! A poradne tu novou svobodu oslav ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#69 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:19

Pár hodin nepřipojen a tolik událostí... O Poníkově přípravě k "demisi" jsem vědel, o Pepově ne (byť jsem s ním v pátek v Pardubicích mluvil právě o inkriminovaném Proseku..., který možná byl tou kapkou). Funkce reviewera je nevdecná, casove náročná a k vyhoření musí zákonitě dojít (jde pouze o to, kdo jak dlouho vydží...), oběma děkuju za spousty neviditelné práce a za tu naprosto drtivou většinu rozumně schválených/nechválených kešek...
  • 0

#70 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:49

Tak taky přeji TTR hodně klidu a úspěchu v lovu krabiček a díky za tvojí práci jako reviewer. A za těch 6 schválených krabiček. :)
  • 0

#71 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 11:57

Děkuji i jako hledač a nezakladatel! I když jsem mohl mít pochyby o pár jednotlivých schválených keších, mám pocit, že ze všeho, co Minarjo dělal ve své funkci byla vidět profesionalita a zájem o věc. Určitě nebude snadné ho nahradit. S Geohorsem se ani přes keše moc neznám, ale přeju, ať se mu v životě vše poskládá, jak má a cokoliv bude dělat dál, ať mu energii dodává a nebere! Ještě mám jednu poznámku či dotaz, chápu dobře, že ani přístup Groundspeaku není ani v rámci domluvených pravidel úplně ideální, nebo si moc domýšlím?
  • 0
Hczech

#72 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 12:53

Geohorse Reviewer napsal/a:
Prostě, dva roky jsou i pro mě hranice totální review opotřebovanosti :D, nevydržel bych déle jak rok a půl, nebýt událostí které mě defakto ještě na čas vrátily do sedla i když bylo jasné, že jen do další volby reviewera. Ta bude naštěstí již brzy a tak se k Pepovi přidávám i já.


UFF!!!.... :(
  • 0

#73 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 13:12

Hola pane, dikec moc za tu fachu co sis dal se schvalováním mejch krabek a za úsilí které jsi věnoval vyškolení svejch následovníku. Tož si to v důchodku užij a lovu zdar. p.s. Doufám že se zase někde potkáme stále máš u mně nějaké to pivko ;)
  • 0
Není hanba mlčet,když není co říct.

#74 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 13:12

Milý TTR - děkuji za práci kterou jsi pro český geocaching udělal, za stovky hodiny strávených u monitoru, za trpělivost s nezbedníky, i za vůli kačersky pomoci. Díky :)
  • 0
Vložený obrázek

#75 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 13:29

Pepo díky, za rady, publikaci me prvni kesky a eventu... Skoda ze tvoje rozhodnuti urychlila situace na jedne kesi, mi treba pripadala celkem vtipna, a navic jsem uz mela u znameho zajistenou vychazku na strechu v lednu... Bohuzel je takova nalada v cesku, ze se lidi na ruznych diskuzich hadaji a posilaji nekam. A pro poradek-:):):) je ten retrívrský duchod placený od sociálky?:):):)
  • 0
Podpis

#76 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 13:56

Co říci, ještě je dost času poděkovat osobně. :)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#77 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 14:29

Minarjo, vrele dekuji za to usili a nervy venovane nam vsem!
  • 0

#78 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 14:36

Nostalgicky jsem si tu zavzpomínal už na TTR, takže ještě se sluší napsat něco málo patosu i o druhém odstupujícím - Poníkovi, alias GHR :):

Pokud jsem psal, že Pepa si mě vybral a pomohl mi pochopit principy schvalování, tak Poník byl pro mě pak něco jako můj mentor :). Měl mít sice hlavně na starosti BHR, ale kvůli Pepově časové vytíženosti to byl často on, kdo mi vysvětloval jeho pohledy na věc, a pomohl mi vyjasnit mnohé nejasnosti, jak a co schválit. A nebral si ani servítky - když jsem něco udělal špatně, dal mi to pěkně sežrat - a za to mu také děkuji :)

Jeho přínos pro českou GC-komunitu ale opět předčil rámce schvalování. Ostatně byl to on, kdo spoluvymyslel koníček v koníčku (ach ty koně :D), protože sbírání "dřevěných drog" :D, aneb CWG, už dávno přerostlo hranice naší republiky a stalo se doslova fenoménem a pro mnohé i posedlostí :)
Jeho původní plán, že se CWG stanou mnohem lepší alternativou ke kindršrotu v krabičkách, sice tak úplně nevyšel :D, ale jako vizionář nebude určitě nikdy zapomenut :). Nemluvě o tom, že tím vytvořil zdroj obživy pro mnoho lidí, kteří pro nás tyto dřevěné drogy pálí :).

Vrátím-li se k Poníkovi jako k reviewerovi, pak to byl člověk naprosto jasných, transparentních zásad při schvalování a tak na rozdíl od některých z nás si díky tomu nepamatuji na žádnou aféru, kterou by kterákoliv z jeho schválených keší měla - i to svědčí o tom, že v něm zrácíme skvělého reviewera a kolegu.

Takže opět závěrem: Poníku, moc děkuju za všechno, co jsi pro mě, pro cachery a pro celou komunitu udělal a já osobně ti přeju, abys našel víc těch míst, jejichž: "Půvab spočívá v tom, že je naštěstí ještě žádný geocacher nezná." ;)
  • 0

#79 Akcilhej

Akcilhej

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 15:46

Bylo mi potěšením býti kačerem zakladačem začátečníkem pod retrírvrem TTR. Teď už si se mnou užívá DLR.;);) Takže pro nas Severočechy to zas takova zmena nebude. O to víc se uvidíme na cestách a eventech.....
  • 0

#80 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 16:02

Nezbývá mi než se připojit k řadě těch, kteří TTR děkují za jeho dosavadní práci. Nikdo není nenahraditelný, ale na Tvého nástupce se mi bude určitě těžko zvykat. Nevím, kdo jiný by projevil tolik svaté trpělivosti nad mými nápady, kdy jsem o GC nevěděl nic, totéž v době, kdy jsem si myslel, že už vím úplně všechno, nekonečné konzultace, vysvětlování, atd. Ikdyž jsem ještě z generace, která byla vychována k úctě k autoritám a v případě střetu názorů mi nezbylo než konstatovat že "vyšší (tj. reviewerovská) bere", Pepa je pro mně vzor asertivity a nekonečné trpělivosti. Prostě - Pepo díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama