Přejít na obsah


Fotka

Reviewerský důchod aneb následování haggaea


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#81 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 16:18

Ach jo, stará dobrá garda odchází. Teď čtu, že svůj odchod potvrdil i Poník :( Sice nikdy neschvaloval naši keš, ale jeho přístup se mi velice líbil a měl (mám) doje, že to musí být fajn chlap. Takže hodně štěstí Poníku v důchodu...
  • 0

#82 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 16:32

Z příspěvků obou, jak TTR tak GHR vyplývá, že je to asi nutnost, kterou lze pochopit, tedy ukončení činnosti jako reviewerů. Osobně děkuji oběma, za jejich praci. Oba mi schvalovali kešky, Ponik někdy nad rámec svých povinností a za to jsem mu velice vděčný. Kdysi mi potvrdil přidání na ICQ a snad jsem to nikdy nezneužil. Takže, i když jste ještě neskončili, DÍKY oběma a doufám, že geocachingu zůstanete věrní. Přeji, vlastně přejeme s ženou, oběma krásné svátky Vánoční s možností si odpočinout od publikování a štastný a veselý Nový rok. P.S. U Minarja chápu důvody odchodu ještě více, po vývoji situace kolem kešky Prosek Point. Bohužel někteří kolegové nutně chtějí být papežtější než papež.
  • 0

#83 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 17:17

Děkuji TTR i ostatním minulým a současným revívrům za jejich záslužnou práci pro nás ostatní normální blázny. Přeji klidné vánoce a hodně zdraví v Novém roce 2010.
  • 0

#84 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 17:41

Moc dekuji obema, TTR i GHR, oba mi neco schvalovali i poradili. A bylo krasne s Minarjem odlovit nocni kes na Blaniku. At se obema dari GC a vse ostatni a jeste jednou diky moc!!!
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#85 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 18:11

Shrnu to slovy jednoho nejmenovaného kolegy z našeho regionu - " DYK " ! ;)
  • 0

#86 malyvydrysek

malyvydrysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 18:33

TTR mi schvaloval mou prvni kes kterou jsem zakladala,schvaloval mi i na rychlo kes k narozeninam pro pritele a ja jsem mu vdecna jak za to ze mi vzdy vyhovel ale i za to co za dobu pusobeni udelal pro GC...chapu ze tato prace neni lehka ale on to zvladal v pohode a snazil se vzdy casove neopozdit..ale uz ma zaslouzili odpocinek.... preji mu aby se mu darilo jak v osobnim zivote tak i v geocachingu...preji hezke vanocni svatky a stastny novy rok! jeste jednou diky!!!!;)
  • 0

#87 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 18:34

Take se pripojuji k ostatnim spokojenym kacerum a obema reviewerum moc dekuji za odvedenou praci!
  • 0

#88 vlcevl

vlcevl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 19:06

Dekujeme moc za praci, kterou jsi pro nas obycejne kacery velmi dobre delal. DIKY!!!
  • 0

#89 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 19:23

Díky za velký kus práce, vykonaný pro komunitu.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#90 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 19:35

Tak za Olomoucké kačersvo dík a třeba na GeoJeseníkách ahoj,snad už ti tam nebudou brát oblečení:-) Pamatujete ještě na starého dobrého Boooooodláka.:-)
  • 0
Kolo jede

#91 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 20:39

I já se přidám k řadám děkujících. A hlavně přeji, ať si teď užijete i toho normálního hledání kešek abyste si teď pořádně užili kešování :-)
  • 0

#92 Endici

Endici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 20:46

Dekujeme moc za Vasi praci panove :) TTR a GHR pro nas vsechny.
  • 0
Endici

#93 witcheryTeam

witcheryTeam

    Ajrin

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 21:08

Nemá cenu se sáhodlouze rozepisovat,zbytečně bych opakovala již napsané v některých příspěvcích,takže jen krátce a výstižně..moc hezky jsi to vše napsal,plně chápu,díky za vše,byl jsi fajne Reviewer,za náš tým přeju hezké nadcházející svátky,příjemný vstup do nového roku a jelikož na důchod má nárok každý,tož si ty ten svůj užívej v rámci svých možností a zájmů naplno;) .Irča(wt)
  • 0

Ajrin


#94 plysa

plysa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 21:22

Clovek ma obcas pocit, ze nektere veci jsou ve vesmiru proste trvale, vecne a nemenne - takovou predstavu jsem mel i o Pepovi jako TTR - takovy vecny pilir naseho ceskeho GC. Ale proste i nemenne hodnoty nekdy konci! Nezbyva nez vzdat prvni poklonu a vzpominat co jsi pro nasi spolecnou zabavu, konicek (a pro nektere "nejmenovane" chorobne zavisle C....) udelal a sveho osobniho volna a bezesnych noci venoval. Poklonu druhou na bezbrehou trpelivost s obcas velmi natvrdlymi kesery a poklonu treti za super pevne (i kdyz neustale velmi prepinane) nervy. Proste jednim slovem velky dik! Ale abych nebyl jen sladkobolny, setru slzu z oka a preju Ti Pepo "shod okovy a vyraz konecne s cistou hlavou na kesky!" Hodne zdaru v odlovech i osobnim zivote preji plysaci!
  • 0

#95 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 21:22

.. jsme prostě národ kritiků.. každý ex-post víme nejlíp jak by se co bývalo bylo mělo udělat. A pokud se najde možnost dát nelibosti průchod, tak ven s ní. Nakonec tento server je na tomto faktu více méně založen. Je pěkné teď psát na Mináriovu adresu tisíce děkovných patetických vět, ale možná jejich slabší odvar měl zaznít dříve. Svou filipikou se nechci nikoho dotknout, jen se zařadit do řady těch, kteří neocenil práci reviewerovu včas a činí tedy tak až teď .. Tak tedy Díky!
  • 0

#96 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 21:48

Teda, to je překvápko. :o Ne, že bych měl představu, jak píše Plyša: "veci jsou ve vesmiru proste trvale, vecne a nemenne - takovou predstavu jsem mel i o Pepovi jako TTR - takovy vecny pilir naseho ceskeho GC." - z toho už mne kdysi vyléčil odchod Hageuse, ale přeci jenom překvapení tahle zpráva je. :( Ne, nebudu teď děkovat a loučit se, vždyť ještě něco přes dva měsíce budou oba dál schvalovat. To až pak, pak nastane doba loučení a závěrečného děkování. Však taky je (a bude) za co. I když ta tvrdohlavost někdy dokázala pořádně prudit.;) Doufám, že se včas najdou noví nástupci - učedníci a že se z nich pod vedením zkušených mistrů stanou dobří reviewři, noví mistři. Proto teď spíš přeji hodně odvahy těm novým, dobré nervy s námi zakladači. Přitom nemohu nevzpomenout naši poslední hříčky, kde díky pochopení TTR od nápadu k publikaci uplynulo jen asi 26 hodin ... za což děkuji. :)
  • 0

#97 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 21:52

Tak trochu jsem to od Poníka čekal, ale i tak přiznávám že jsem překvapen tou rychlostí. Nicméně bych Poníkovi chtěl za jeho práci poděkovat, spolupráce byla vždycky super i když jí moc nebylo :-) Doufám že ve potkáme v sobotu na eventu ! Díky chlape jeden sakramenstskej :-)
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz

#98 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 22:29

Také si uctivě dovolíme poděkovat za téměř bezmeznou trpělivost a přejeme oběma zaslouženou pohodu až s tím revjúverstvím seknou :P.
  • 0

#99 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 23:33

Pepo, moc děkuju za tvůj čas, který jsi věnoval nám všem! Tahle činnost se nedá dělat věčně a tak jen doufám, že se podaří najít někdo stejně obětavý. Čejdu sice osobně zase tak moc neznám a zde se už neukazuje, ale bral jsem ho jako člena staré gardy, která se vždy snažila, aby GC v CZ měl nějakou kulturu. Podle toho jak zrušil a zamknul své keše, předpokládám, že je vznětlivé povahy a tak ho tak ber, že to nemyslel zle, prostě se takto vyjadřuje, když to myslí od srdce :) To, že jsi občas od někoho sklidil kritiku, je přeci v pořádku, na chyby se upozorňuje, vše ostatní se bere jako samozřejmnost :o :D
  • 0
VSA

#100 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 6:59

Co napsat a pritom se neopakovat. Napsano tohu uz tady bylo hodne. Proste a jednoduse, Pepo, dekuji i ja za vse, co jsi pro kacerskou komunitu u nas (ale i jinde) udelal. Jsem rad, ze jsem mel i tu cest te poznat osobne (letos na geoledopadech). Preji ti, aby si v tom kacerskem zivote nachazel plno peknych kesek na zajimavych mistech a v tom mimokacerskem, aby se ti vse darilo tak, jak budes chtit. ;);)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka