Přejít na obsah


Fotka

Reviewerský důchod aneb následování haggaea


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#101 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 6:59

smazan duplicitni prispevek. sorry.
  • 0

#102 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 7:48

Též bych chtěl Pepovi poděkovat za jeho nevděčnou práci, kterou pro nás nezjištně dělal na úkor svého volného času. Pokládám ho za vzor reviewer. profesionality, vždy se snažil posuzovat objektivně, s rozumem a za svými názory si stál. Bude to (tedy aspoň pro mne) citelná ztráta. Já jen v skrytu duše doufám, že když vidí, že drtivá většina si ho i jeho práce opravdu váží, že chytí druhý dech a třeba svůj odchod o pár měsíců oddálí ;)
  • 0

#103 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 8:08

mariushka napsal/a:
Takové umíračky....kluci budete mít i hrobeček :) ? Co takhle všem reviewrum postavit pomníček s nápisem " Zlaté nervy reviewra" :)

Mám podobné pocity, při čtení některých příspěvků se divím, že tu ještě není napsáno "Čest jejich památce."
  • 0

#104 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 8:58

Diky panove vam obema za obetavou praci a za pomoc v pri publikovani mojich kesi. Byli jste naprosto uzasni. Takze si uzivejte duchodecek. Je naprosto zaslouzenej. Hodne stesti na lovu preje Ruda
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#105 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 9:21

Taky se přidám s poděkováním neb komunikace s uvedenými reviewery byla vždy k mé plné spokojenosti. Tak ať se vám daří - Poník bude mít víc času naplánovat odvetu proti zombie-myslivcům páně Coloredo-Manfelda a Pepa se může vrátit (třeba) k FTF huntu :D Takže ještě jednou dík a TFYR!
  • 0
Retired slowcacher

#106 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 9:39

Děkujeme oběma reviewerům za jejich práci, za ty stovky hodin svého volného času, které věnovali nám, abychom si mohli hrát. Díky!
  • 0

#107 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 10:02

Kdysi dávno jsem psal soukromou zprávu kačerovi, který jako první našel moji keš po přesunutí na nové souřadnice. Ptal jsem se, jestli je finálka dobře zaměřené, protože jsem při zaměřování měl velmi špatný signál. On mi souřadnice potvrdil, vysvětlil mi také, že mi kačeři si nevykáme a keš mi pochválil. Vyměnili jsme si ještě několik mailů, ve kterých se choval velmi přátelsky, i když ho otravovalo nějaké kačerské ucho, které ostatním ještě vyká. V té době jsem snad žádného kačera neznal osobně a takováto přátelská a vstřícná reakce mi poprvé naznačila, že geocaching je také o něčem jiném, než anonymním hledání pokladů. Od té doby jsem potkal spousty kačerů a z mnoha se stali moji blízcí přátelé. Ovšem tento první kontakt mi právě tuto stránku geocachingu ukázal. Kdo ho znáte, tak asi tušíte, že tím kačerem byl minarjo. To, že je také TTR, který mi tuto moji první keš také schvaloval, jsem zjistil až mnohem později a naplnilo mě to pocitem, že o český geocaching se stará člověk, který si to právem zaslouží.
  • 0

#108 alfa.cz

alfa.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 11:39

Panove diky za Vasi praci !
  • 0

#109 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 12:51

Mohu se zeptat jen tak ze zvědavosti, jaké jsou nároky a podmínky pro přijetí nového reviewera? Ikdyž to asi není nic lehkého to dělat, tak mi něco říká, že bych se mohl o to zajímat trošku víc ;) Předem děkuji za odpověď.
  • 0

#110 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 12:56

miroslav.turek napsal/a:
Kdysi dávno jsem psal soukromou zprávu kačerovi, ...
... a naplnilo mě to pocitem, že o český geocaching se stará člověk, který si to právem zaslouží.

To je moc hezky napsané a musím s tím souhlasit. Sice nemám založenou žádnou keš, kterou by mi minajro schaloval a osobně se neznáme, přesto mám z jeho příspěvků zde a jeho rad, které sem tam někde v diskuzích nacházím, pocit, že fakticky odchází z reviewerovského pole člověk, který toho pro nás udělal moc a moc, vždy trpělivě a s porozumnění odpovídal na dotazy a navíc obětoval nemalý díl svého osobního volna proto, abychom si my ostatní mohli v klidu brouzdat přírodou a nacházet ty báječné krabičky..

Takže nejen Tobě minarjo, ale Vám oběma ,,důchodcům" přeju pohodový zbytek služby a pak už jen samé fajn chvilky při lovu.;)
  • 0

#111 THomas fP

THomas fP

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 15:11

navštěvovat diskuze na GC.CZ, protože to je povětšinou "drbárna" na kterou nemám čas. Dnes jsem potřeboval mrknout na nějaké Projekty a oko zabloudilo k této diskuzi. Zpráva o chystaném odchodu dvou Reviewreů mě šokovala. V poslední době jsem si myslel, že všechny geoprůšvihy se dějí jen v našem mikrosvětě mateřského oddílu JAWARATH (rozpady zaběhlých týmů, antigeomanželky, rozbitá geoauta aj.). Ale vidím, že i v makrosvětě jsou zásadní změny, kterých se bojím když mrknu na keškoměrku. Co mě děsí nejvíc je, ale stav kam český geocaching spějeje. Zdá se že jsme opravdu národem Švejků, kteří spolkli všechnu moudrost světa. Nevím jen jestli poslední větou neurážím pana Haška. Přátelé revieweři, vy tajemní i vy s erbem na štítu, nenechte se namíchnout. Děláte to dobře a všichni za Vámi stojíme. Nad skorodůchodci zatlačím slzu - hold už nebudu mít v mobilu číslo na reviewera :), ale přímo na Minarja. Sraz je v lese u krabiček .... S úctou THomas f/P
  • 0

#112 mysaciZR

mysaciZR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 17:24

Protože i my jsme s TTR přišli několikrát do písmeného styku při schvalování našich keší, cítíme právo tu upřímě poděkovat TTR za jeho vynikající práci. Z každého tvého počinu bylo jasné, že být reviewer bylo pro tebe poslání a ne jen práce se schvalováním. "Hats off" za tvoji trpělivost, důslednost a čas.
  • 0

#113 ROMARIO OUTDOOR

ROMARIO OUTDOOR

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 20:04

Pro každého následovníka obou zmíněných rewieverů bude velmi těžké takto vysoce nastavenou laťku udržet. Sice mám založenou pouze jednu keš, ale před jejím založení mi TTR trpělivě pomáhal, ač musel řešit dlouhou frontu jiných keší určených ke schválení. Oba pány jsem měl možnost potkat na eventech a věřím, že i v budoucnu se tak stane zase.DÍKY TTR a GHR za jejich poctivou a obětavou práci pro naši oblíbenou zábavu.:)
  • 0

#114 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 21:32

Fňuk :(
  • 0

#115 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 22:12

Já se též přidávám k poděkování oboum reviewerům, a jsem rád, že svou práci dělali s láskou pro všechny. budete nám chlapci chybět. Snad se najde někdo, kdo Vás alespoň z části nahradí. Velké díky.
  • 0

#116 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 22:19

TTR, diky za vecnost a objektivitu. A za to, ze i kdyz jsem s tvym nazorem treba nesouhlasil, mohl jsem si ho presto vazit. Nastesti to bylo asi jen 2x ;) Zivot jde dal, nic se neopakuje, stale neco zacina ... At se ti dari.
  • 0

#117 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2009 - 23:26

Vetsinou tu uz sleduji jen technicke diskuze, ale tady se patri prispet. DIKY !!!
  • 0

#118 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2009 - 8:56

Pepo, po měsíci jsem se přihlásil znova na fórum a až se mi chce slzu zamáčknout a epitaf napsat. V Pardubicích jsem sice nebyl a vůbec nemám tuchy, co se tam odehrálo, ale fakt jediné, co by se Tvé práci dalo vytknout, je reakce na předvídatelné. Pane reviewere, při vší úctě k Vašemu věku a vzdělání, podobné excesy explozivních jedinců byste se už za ta léta zkušeností mohl naučit s nadhledem přecházet. (Vždyť on je to v jádru hodný chlapec, akorát to občas nedává na sobě znát :P) Naprosto chápu Tvoje důvody. Kolikrát jsem o Tebe měl strach, že Tě kvůli krabičkám a jejich schvalování vyhodí ze školy. Klobouk dolů, žes to zvládal. I když jsem věděl, že jsi jeden z mála, kteří se na tuhle práci nejlépe hodí, myslel jsem, že Tě to udolá dříve. A tys vydržel o tolik tisíc pixel navíc! Upřímně, díky moc za Tvou nekonečnou trpělivost a obětavou práci, která nikdy nebude dostatečně doceněna. Hodně štestí a zábavy s jiným okem ve stejných lovištích... ;)
  • 0

#119 Discovery Team

Discovery Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2009 - 10:26

Pepíku, za všechnu tu spoustu nevděčný práce Ti velice děkujeme !!!
  • 0

#120 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2009 - 13:48

Zdravim panove, oba dva jste toho pro mne a GC.cz vykonali mnoho, Ponik mi kolikrat byl dobrym oponentem pro prehodnocovani nekterych kesi, dobrym kritikem a snad mohu rict i kamaradem pri akcich ktere jsem mel moznost navtivit, o jeho neprijemne situaci jsem se dozvedel a snazil se tak prilis neotravovat a nechat jej v klidu situaci vyresit. Z ruznych jinych zdroju vim ze mel i se svym revieverovanim problemy a zavist, nebo blbost nekterych kaceru bohuzel slavila sve "uspechy" a Ponik to zcela nezaslouzene odnasel. Presto jsem u nej nikdy nenarazil na neprijemne chovani a nechut neco resit a to nemuzu pominout i jeho velke zasluhy a praci na svem materskem poli v Plzni: Takze Poniku, diky nejen za to revieverovani, ale spoustu napadu ke kterym jsi at uz primo nebo neprimo prispel. Pepo, co k tobe, musim rict ze u tebe si uplne nejdriv vybavim tvuj potutelny vyraz na taboristi v Novosedlich, na 1. tajnem zavode, kde jsi sedel v kresilku, v jedne ruce drzel pivni kelimek, v druhe mobil a poustel jsi kes nedaleko :) Ten skodoliby usmev jak to kolem zaclo pipat nezapomenu. Dekuji za schvaleni nekolika kesi a eventu co spadly do tveho prstoru. Vim ze jsme spolu nekolikrat mluvili at uz na eventech, ale tys byl spise mlcici zadumany clovicek. Mozna o to lepe jsi delal svou cinnost. Oboum jeste jednou diky a uzivejte nasledujici dny volna a v duchodu i tu spoustu kesi co jste pro nas schvalili!! Diky MadDogTeam - Adam, Phalko, Ela
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka