Přejít na obsah


Fotka

Reviewerský důchod aneb následování haggaea


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#121 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2009 - 15:37

Pepo, když ted budeš mít víc času, tak koukej ať máš co nejdřív tolik nálezů kolik jsi publikoval keší. :-) Samozřejmě díky vám oběma za poctivý vykonávání tyhle nevděčný práce, užijte si období poreviewerovského klidu a doufejme že vaši nástupci bezproblemově navazou na zabehle fungovani shvalování keší! Malin
  • 0

#122 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2009 - 16:02

TTR, GHR: Díky !!!!! Spěte sladce :)
  • 0

#123 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2009 - 16:41

Za nás taky velký dík Tobě, Minarjo. Nyní Tě snad takoví čejdové nechají na pokoji a budeš mít klid. Přejeme tedy v klidu a pohodě prožité Vánoce a ať se daří při lovech!
  • 0

#124 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2009 - 18:15

TTR začal s tím reviewerováním právě v době, kdy jsem chystal svoji první keš, a posléze ji taky publikoval. Vzpomněl jsem si a v záchvatu nostalgie taky dohledal první reviewer note, kde mi trpělivě a podrobně vysvětloval co a jak. Dneska už svým zkušeným okem vidím, že chyb jsem tam měl víc dost, ale přesto svoje připomínky formuloval tak, aby mě spíš povzbudil a podpořil. Za to ti, Pepo, děkuju, hodně jsi tím pomohl mně i kešce. A pak samozřejmě za ty stovky, možná už tisíce reviewerských hodin, které jsi obětavě a nezištně věnoval (nejen) českému GC. Za ty tisíce keší, kterým jsi pomohl na svět. Kritickými ohlasy se nenech otrávit, i když by se někdy mohlo zdát, že jich je víc než těch pozitivních. Prosecký přehmat bude brzy zapomenut a zůstane vzpomínka na výborného reviewera. Taky trochu doufám, že náhle vzniklý volný čas využiješ na posílení ownerských aktivit, a že se to brzy projeví nějakou novou keší ať už u nás v Praze nebo u nás na Svitavsku. :)
  • 0
Vložený obrázek

#125 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2009 - 12:20

Také obou pánům moc děkuji za práci kterou odvedli a ještě odvedou a nám ostatním kačerům přeji aby na jejich místo přišel někdo stejně kvalitní a obětavý.
  • 0

#126 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2009 - 16:08

Ani jednoho neznám osobně(na eventy nechodím)a meilem také ne,ale retrívské prce si vážím je to jen pro trpělivce...nic jiného než Velké dík to nevystihuje
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#127 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2009 - 18:44

Oběma reviewerům patří jedno velké DÍKY a obdiv za spoustu schvalených keší a věnovaný čas,abychom nebyli každodenně na "suchu".. ;-) Konkrétně TTR děkuji za rychlé jednání při schválování mé první keše a publikaci od Bohemiana, těším se,kdy se objeví log od minarja.. :-) Příjemné strávení vánočních svátků,nového roku a zbytku reviewerského života..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#128 carlosk

carlosk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2009 - 21:07

GC dělám skoro dva roky a takřka stejnou dobu jsem zaregistrován na tomto fóru. Občas jsem si zde přečetl některé příspěvky a takřka vždy nalezl případnou odpověď na to, co mne zajímalo. Proto jsem za celou dobu neměl potřebu se zde na něco ptát a už vůbec jsem si netroufl někomu radit.
Až dnes, po přečtení zpráv o plánovaném ukončení činnosti dvou reviewerů, kteří mi schvalovali moji první (GHR) a druhou (TTR) cache, jsem se neudržel a rozhodl napsat první příspěvek. A tím je velké PODĚKOVÁNÍ, a to nejen za ono schválení, ale vůbec za celé úsilí, které GC věnovali (a jistě ještě dlouho věnovat budou ...).
  • 0

#129 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 20:43

pridavam se do dlouheho zastupu kaceru co dekuji oboum reviewrum, mel jsem s obema jen dobre zkusenosti, takze diky a at se vam dari i v jinych aktivitach ;)
  • 0

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO


#130 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 21:11

A kolik vam teda kluci vymerili, ten duchod?
  • 0

#131 jansam

jansam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 12:43

asi zde už bylo vše napsáno .... a tak i ode mne velké DĚKUJI za vaši práci. B)
  • 0
HTC Touch HD + GeoScout

#132 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 15:33

Reviewer je pro mě něco jako Bůch. I já děkuji za odvedenou 100% práci. :(
  • 0

#133 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 15:42

J@VO napsal/a:
Reviewer je pro mě něco jako Bůch. I já děkuji za odvedenou 100% práci. :(


:D:D:D

Buch buch.
  • 0

#134 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 16:15

Milí TTR a GHR, dík a hodně štěstí do dalšího geoživota.
  • 0
Boris

#135 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 8:43

Kluci, díky za tu haldu práce, kterou jste vykonali, aby se ta naše nevděčná kačerská cháska mohla bavit. Spousta lidí to bere jako samozřejmost, já se připojuji k těm pár desítkám hledačů a ownerů, kteří si uvědomují o co jde a váží si toho.
  • 0

#136 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 18:45

Osobně neznám ani jednoho, ale minarjo mi schvaloval keše. Ať se daří a v "civilním" životě méně vysíráků, než v tom geo.
  • 0

#137 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 11:22

Takže konec. Díky Pánové, nejen za to schvalování, ale hlavně za celkové ovlivňování vývoje českého geocachingu.
  • 0

#138 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 11:42

Jasne - i ja timto dekuji TrainTour Reviewerovi i GeoHorse Reviewerovi za jejich vsechen cas a praci, kterou odvedli pri schvalovani nasi zabavy. Hosi - dekujem a nohy na stul - uzijte si ten duchod! B) EDIT: Pokud teda Geohorse nekonci, tak mu nedekuju... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#139 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 13:11

Kolega Geohorse v této době opravdu s review nekončí, tak prosím jej s koncem neházejte se mnou do jednoho pytle ;). Jinak díky.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#140 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 19:52

I my se připojujeme - díky za veškerou práci, kterou jsi udělal. B)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama