Přejít na obsah


Fotka

Reviewerský důchod aneb následování haggaea


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
152 odpovědí na toto téma

#141 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 19:56

minarjo

Jake je to byt duchodcem? ;) Poridil sis takove ty papucky zvane duchodky? :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#142 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 20:08

Tuž abysem nezustal pozadu, tež se přypojuju k děkovačce za Tvuj čas, starosti a trpělivost s nama, kešerama nezvedenyma, mily Vlakovy Turystycky rewajvře.. Diky diky a eště jednu diky!!!
  • 0

#143 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 16:14

Praci reviewru moc obdivuji, protoze travi spoustu casu pred pocitacem kvuli tomu, abychom se my mohli bavit v terenu. Praci TTR jeste o to vic, ze opravdu vsem na vsechno trpelive a poctive odpovida, ac toho musi mit strasne moc a urcite ne vsichni se chovaji tak, aby si jeho cas a vstricnost zaslouzili. Protoze pomahal se zrodem drtive vetsiny kesi v oblastech meho vyskytu, vdecim mu (a ownerum, kterym ale dekuji vzdy v listingu) za spoustu nadhernych vyletu a zazitku. (A jestli se nahodou nekde porada tajna sbirka na darek pro TTR od tech, kteri si take mysli, ze k jejich zabave prispel mirou nejvyssi, tak mi urcite napiste, rada se take pridam.)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#144 j.mikrob

j.mikrob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 18:58

Určitě bych se také rád připojil s poděkováním. A to nejen minarjovi, ale i všem ostatním, ať už minulým, současným či budoucím reviewerům. Pokud bych odhadl jejich čas strávený nad kešemi u PC podle sebe, když já plánuji jednodení výlet, tak by mi vyšlo... no moc.
  • 0

Garmin Oregon 300 | Samsung Galaxy SII + a : drake | GeoGet + Stator


#145 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 10:52

Chtěl bych poděkovat minarjovi i když ho osobně neznám a ani mi neschvaloval žádnou keš. Že schválil takovou spoustu keší, aby jsme si mi, hledači mohli užít hledání a za to, že na fóru vždy vstřícně vyjádřil/vysvětliL co bylo potřeba. DÍKY MOC.
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#146 HaB1

HaB1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 14:31

Děkuji všem pohodovým reviewerům, tedy i Tobě TTR! Vítej v obyčejném životě geokešera:-) H.
  • 0

#147 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 16:35

Ale Minarjo se stal prvním rewieverským prduchem, protoze i po 1.3. mi chodí notifikace na kešky archivované TTR. A za to taky díky.
  • 0

#148 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 16:47

Ano ovšem, od 1.3. už nepublikuji, nicméně ještě (než budou odebrána práva, což bude každým dnem) pomáhám kolegům s čistěním databáze od neudržovaných dlouho disablovaných keší, na což nebyl předtím moc čas se občas podívat na ležáky např. v GSAK, jak rostl počet schvalovaných keší (a nneds archive log kačeři dávají jen někde a někdy, to nepokryje všechny dlouhé ležáky). A pomáhat v tom udržování DB reviewerům budu i pak, jen ne přímo osobní archivací, ale předáváním seznamu problematických keší. Je zkrátka třeba v databázi keší udělat pořádek, rostoucí počet situaci znepřehlednil, což se ale změní a autoři si holt budou muset zvykat, že jim disable nad 4 měsíce neprojde a že údržba keší se kterou vyjadřují při zakládání listingu souhlas (potvrzením Guidelines), není prázdným pojmem, tak jako v r.2007 kdy já začínal (či dříve za dob haggaea a Igiho)
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#149 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 22:27

Tak informace uvedená v předchozím mém příspěvku od dnešního dne neplatí. Nyní už jsem reviewerem v důchodu se vším všudy ;), jelikož účtu TrainTour Reviewer byla právě dnes odebrána review práva. Čili nadále se obracejte se vším na aktuální reviewery, kterým přeji ještě jednou pevné nervy :)
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#150 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 8:00

Užij si to. Jedna praktická... jak to bude nyní fungovat, když jsem např. dneska měnil souřadnice keše a chtělo to komunikovat se schvalovačem a samo že to odeslalo požadavek na tebe. Budeš to nějak přeposílat na aktivní schvalovače nebo je potřeba ještě napsat solo pro jistotu?
  • 0

#151 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 8:35

sobikovi napsal/a:
Užij si to. Jedna praktická... jak to bude nyní fungovat, když jsem např. dneska měnil souřadnice keše a chtělo to komunikovat se schvalovačem a samo že to odeslalo požadavek na tebe. Budeš to nějak přeposílat na aktivní schvalovače nebo je potřeba ještě napsat solo pro jistotu?

Tam to vzdycky nabidne kontakt na puvodniho schvalovace, u starych cachi treba na Erika 88-r.
Kdyz ma reviewer v profilu cervene tluste napsano, aby vlastnik kontaktoval nekoho jineho, tak to obcas zafunguje, ale zrovna vcera jsem preposilal jednu zadost o zmenu souradnic, nekteri uzivatele by asi potrebovali animovany obrazek :)
  • 0

#152 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 8:54

Tady to byla teď shoda náhod... jelikož jsem nejdřív poslal žádost o posun z listingu a pak se šel podívat sem... tudíž samo píšu dál a Minarjo necht si užívá důchodu :D
  • 0

#153 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 1:07

tož si to užij, TTR, schvaloval jsi většinu mých keší a jsem Ti vděčen, jak trpělivě jsi řešil mé začátečnické chyby. Myslím, že i DLR, co převzal tento region, přistupuje ochotně a shovívavě ke svým "ovečkám" a tak si můžeš svůj zasloužený důchod v klidu užívat. Díky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama