Přejít na obsah


Fotka

GeoKuk - kešky nad mapy.cz - nový desktopový program.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
870 odpovědí na toto téma

#601 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 19:05

tak už jsem si poradil :)
  • 0

#602 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 9:35

GeoKuk používám vždy před dovolenou v tuzemsku proto, abych si vytiskl kešky cílového území na turistickém mapovém podkladu (lepší plánování výletů). Nyní odjíždím na Slovensko. Existuje nějaká možnost totéž provést i tam?
  • 0

#603 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 10:41

Je možnost v GeoKuku hromadně stáhnout na disk dlaždici fotomapy pod každým bodem v dané oblasti? Mám na mysli nacachovat to, co geokuk zobrazuje v levém dolním roku při kliknutí do mapy. Rád bych tyto dlaždice potom importoval do a:Drake - často je fotomapa lepší než GPS....
  • 0

#604 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 12:48

Vždyť se ti mapky stahujou s listingama v GeoGetu..takže ty mapky máš, ne?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#605 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 15:15

Ano stahují se mi do listingu v geogetu, ale už ne do a:Drake - nebo jde je tam nějak pohodlně stáhnout?
  • 0

#606 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2012 - 23:12

trestidlo napsal/a:
Ahoj,

Geokuk a GSAK jsou ted dva moje nejoblibnejsi programy pro Geocaching, tak bych chtela autorovi Geokuku moc a moc podekovat za tak super dilo.

Vsechno mi funguje a mapicky z Geokuku kazdy obdivuje.

Chtela bych se poptat:
drive bylo okno filtru nastaveno tak, ze na 'option' napr. 'Aktivni' bylo mozno kliknout (tusim ze pravym tlacitkem mysi) a 'option' se presunula do toolbaru. To jiz ted nelze od te doby, co jsou tam ikony napevno.

Je mozne toto opet zabudovat do programu?
Pripadne mne by stacilo by dat to toolbaru moznost 'Neni vylusteno'

Dekuji pekne
Trestidlo


rodinka veverek napsal/a:
Ten klik na pravé tlačítko ve filtru je pryč, neboť to bylo dost nesystémové a moc to nefungovalo, možná to tam někdy přidám (lépe), ale není to napořadu dne. Nicméněně další užitečné ikony se tam přidat dají.


Musel jsem přeinstalovat GeoKuk, chtěl jsem si opět přidat ikonky z filtrů do horní lišty a bohužel jsem nějak nenašel způsob, jakým to tam opět dostat. Starý způsob mi nefunguje - našel jsem jen proč, ale bohužel jsem nějak nenašel ten způsob, jak je možné tam přidat ty další možné ikonky přidat... Zkoušel jsem hledat i na stránkách programu, možná špatně.

Předem moc díky za odpověď.

PS.: Po změnách na Mapy.cz, kdy u turistických map přidali větší rozlišení - plánuje se i v GK zapracování těchto lepších rozlišení pro Turistické mapy?
  • 0

#607 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 10:09

hele jak se ten prg odinstaluje ? :D testoval jsem ho na pc v praci.. abych videl jak vypada funguje jak se s nim pracuje atd... a nyni bych ho rad odinstaloval, abych nemel problemy.. a nainstaluju si ho doma.. pres pridat/odebrat prg to nejde :(
  • 0

#608 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 10:04

Ahoj, díky za supr program. Už jsem to psal do issues, ale třeba i tady by to mohlo být: mapy.cz mají nové turistické mapy až do zoomu 16 ... Tak třeba kdyby se přepsalo číslo 13 na 16 a udělala se verze 3.3.2 ... Dík.
  • 0

#609 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 9:16

K 12.7.2012 Seznam změnil mapové podklady a to mne přivedlo k následujícímu dotazu: Mám-li stažené kachle a na serveru jsou tyto aktualizované, jak přinutit GeoKuk, aby stáhl nové?
  • 0

#610 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 9:31

Merencin napsal/a:
K 12.7.2012 Seznam změnil mapové podklady a to mne přivedlo k následujícímu dotazu: Mám-li stažené kachle a na serveru jsou tyto aktualizované, jak přinutit GeoKuk, aby stáhl nové?


Nejsem si jistý, že pro větší rozlišení nejsou lepší ty staré...
Docela lituji, že nemám stažené turistické mapy do toho původního měřítka s těmi původními - jsou lépe čitelné u těch větších měřítek (alespoň se mi zdají) a mají turistické trasy u většího rozlišení (jestli jsem si dobře všiml...).
Nevíte, kde by se ještě daly sehnat pro celou ČR?
Pro mě by byl ideál staré do toho měřítka co je a nové kdyby GK stahoval pro ta měřítka větší :-)
  • 0

#611 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 16:31

A nema nekdo ty kachle komplet ulozene? Ze by je nasdilel... Me se ty nove mapy taky nejak nelibi. Dotaz na tvurce: Bylo by nejakym jednoduchym zpusobem mozne do Geokuku zaclenit vrstvu "okresy" a "kraje"? Stacili by jen vyznacene hranice.
  • 0

#612 chump007

chump007

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 12:16

Zdravím, tak jsem nainstaloval Geokuk a vůbec nevím jak oznacit výřez v mapě co chci stáhnout jako png pro OZI explorer
  • 0

#613 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 10:39

Osik napsal/a:
Ahoj, díky za supr program.
Už jsem to psal do issues, ale třeba i tady by to mohlo být: mapy.cz mají nové turistické mapy až do zoomu 16 ... Tak třeba kdyby se přepsalo číslo 13 na 16 a udělala se verze 3.3.2 ...
Dík.


Taky bych rád tuhle věc vyřešil, ví někdo jak?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#614 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 11:19

Jj, Geokuk je dobrá věc. Ale šlo by nějak zařídit, aby uměl i s mapama nejlépe celého světa. (stačila by aspoň Evropa a Asie)
  • 0

#615 Celestyn

Celestyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2012 - 10:37

Nainstaloval jsem si GeoGet a GeoKuk na novou cistou masinu s Win7 64bit. Narazil jsem na dva problemy: 1.GeoGet nebyl schopen pomoci exportniho makra spustit GeoKuk 2.GeoKuk pri spusteni menu Tisknout/Renderovat vypsal pouz chybove hlaseni Vsiml jsem si, ze v systemu byla jako vychozi nainstalovana 64bit verze Javy 7. Problem jsem zlikvidoval tim, ze jsem Javu7 odinstaloval a nainstaloval v tomto poradi nejprve Javu6 x86 a pak Javu6 x64. Pak staci opetovne z webu geokuku nainstalovat Geokuk prez webovy spoustec. Ted uz zas vsechno funguje jak ma, treba ta informace nekomu pomuze.
  • 0

#616 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2012 - 20:04

Jak je to s implementací i nového rozlišení turistických map z mapy.cz? Případně implementace i jiných map pro použití mimo ČR?
  • 0

#617 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 21:15

Zkusil jsem si trochu zahackovat a v Geokuku přepsat na vhodných místech 13 na 16. Jinak řečeno, u turistických map povolit zoom až do úrovně 16, místo stávajících 13. Výsledek bez jakékoli záruky najdete zde
https://dl.dropbox.c...6574/geokuk.jar
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#618 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 7:36

Hmm, mapy v tom vypadají docela pěkně, bohužel se mi to seká při načítání keší a často se mi to seká :-( Je normální, že ten soubor má o 150 kB méně než ten, co jsem měl v PC?
  • 0

#619 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 7:58

S tím už ti, bohužel, nepomůžu. To se bude muset ozvat autor. Já jen ve dvou souborech class vyměnil 13 za 16, takže nemyslím, že by to nějak ovlivnilo načítání. Můj JAR je menší, protože v manifestu nemá SHA1 hashe.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#620 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 8:54

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak to vypadá s ofiko aktualizacemi GK. Myslím tím reakci na podrobnější turistické mapy (řešeno nademnou) a také na problém se stínováním viz. vlákno tu: http://www.geocachin...508#post_396508 Dík
  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama