Přejít na obsah


Fotka

GeoKuk - kešky nad mapy.cz - nový desktopový program.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
870 odpovědí na toto téma

#621 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 10:01

Copak stínování, to je sic pěkná fičura, ale víceméně jen na efekt. Šlo by GK naučit sosat jiné mapy (asi google), abych ho mohl používat i na plánování v cizině, např v Asii?
  • 0

#622 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 20:37

Nazdárek, mám tu trochu problém s exportem gpx bez listingu do geokuk. Geoget mi vyhodí hlášku (chybu) před otevřením geokuk a celý export se vůbec nepovede. Geokuk pak načte pouze nějaké původní kešky, co jsem původně někdy importoval. Na problém jsem přišel úplně náhodou, když mi geokuk nezobrazil původní MULTY kešky, které jsem vyřadil. Na přání můhu zaslat přímo chybové hlášky PRTSC přímo z geogetu. Máte s tím někdo zkušenosti. Dle mého názoru je chyba přímo v geogetu, kde exportní makro je zřejmě poškozené. Jiný nápad nemám. PS: pokud zkusím přímo samostatný export ctrl E export GPX bez listingu, dopadne to stejně.
  • 0

#623 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2013 - 21:04

Bez kristalove koule si nikdo neumi vymyslet jakou chybu ti co hlasi, takze ti sotva nekdo muze mpomoct.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#624 Kytka2001

Kytka2001

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 19:04

gord napsal/a:
Bez kristalove koule si nikdo neumi vymyslet jakou chybu ti co hlasi, takze ti sotva nekdo muze mpomoct.

Mám stejný problém, jako kačer výše. Pomůže. pokud zveřejním soubor exc8a12 ?
Ten soubor posílám v příloze (stačí po stažení změnit txt na html):

Přiložený soubor (y)


  • 0

#625 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:29

Vzhledem k tomu, že se v tom logu píše Invalid byte 1 of 1-byte UTF-8 sequence bych to viděl na nekorektní formát toho GPX. Víc toho bez té křišťálové koule neřeknu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#626 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 6:38

Ke Geokuku, k chybě, kdy nešlo tisknout (renderovat do obrázku) - pokus o tisk skončil vyvoláním chyby - dělá to pouze na některých PC - vyšel patch, který by to měl řešit. Akorát nevím, jak onen patch aplikovat (nemám s Javou pražádné zkušenosti) - poraďte někdo, prosím. Díky.
https://code.google....s Verze Summary
  • 0
Don't panic!

#627 Bass

Bass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 10:05

Hickos napsal/a:
Ke Geokuku, k chybě, kdy nešlo tisknout (renderovat do obrázku) - pokus o tisk skončil vyvoláním chyby - dělá to pouze na některých PC - vyšel patch, který by to měl řešit. Akorát nevím, jak onen patch aplikovat

Přesně tenhle problém jsem řešil a pomohlo přeinstalování Javy na starou verzi 6.13 - po update na nejnovější verzi to zase nešlo, po návratu k verzi 6.13 to zase jede. Samozřejmě jsem taky mezitím promazal registr, kde jsem našel nějakou zmínku o Javě, ale to je v mém případě spíš metoda pokus-omyl. Mám Visty 32.
  • 0

#628 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 0:03

Nazdar, šlo by implementovat nějaké cachování (a následná serializace /deserializace při spuštění nebo (nebo un/marshalling moravsky))gpx souborů, protože např. 4000 keší v gpx souboru (43MB) zabere asi 5 sekund CPUdekodování ... a to mám 2jádro 2,1Ghz, a SSD. (Samozřejmě disk se nezapotí, zato CPU na 100%) Jo a ještě jedna věc. Na linuxu mi nechodí Ctrl+M - hledání míst, furt to píše Žádná shoda. verze 331.
  • 0

#629 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2013 - 10:52

Zdravím...nevíte někdo, čím by mohlo být, že mi GeoKuk nechce zobrazit kešky které jsem si stáhl pomocí CacheList jako GPX? Jedná se o mysterky s upravenýma souřadnicema na finální. Když tam naláduju GPX waypointy ručně vytvořené v telefonu v programu Motion-GPS, tak to v pohodě ukáže. Případně jestli nevíte o nějalé jiné možnosti si takto uložené GPXka zobrazit na mapě. Potřebuju si naplánovat trasu výletu po vyluštěných mysterkách. Díky
  • 0

#630 zuskin

zuskin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 23:16

Ahoj, mam dotaz k vývoji tohoto skvělého prográmku. A to kdy bude dostupná aktualizovaná verze kde bude zakompilovaný opravný patch pro Java 7 (bohužel musim tuto verzy javy používat kvuli bankingu), dále bych uvítal 16x zoom turistických map popřípadně jiné mapové zdroje a v neposlední řadě trvalé zobrazení a editaci popisků u referenčních bodů. Co jsem koukal na gitu zdrojové kódy jsou jen je zkompilovat. Závěrem bych chtěl dodat že by byla veliká škoda tento projekt nechat ladem. Moje díky autorům.
  • 0

#631 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 20:58

LudekV napsal/a:
Zkusil jsem si trochu zahackovat a v Geokuku přepsat na vhodných místech 13 na 16. Jinak řečeno, u turistických map povolit zoom až do úrovně 16, místo stávajících 13. Výsledek bez jakékoli záruky najdete zde
https://dl.dropbox.c...6574/geokuk.jar


Vyzkoušel jsem to,a pokaždé se mi to kouslo, a nestáhl jsem nic. má s tím ještě někdo nějaké zkušenosti? Dá se to nějak spravit? A ještě... Zoom 16 se mi objeví jen při spuštění přes makro GG když spustím program přímo, je zoom pouze do 13, ale zato stahuje bez problémů.Byl by někdo ochoten na to kouknout?
  • 0

#632 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 21:02

zuskin napsal/a:
Ahoj, mam dotaz k vývoji tohoto skvělého prográmku. A to kdy bude dostupná aktualizovaná verze kde bude zakompilovaný opravný patch pro Java 7 (bohužel musim tuto verzy javy používat kvuli bankingu), dále bych uvítal 16x zoom turistických map popřípadně jiné mapové zdroje a v neposlední řadě trvalé zobrazení a editaci popisků u referenčních bodů. Co jsem koukal na gitu zdrojové kódy jsou jen je zkompilovat. Závěrem bych chtěl dodat že by byla veliká škoda tento projekt nechat ladem. Moje díky autorům.

Mně to jede bez problémů i na javě 7 posledním updatu Mám Win 7 32bit
  • 0

#633 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 10:06

geoborg napsal/a:

LudekV napsal/a:
Zkusil jsem si trochu zahackovat a v Geokuku přepsat na vhodných místech 13 na 16. Jinak řečeno, u turistických map povolit zoom až do úrovně 16, místo stávajících 13. Výsledek bez jakékoli záruky najdete zde
https://dl.dropbox.c...6574/geokuk.jar


Vyzkoušel jsem to,a pokaždé se mi to kouslo, a nestáhl jsem nic. má s tím ještě někdo nějaké zkušenosti? Dá se to nějak spravit? A ještě... Zoom 16 se mi objeví jen při spuštění přes makro GG když spustím program přímo, je zoom pouze do 13, ale zato stahuje bez problémů.Byl by někdo ochoten na to kouknout?


Tak mám další poznatky ohledně Luďkových úprav na GK. Jednak .jar od Luďka už mi jde spustit i přímo :) nevím jak se to stalo, možná tím, že jsem reinstaloval javu. Před tím se mi .jar otevřel vždy ve winraru. jinak mně nic nenapadá :). No a bez problémů ztahuje zoom 16, ale jen do hodnoty 50 000 kachlí. Jakmile se překročí tahle hranice program se kousne, a zahlásí něco o vytížené paměti. No a to je zatím vše.
  • 0

#634 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 22:48

Ahoj, je nějaký posun v problému s vyhledáváním adreas a míst? "Jo a ještě jedna věc. Na linuxu mi nechodí Ctrl+M - hledání míst, furt to píše Žádná shoda. verze 331!"
  • 0

#635 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 12:29

Ahoj...psal už jsem do vlákna o Cachelist, protože nevím v čem je chyba. Můj problém: Přes Cachelist si upravím a stáhnu GPX mysterky (upravím jen souřadnice) a stažený gpx následně naimportuju do GeoGetu. Pak si celou databázi promítnu do geokuku a už si plánuju. Takhle to fungovalo v pohodě ještě cca týden zpět. Teď ale najednou když si přes CacheList stáhnu další jakoukoliv cache, naimportuju do GG, tak při spouštění GeoKuku mi to zhavaruje. Mám ozkoušené, že je to tím nově přidaným gpxkem, protože když ho smažu z databáze, tak to zase funguje. Je divný, že GeoGet ho zobrazuje korektně (nebon aspoň jsem si tam ničeho nevšiml). Kdyžtak tady je výpis: EXCEPTION exc56a1 Severity: DISPLAY Dumped at: 2013-08-24T13:28:41.076+0200 Brief exception info for exceptions (1) Problem při načítání kešek, ale jedeme dál EXC-1: 1/3 java.lang.RuntimeException : Preoblem reading "kesky20130824132838.gpx" EXC-1: 2/3 getCause(): java.io.IOException : javax.xml.stream.XMLStreamException: ParseError at [row,col]:[6766,36] Message: The reference to entity "lcn" must end with the ';' delimiter. EXC-1: 3/3 getCause(): javax.xml.stream.XMLStreamException : ParseError at [row,col]:[6766,36] Message: The reference to entity "lcn" must end with the ';' delimiter. Stack trace for exceptions (1) EXC-1-**: Exception printed at 2013-08-24T13:28:41.092+0200 EXC-1-**: render.17 - cz.geokuk.util.lang.FThrowable$ExceptionPrinter.printStackTrace(FThrowable.java:435) EXC-1-**: render.16 - cz.geokuk.util.lang.FThrowable.printStackTraceHtml(FThrowable.java:293) EXC-1-**: render.15 - cz.geokuk.util.exception.ExceptionDumper.dump(ExceptionDumper.java:150) EXC-1-**: render.14 - cz.geokuk.util.exception.ExceptionDumper.dump(ExceptionDumper.java:67) EXC-1-**: render.13 - cz.geokuk.util.exception.FExceptionDumper.dump(FExceptionDumper.java:50) EXC-1-**: render.12 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.Nacitac0.nactiKdyzUmisBezVyjimky(Nacitac0.java:35) EXC-1-**: ... + 11 hereafter EXC-1-**: 1/3 java.lang.RuntimeException 18862661: Preoblem reading "kesky20130824132838.gpx" EXC-1-**: 1.12 * cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.Nacitac0.nactiKdyzUmisBezVyjimky(Nacitac0.java:32) EXC-1-**: ... + 11 hereafter EXC-1-**: 2/3 getCause(): java.io.IOException 15595147: javax.xml.stream.XMLStreamException: ParseError at [row,col]:[6766,36] EXC-1-**: Message: The reference to entity "lcn" must end with the ';' delimiter. EXC-1-**: 2.14 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.NacitacGpx.nacti(NacitacGpx.java:195) EXC-1-**: ... + 13 hereafter EXC-1-**: 3/3 getCause(): javax.xml.stream.XMLStreamException 8293360: ParseError at [row,col]:[6766,36] EXC-1-**: Message: The reference to entity "lcn" must end with the ';' delimiter. EXC-1-**: 3.17 - com.sun.org.apache.xerces.internal.impl.XMLStreamReaderImpl.next(Unknown Source) EXC-1-**: 3.16 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.NacitacGpx.readWpt(NacitacGpx.java:260) EXC-1-**: 3.15 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.NacitacGpx.load(NacitacGpx.java:212) EXC-1-**: 3.14 * cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.NacitacGpx.nacti(NacitacGpx.java:193) EXC-1-**: 3.13 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.NacitacGpx.nactiKdyzUmis(NacitacGpx.java:184) EXC-1-**: 3.12 * cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.Nacitac0.nactiKdyzUmisBezVyjimky(Nacitac0.java:30) EXC-1-**: 3.11 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.MultiNacitac.zpracujJedenFile(MultiNacitac.java:128) EXC-1-**: 3.10 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.MultiNacitac.nacti(MultiNacitac.java:69) EXC-1-**: 3.9 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.MultiNacitacSwingWorker.doInBackground(MultiNacitacSwingWorker.java:42) EXC-1-**: 3.8 - cz.geokuk.plugins.kesoid.importek.MultiNacitacSwingWorker.doInBackground(MultiNacitacSwingWorker.java:20) EXC-1-**: 3.7 - javax.swing.SwingWorker$1.call(Unknown Source) EXC-1-**: 3.6 - java.util.concurrent.FutureTask$Sync.innerRun(Unknown Source) EXC-1-**: 3.5 - java.util.concurrent.FutureTask.run(Unknown Source) EXC-1-**: 3.4 - javax.swing.SwingWorker.run(Unknown Source) EXC-1-**: 3.3 - java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(Unknown Source) EXC-1-**: 3.2 - java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source) EXC-1-**: 3.1 - java.lang.Thread.run(Unknown Source)
  • 0

#636 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2013 - 20:04

Ahoj, trochu jsem si pohrál se zdrojovými kódy GeoKuku a přidal jsem podporu munzee. Rovněž jsem zvětšil limit zobrazených waypointů z 3000 na 30000. Třeba se to bude někomu hodit ;) screenshot

 

(i) Pokud se munzee importuje do GeoGetu přes http://munzee.dfx.at/, mají všechny speciální munzee ikonku virtuální.
(ii) Pokud se munzee importuje do GeoGetu přes plugin Munzees, zobrazuje korektně všechny ikonky (kromě poslední novinky - Moustache).
(iii) Pokud použijeme (ii) a navíc použijeme upravený plugin exportu dat pro GeoKuk (verze 1.8), fungují rovněž odkazy na stránky munzee.
 
Soubory geokuk.jar a gpxgk.gge.pas stačí nakopírovat do složky "c:\Users\jméno-účtu\AppData\Roaming\GeoGet\script\geokuk\".
 
Zde jsou zdrojové kódy, pokud by to někoho zajímalo.

Tento příspěvek byl upraven od biylda: 03 listopad 2013 - 22:03

  • 0

#637 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 10:01

Dnes mi při spuštění Geokuk nabídl ke stažení novou verzi a když jsem nabídku přijal, první, co jsem (samozřejmě :)) zkusil, byl tisk (renderování do obrázku) a opět FUNGUJE! Takže ode mně VELIKÉ DÍKY AUTOROVI!!! :wub:


  • 0
Don't panic!

#638 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 21:21

Ahoj. mám problém. Při stahování map v geokuku mi po chvilce vždy zamrzne. Zkoušel jsem stahovat mapy i jen na polovinu limitu kachlí, ale chová se stejně. Nevíte někdo kde je chyba?

 Dík.


  • 0

#639 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 13:45

Hojte, v posledni dobe se mi zacina stavat, ze mi geokuk hlasi ze nema pro tento zoom podklady

Seznam neco zmenil? == zablokoval geokuk? nebo se jen zblbnul geokuk. Chova se to tak, ze nejprve mapu zobrazi a pak zmizi a vypise ten error, ze nejsou podklady.


  • 0

#640 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 14:20

Hojte, v posledni dobe se mi zacina stavat, ze mi geokuk hlasi ze nema pro tento zoom podklady

Seznam neco zmenil? == zablokoval geokuk? nebo se jen zblbnul geokuk. Chova se to tak, ze nejprve mapu zobrazi a pak zmizi a vypise ten error, ze nejsou podklady.

Mám stejné příznaky


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama