Přejít na obsah


Fotka

GeoKuk - kešky nad mapy.cz - nový desktopový program.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
870 odpovědí na toto téma

#761 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2016 - 22:36

Dříve jsem občas využil toho, že jsem měl povoleno 'Mapy->Ukládat mapy', resp. jsem používal i 'Postahovat dlaždice'. Zkusil jsem teď zrušit zatržení 'Ukládat mapy' a problém https://github.com/m...okuk/issues/155 zdá se zmizel.


  • 0

#762 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2016 - 6:09

Tak to jdu hnedle vyzkoušet. Vždy jsem dělal to, že jsem ukládal mapy (tou funkcionalitou, která je která je přímo v Geokuku). Jen tak nějak jsem nespozoroval žádný rozdíl. 


  • 0

#763 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2016 - 19:14

tak jsem to také zkusil a byla to pěkná blbost ... teď to blbne ještě hůř.... spíš se nenačitají, než načítají (po vrácení všeho odškrtaného zpět)


  • 0

#764 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2016 - 10:34

Už mě to štve a koukal jsem, že se nedá stáhnout ani ta starší verze, to bylo tuším něco jako 4.8. nebo tak něco - nemáte ji někdo? Tam fungoval i reliéf mapy, který jsem taky hodně využíval. Díky :-) 


  • 0

#765 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2016 - 20:15

tak mám verzi 4.1.2 ... je to OK! dlaždice se načítají rychle, reliéf funguje jak má, zoom map také (základní mapa zoom 14 ve staré verzi je jako zoom 16 v nové verzi ... takže je možné ještě o další dva zoomy přiblížit). 


  • 0

#766 Bumble-Bee

Bumble-Bee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2016 - 17:20

Ahoj, potřebuju poradit s provázáním GeoKuku a Geogetu...

 

občas se mi stává, že po naistalování na nějaký PC se mi je nedaří propojit a někdy to zase jde. Do teď jsem oba programy plně využíval, dokud mi nezačal geokuk hlásit novou verzi. Po stažení se mi stále otevírala stará. Zjistil jsem, že byla na více místech (asi jsem v tom měl binec). Když však v PC zůstala jen nová, geoget ji neotevřel. 

 

Přeinstaloval jsem i plugin pro spouštění Geokuku a nic

Vyzkoušel jsem různá umístění exe i jar souboru Geokuku a nic

Nainstaloval poslední Javu a nic

 

a tak už nevím, co s tím. A je fakt, že se mi tento problém čas od času vrací vždy po přeinstalování NTB a myslím, že jsem to tam nikdy nezprovoznil. Na stolním PC to jelo, dokud jsem jej nevyměnil za novou verzi. 

 

Máte nějaké návrhy co s tím??

 

Při spuštění pluginu najede hláška, že Geokuk nebyl nalezen a jestli jej chci nainstalovat, po odsouhlasení mě vyfuckuje, že se instalace nezdařila....

 

 

Mel jsem uplne.stejny problem. Vyreseno nakopirovanim noveho geokuk v jar do datagasp / script / geokuk. ( pisu z tel. Nevim presnou cestu). Musi byt pojmenovan geokuk.jar a do souboru verse jsem prepsal cislo verse noveho geokuku. Od te doby ok

 

 

Mám stejný problém po aktualizaci javy.

Kde prosím najdu datagasp / script / geokuk? Tohle v compu vůbec nemám.


  • 0

#767 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2016 - 21:05

Lepsi je spustet GeoKuk jako .exe a ne pres plugin jako .jar. Ten plugin neni aktualizovany a tak se tam musi prepisovat rucne verze aby to chodilo. Tez jsem s tim pluginem mel problemy, ale pote co jsem presel na .exe spusteni, tak je po problemu, jen musi byt pred tim spusteny GeoGet a ve zdrojich GeoKuku to chce mit zapsanu databazi .../AppData/Roaming/GeoGet/geoget.db3, jinak se nenatahne databaze.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#768 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 7:20

Spouštím exe soubor  a stále používám plugin, protože si filtruji keše, které si do GeoGetu posílám (aby se mi nezobrazovaly kešky, které mám nalezené já i manželka a to bohužel takové filtry ještě GeoKuk nemá, aby to vyhodilo nalezené zároveň dvou uživatelů :-) ).

Zatím mi to šlape v pohodě, ale je pravda, že plugin jsem měl v GG už dávno. Jestli chceš, můžu ti plugin poslat.

 

PS.: Myslím, že ten plugin je v data/script/geokuk


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 25 červenec 2016 - 7:52

  • 0

#769 Bumble-Bee

Bumble-Bee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2016 - 18:15

Poslal jsem SZ.


  • 0

#770 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2016 - 10:45

Mam dotaz na Geokuk v.4 a vyssi, jeho funkci "Postahovat dlazdice" a nasledne jejich pouziti s programem  aDrake.

 

Drive jsem z jednotlivych stazenych dlazdic vytvoril v Geogetu pres synchronizacni aDrake plugin mapovy balicek a ten pak paradne v aDrake fungoval (jako format UTM33).

 

Nyni Geokuk vytvari svuj *.sqlite soubor, ktery jak se zda, neni kompatibilni s aDrake (nestaci vzit a pouzit ).  :(

Podarilo se nekomu zprovoznit stahovani dlazdic u verzi 4 (a vyssi) ve spojeni s aDrake?

 

Dekuji predem mockrat za rady. 

 

 

P.S.: Stara verze Geokuku (v3) mi stale funguje, ale rad bych si postahoval pred dovolenou Reckou mapu, ktera tam uz bohuzel neni.  :(


  • 0

#771 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2016 - 17:31

Něco přes týden mi GeoKuk hlásí chybu

    EXC-1: 1/3 java.lang.RuntimeException : Vyjimka pri zpracovani na pozadi.
    EXC-1: 2/3 getCause(): java.util.concurrent.ExecutionException : java.lang.NullPointerException
    EXC-1: 3/3 getCause(): java.lang.NullPointerException : null

Dělá to jen pokud načetl databázi keší. Ostatní databáze (Waymarky, ¨geodetické body,... ) nevadí.

K chybě dojde ve chvíli, kdy se na liště dole zobrazí "Vytvářím waypointy".

V GeoGetu jsem pustil všechny standardní čisticí / opravovací skripty, ale nic to nenašlo.

Jen při použití SmartFilteru s dotazem: SELECT id FROM waypoint WHERE wpttype='Final Location' AND (x=0 OR y=0) GROUP BY id dostávám chybu "Index seznamu je mimo hranice" v PLUGINSTART - ale nalezené keše se zobrazí.

Dokážete někdo z přiloženého logu zjistit, co se GeoKuku na datech nelíbí?

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od ProKesTom: 24 září 2016 - 17:32

  • 0

#772 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2016 - 19:27

Nenacital jsi do geogetu archivovano cache? Mne neco podobneho delala jedna nepublikovana archivovana cache bez souradnic. Nasel mne to az dignosticky profil ve statoru. Tak jsem ji smazal a uz to mam bez chyby.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 26 září 2016 - 5:54

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#773 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2016 - 21:15

Archivovaných keší tam mám hodně, ale už dlouho  a nikdy to nevadilo. Diagnostický modul Statoru - dík za připomenutí, na něj jsem úplně zapomněl, přestože jen proto jsem Stator kdysi instaloval. Ale bohužel, sice hlásí chyby, ale jen takové jako chybí čas nálezu a pod., které tam taky už pár let jsou.

Ovšem nejvíc dík za tvůj popis tvého problému. Tak jsem ji našel: Byla to unpublished GC4HC4E_hradek-u-brna.


  • 0

#774 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2016 - 7:15

Pokud to dela Geokuku potize, bylo by vhodne upravit export tak, aby takove kese neexportoval, pripadne na to upozornil.

 

Jen pro presnost o co slo, abych to mohl doplnit do diagnostickeho profilu - slo o archivovanou kes bez souradnic? (Ja u teto mam soudarnice N49°49.430' E013°41.274')


Tento příspěvek byl upraven od gord: 27 září 2016 - 7:46

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#775 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2016 - 13:18

Měl bych jen malou prosbičku o informaci. Je stále nějaký vývoj GeoKuku? Pracuje na tom prográmku někdo?


  • 0

#776 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2016 - 16:55

Slo o cache nepublikovanou a archivovanou bez souřadnic. Ona byla na chvili publikovana, ale hned byla schozena do nepublikovanych a z tech se dostala do archivovanych, takova divna historie. Ted nevim jeji GC cislo, ale bylo to neco jako "Pocta......"  misto tecek je jmeno revievra, ale ted si to z hlavy nevybavim o jakeho jde a v GG uz ji nemam, tak ji budu muset dohledat. Kdyz ji dohledam, tak to sem napisu, ale ted mam nejaky casovy pres.

 

Kdyz se dal: aktualizovat kesky + plny listing, tak to nic nestahlo. A prave ty nulove (nebo zadne) souradnice delaji v GeoKuku neplechu.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 27 září 2016 - 16:57

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#777 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2016 - 17:54

Pokud to dela Geokuku potize, bylo by vhodne upravit export tak, aby takove kese neexportoval, pripadne na to upozornil.

Pro GeoKuk se žádný export nedělá, on si čte přímo databázi - takže žádný filtr nejde udělat.

Z pohledu GG byla keš "archovovaná", nulové souřadnice, bez D/T, bez listingu, ..... Máš ji v příloze.

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od ProKesTom: 27 září 2016 - 17:56

  • 0

#778 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2016 - 17:10

Mně to dělá cache:

GC4A6BB  tryzna-za-moraviana

Po jejím smazání v GG už GeoKuk jede normálně.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#779 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2017 - 23:44

Prosim o radu ci pomoc.

Bohuzel mi zhavaroval disk a delal jsem novy instal win7_x64. Vse se mi jiz povedlo rozchodit, jen geokuk vytrvale vzdoruje. Bohuzel, nevim presne, co jsem pouzival za verzi, ale:

-v5.x.x to nebyla, protoze pomalu nacita databazi a v urcitych zoomech zobrazuje kese jinde, nez jsou (pokud neni geokuk ve fullscreen rezimu)

-v3.5 a v4.0 take ne, protoze kese importuji pouze z predpripraveneho gpx

-musela to tedy byt verze 4.1.x, jenze tady mi vsechny stazitelne verze z githubu geokuku pri zapnuti jakehokoli overlay nad mapou (turisticke trasy, cyklotrasy, relief) zobrazi jen bilou plochu. A stejne tak pri prepnuti na mapu "letni".

Setkal se s tim nekdo nebo ma nekdo nejakou radu co s tim?

Nebo mozna to, co fungovalo byl i jeden z night buildu. Byl by ochoten nekdo u nej funckni verzi 4.x.x nekam uploadnout?

Diky predem za cokoli, co pomuze..


  • 0
-=JotT=-

#780 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2017 - 12:52

Ahoj. Mám taky problém s Geokukem :( Mám nový PC s Win10. Geoget jsem nainstaloval v pohodě, do Geogetu plugin pro spuštění Geokuku taky OK. Když ale spustím Geokuk plugin z Geogetu, tak tento zjistí, že není Geokuk nainstalován a dotáže se, jestli ho chci nainstalovat. Toto ale vždy zhavaruje, že instalaci nelze provést. 

 

Kde má být nainstalován Geokuk, aby ho Geoget bral na zřetel a přes plugin ho spouštěl? Nevím už jak jsem to tenkrát nainstaloval na starý PC, ale tam to chodilo v pohodě.

 

Díky za každou radu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama