Přejít na obsah


Fotka

nova eventova moda ??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
187 odpovědí na toto téma

#181 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 10:33

me2d09 napsal/a:
Tak předběžně už jsme čtyři a kdyby sednul termín, je velká šance že by z THC geoteamu šel ještě někdo. Každopádně leden je dosti šibeniční termín, navíc poslední lednový týden jsem v německu, ale jestli budu mít čas, rád se přidám.

ad. zákaz aut atd: nelze než souhlasit, na Toku jsem taky pořád ještě nebyl


OK - zkusim to promyslet a zalozim samostatny vlakno. Taky zjistim, jestli je keska na Toku stale funkcni. Jinak myslim, ze by to stejne byla akce pro 5 maximalne 10 lidi.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#182 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 10:49

bobrb napsal/a:

kapsa napsal/a:

moucha111 napsal/a:Petře naplánuj to na konec ledna, na více dní s noclehem v terénu a máš filtr jedna radost. Každopádně to běhání po úřadech nevzdávej, nápad je to dobrý.;)

Coze ?? Brdy ?? V lednu ?? A spani pod sirakem ?? Jedu !! ;)

ja chci takyyyyyyyyyyyyyy :-)

Nechci vas zklamat, ale pokud se jedna o oficialni povoleni, tak do Vojenskeho ujezdu na prespani ho nikdy nevydaji.
Vzdy musite opustit prostor do 22:00.

Samozrejme prespat se da na mnoha mistech (nektere stare tramp. boudy ve VU uz jsou ale polorozpadle).

A to je ten rozdil, mezi tim tam jet "solo" a "oficialne"... ;)
  • 0

#183 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 10:54

Ja to myslel trochu jinak - kaslu na oficialni povoleni, ac sam tramp tak kaslu taky na boudy a kempy (sirak je sirak) a asi bych se vykaslal na "bod" v podobe oficialniho eventu na GC.com ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#184 Wolf_BL

Wolf_BL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 10:57

bobrb napsal/a:

kapsa napsal/a:

moucha111 napsal/a:Petře naplánuj to na konec ledna, na více dní s noclehem v terénu a máš filtr jedna radost. Každopádně to běhání po úřadech nevzdávej, nápad je to dobrý.;)


Coze ?? Brdy ?? V lednu ?? A spani pod sirakem ?? Jedu !! ;)

ja chci takyyyyyyyyyyyyyy :-)


Když VP, tak nejsou špatné Milovice. Nikdo to nehlídá, obrovský prostor a dobrej terén. ;)
  • 0
Bohemia Legion SaD je pro děti, dospělí hrají SaL. GPS: Garmin Rino 110

#185 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 20:03

pozorjed napsal/a:

Witko&Wendy napsal/a:
... vždyť v GC jde hlavně o zábavu:-D

však ano :), proto mi připadně divné kritizovat event (či žádat archivaci), kvůli němuž vzniklo toto vlákno - "Snazim se byt tolerantni, ale udelat si event GC21VN0 pro 4 kamose mi prijde jako naprosty vysmech".
Jen jsem chtěl ukázat, že vše není černobílé, že i na jiné eventy se jde dívat stejným pohledem (omezený malý počet lidí, ...). Tím nemám nic proti eventu GC1M0G6 - byl zvolen náhodně (a kdybych věděl, že se dotknu kolegy Mitáka, tak bych hledal jiný minievent daleko od Brna). Jen netuším, kdo určuje onu hranici přijatelnosti - 4 kamoši, 15 kámošů, 100 kámošů ... 1 cizák, 5 cizáků, aspoň polovina nekámošů autora ...
Jinak z reakcí se mi líbil ten event pro 3 lidi a 500 piv ;) - asi nejtrefněji vystihl absurditu problému.

Pokud si správně vybavuju komunikaci s Poníkem, se kterým jsem okolnosti eventů probíral, tak event musí být otevřený alespoň pro 15 lidí. Tzn., že by neprošel event, do kterého by autor v okamžik publikování napsal will attend log stylu "hlásím sebe a 15 dalších lidí, stop stav." Debatuje se o tom, jestli je toto případ eventu těch desetiletých nekňubů a (doufám) dokázal jsem ti, že to nebyl případ Býčí skály.
  • 0

#186 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 21:21

mitak napsal/a:
Pokud si správně vybavuju komunikaci s Poníkem, se kterým jsem okolnosti eventů probíral, tak event musí být otevřený alespoň pro 15 lidí. Tzn., že by neprošel event, do kterého by autor v okamžik publikování napsal will attend log stylu "hlásím sebe a 15 dalších lidí, stop stav." Debatuje se o tom, jestli je toto případ eventu těch desetiletých nekňubů a (doufám) dokázal jsem ti, že to nebyl případ Býčí skály.


OK, vzdávám se, komunikaci s Poníkem jsem nečetl. Jsem o něco chytřejší. Z tohoto hlediska byl event Býčí skála OK, přihlásilo se mnohem více lidí než bylo potřeba, následně proběhl stop stav, doplnil se seznam předpokládaných účastníků a proběhly posuny v náhradnících. A omlouvám se, že jsem vybral tento malý event, měl jsem si vybrat jiný :). už je mi jasné, proč se v listingu zdůrazňuje počet 15 a ne 20 či jiné číslo.

Důležitý závěr je, že event musí být alespoň pro 15 osob (pokud možno kačerů, ne mudlů) mimo organizátory. To je odpověď na první příspěvek této diskuse a info pro ostatní.
Možná by bylo vhodné doplnit doporučení do wiki - http://wiki.geocachi..._Geocaching.com. Dík za vysvětlení, škoda, že se to nepovedlo hned první příspěvkem :D
  • 0

#187 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2009 - 16:31

kapsa napsal/a:
Ja to myslel trochu jinak - kaslu na oficialni povoleni, ac sam tramp tak kaslu taky na boudy a kempy (sirak je sirak) a asi bych se vykaslal na "bod" v podobe oficialniho eventu na GC.com ....

Tak nejak. Nemusim nutne do vojenskeho prostoru, ale jinak souhlas. Ono kdyz prijde na vec me je vlastne jedno kam se pojede, ale oni ty (byvale) vojenske prostory maji neco do sebe --> jsem klidne i pro Ralsko...
  • 0

#188 simon gregar

simon gregar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2010 - 23:13

To s tou rewiever note ode mě i od brachy muzu vysvětlit, brácha to psal na iPhonu a já jsem si tam před nim logoval kesku, já se samozřejmě neodhlasil a on tu r. note napsal ode mě, pak to chtěl napravit, a poslal ji ještě od sebe... V tom tkví cela záhada :-D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama