Přejít na obsah


Fotka

Doplnek do Mozilla Firefox - GPX Download


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
227 odpovědí na toto téma

#201 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2011 - 21:03

tak to teda už nevím, ale podle mě, když Ti to píše tuhle hlášku, tak GPX vidí listing jako, že není celý načtený, třeba tam může být zaseklej nějakej script nebo něco takového a stránka se zasekne a celá se nenačta, ale to je pouze můj skromný názor... snad se vyjádří rovněž někdo povolanější.....
  • 0

#202 DAplusRA

DAplusRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2011 - 21:09

Asi to tak vypadá, na noťasu to normálně funguje. Zkoušel jsem přeinstalovat FF, vypnout greasemonkey a nic
  • 0

#203 Sekosovi

Sekosovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 17:28

odinstaloval jsem ho a teď už ho nemůžu nikde najít
  • 0

#204 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 16:59

veru ani ja neviem najst instalacku gpx downloader na nete. neviete niekto kde hladat? na povodnej stranke uz nie je.
  • 0

#205 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 11:13

Potreboval bych neco podobneho na Waymarky. Nevite nekdo o necem takovem?
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#206 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 15:04

Kedysi tento addon fungoval tak, ze mi multiny stahoval aj s waypointami, ktore vytvorili "Route" cestu po ktorej som isiel. Tato funkcia uy nefunguje, alebo ja robim nieco zle (stary firmaware na 550ke?)? dik
  • 0

#207 Freekiwi

Freekiwi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 15:55

Mě to funguje i na FF4. Ke stažení je třeba na adrese: http://people.ksp.sk/~mmx/gpxdown.xpi
  • 0
Freekiwi

#208 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 9:09

jde někomu otevřít to gpx v hg???
  • 0

#209 Dzafa_CZ

Dzafa_CZ

    Dzafa_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 9:05

Včera jsem zkoušel exportovat z internetu do mobilu GPX soubory a nechtěl vůbec jet doplňek GPX dowloader který mám už asi čtvrt roku pro tvorbu GPX souborů. Výkon vyskočil na 100% ale nic se ndělo a vyskočilo okno jestli chci počkat nebo ukončit skript. Tak jsem ho odinstaloval a chtěl ho znova naistalovat, ale ejhle on už není k dipozici! Doteď to byla jedinná možnost jak se obejít bez tištěných listingů. Nevíte o něčem podobném? Prohledával jsem internet asi hodinu a nic funkčního jsem nenašel. Předem díky za rady.
  • 0

#210 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 9:18

Je to zvláštní. I když už oficiální stránka add-onu na MF stránkách neexistuje, dneska se mi akutalizoval na verzi 1.110401b, tedy ze včerejška, jdu to testnout. E: funguje
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#211 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 9:39

Kliford napsal/a:
Je to zvláštní. I když už oficiální stránka add-onu na MF stránkách neexistuje, dneska se mi akutalizoval na verzi 1.110401b, tedy ze včerejška, jdu to testnout.


To je fakt zvláštní. Mně to hodí hlášku že nastala chyba. Mám FF4.
  • 0
Nedělám to pro body, ale pro zábavu.

#212 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 10:15

já taky
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#213 Dzafa_CZ

Dzafa_CZ

    Dzafa_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 22:41

Opět jsem se po nějaké době rozhídl na internetu, zda už není něco funčního na GPX sobory listingů nejen pro PM, ale i pro BM (basic member). Kupodivu jsem našel opět ten starý doplněk a on zatim funguje. Po dobu jeho nefukčnosti jsem si musel cca 3 týdny listingy tisknout. No jen ať vydrží funkční dál. Můžu malý dotaz mimo téma? Jak si ůžu dostat do profilu na geocaching cz data z mého profilu na geocaching.com (počet nalezených keší, avatara...)? v nastavení to chce nějaký member ID, ale nevím, kde ho najít. Díky za rady.
  • 0

#214 j.mikrob

j.mikrob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 0:01

Dzafa_CZ napsal/a:

Můžu malý dotaz mimo téma? Jak si ůžu dostat do profilu na geocaching cz data z mého profilu na geocaching.com (počet nalezených keší, avatara...)? v nastavení to chce nějaký member ID, ale nevím, kde ho najít. Díky za rady.


Zkus se podívat sem, je tam vše potřebné.
  • 0

#215 Vichar

Vichar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:06

Dobrý den, už asi dvě hodiny zde pročítám vlákna, ale nikde jsem se nedočetl řešení, tak se raději zeptám, ke stažení GPX souboru jsem používal GPX Downloader. Ten ale přestal fungovat, stejně jak zde někomu a píše mi hlášku, že není s Mozilla Firefoxx 4.0.1. kompaktibilní. A šmitec. Našel jste prosím někdo řešení jak stáhnout jednoduše GPX do souborů GPS rovnou z geocaching.com ? Děkuji.
  • 0

#216 Luchynecka

Luchynecka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 14:27

stahni si novejsi verzi : http://people.ksp.sk/~mmx/gpxdown.xpi
  • 0
Samsung Wave a HG, Geochaching Live

#217 Vichar

Vichar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 19:40

For Luchynecka. Moc děkuji. Už to běží tak jak má.:)
  • 0

#218 pajase

pajase

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 9:46

Tento doplněk pro FF je skvělý, ale mám problém, že když chci stáhnout listing ně jaké kešky, musím nejdříve aktualizovat GPX Downloader a pak listing stáhnu. Nejde to vyřešit nějak jinak? Díky za rady.
  • 0

#219 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 8:20

Presne aj ja mam ten isty problem, pri prvotnom pokuse o stiahnutie gpx hodi okno s hlaskou: Unable to extract cache_name from current page. Make sure the current page is a full cache listing. netusite co s tym? teda okrem pravidelneho preinstalovanie pred pouzivanim. dik
  • 0

#220 Dzafa_CZ

Dzafa_CZ

    Dzafa_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 21:41

Vyzkousel jsem to jedné kšce a funguje to i namozile řady 4.neco. Momentálně mám zkouškové období a na kešky se dostanu nejdřív koncem května. Už jsem myslel že zas nebudu mít nic na GPXka. Nevíte kdo ty doplňky vyrábí??? Ve správci doplňků mi to nenašlo žádný GPX dowloader. ale když ho najdu jinde tak si ho to naistaluje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama