Přejít na obsah


Fotka

Doplnek do Mozilla Firefox - GPX Download


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
227 odpovědí na toto téma

#81 Geo bubaci

Geo bubaci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 8:33

Zdravim, F5 u mne taky nefunguje
  • 0

#82 drevorubac

drevorubac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 14:57

MedoMys napsal/a:
Zkusil jsem stáhnout nejnovější verzi, ale nejde vložit tlačítko do lišty, protože jeho ikona vypadá takto :

Sakra, tusim som sa s tou verziou moc ponahlal. Uz to je opravene.

vop.cz napsal/a:
Samozrejme, ze je to problem noveho vzhledu. :o(

HTML dostalo jinou strukturu, takze se to bude muset prizpusobit. Nastesti by to nemela byt az takova nereseitelna tragedie...

Presne ako hovoris, bolo to kvoli novemu vzhladu. S tym ze stranka sa bude menit som pocital, takze pohoda.

vop.cz napsal/a:
Verze 1.100105 mi nechce vyhledat a stahnout aktualizace, kdyz se ji k tomu pokousim donutit pres Spravce doplnku (pravym tlacitkem na polozku)

Tak podla vsetkeho rozsirenia, ktore niesu oficialne odsuhlasene mozillou nemaju dovolene automaticke aktualizacie cez addons.mozilla.org. Logiku za tym nechape ani srnka. Rozbehat ich z vlastneho servera sa snazim, ale moc mi to nejde. Po case z toho mozno nieco bude.

vop.cz napsal/a:

drevorubac napsal/a:Konflikty s inymi skriptami mi uz zacinaju pripominat nekonecny pribeh, skusim pouzit iny sposob ako sa dostat k este nezmenenym zdrojakom stranky.

jj... nejlepe vlastni reload...

To nepomoze, po reloade zacne firefox volat vsetky rozsirenia ktore o to maju zaujem v nejakom poradi a ja si neviem zabezpecit, aby som bol prvy. Napad je vytiahnut zdrojak z cache (diskovej alebo pamatovej, nie geocache ;)). To sa mi podarilo, ale nedari sa mi z toho vyrobit DOM.

Kazdopadne nova verzia:
http://people.ksp.sk/~mmx/gpxdown.xpi
  • 0

#83 Geo bubaci

Geo bubaci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 16:19

Parada, vypada ze funguje, jeste to vecer skusim narvat do GPSky
  • 0

#84 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 16:24

Teda klobouk dolu, to byl fofr. Gratuluji drevorubaci. Slovo do pranice - neslo by jeste pri stahovani decryptovat hint ?
  • 0

#85 drevorubac

drevorubac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 18:49

vousac napsal/a:
Teda klobouk dolu, to byl fofr. Gratuluji drevorubaci. Slovo do pranice - neslo by jeste pri stahovani decryptovat hint ?

Hm, ku keskam ktore som si stiahol mi to hint dekryptovalo. Ak ti to ozaj nefunguje, mohol by si nabehnut na nejaku taku kes, nechat hinty zasifrovane, stlacit Ctrl-Alt-D a dump mi poslat?
Btw. trvalo mi to asi polhodinu, takze slo by to aj rychlejsie. Len ked uz chodim do tej roboty, tak by som tam mal aj nieco robit ;)
  • 0

#86 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 19:04

Ja asi to delam blbe. Nebo to spatne rikam. Proste, kdyz kes otevru tak muzu dat decrypt a hint se mi decryptuje. Jenze kdyz nyni ji stahovatkem stahnu, tak v souboru GPX (v pocitaci) je hint nadale zakodovany. Bohuzel jsem momentalne bez GPS a tak nevim co se stane pri zapsani souboru do GPS. Takze jestli blbnu tak se omlouvam.
  • 0

#87 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 2:25

drevorubac napsal/a:...Kazdopadne nova verzia:
http://people.ksp.sk/~mmx/gpxdown.xpi

Diky moc za briskni opravu... ale ta chybejici ikona pri kazdem upgrade - to me ubiji... ! :o(
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#88 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 2:32

... zvlast kdyz patrne zustava jako jediny hot key ten kolizni Ctrl+alt+G, ktery se v pripade ceske klavesnice akorat tak snazi zapsat pravou zavorku... :o( Ja na ikone netrvam, jen kdyz to budu moci spustit i jinak... stale zustava moznost to jeste dat do kontextoveho menu a do roletky Nastroje... Nebo dat uzivateli moznost si hot key v nejakem Nastaveni definovat... Diky za zpravu, zda o tom uvazujes vop
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#89 drevorubac

drevorubac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 9:14

vousac napsal/a:
Ja asi to delam blbe. Nebo to spatne rikam. Proste, kdyz kes otevru tak muzu dat decrypt a hint se mi decryptuje. Jenze kdyz nyni ji stahovatkem stahnu, tak v souboru GPX (v pocitaci) je hint nadale zakodovany. Bohuzel jsem momentalne bez GPS a tak nevim co se stane pri zapsani souboru do GPS. Takze jestli blbnu tak se omlouvam.

V GPX subore ma byt hint dekryptovany. Ak nie je, tak mi pls posli ten dump. Bez neho s tym nemozem nic spravit.
  • 0

#90 drevorubac

drevorubac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 9:16

vop.cz napsal/a:
Diky moc za briskni opravu... ale ta chybejici ikona pri kazdem upgrade - to me ubiji... ! :o(

Moment, ta ikona chyba pri kazdom upgrade? Ja som bol v tom ze len pri prvom nainstalovani. Kazdopadne idem s tym nieco spravit, len s touto verziou som sa chcel poponahlat aby existovalo aspon nieco funkcne.
  • 0

#91 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 12:32

drevorubac napsal/a:

vousac napsal/a:
Ja asi to delam blbe. Nebo to spatne rikam. Proste, kdyz kes otevru tak muzu dat decrypt a hint se mi decryptuje. Jenze kdyz nyni ji stahovatkem stahnu, tak v souboru GPX (v pocitaci) je hint nadale zakodovany. Bohuzel jsem momentalne bez GPS a tak nevim co se stane pri zapsani souboru do GPS. Takze jestli blbnu tak se omlouvam.

V GPX subore ma byt hint dekryptovany. Ak nie je, tak mi pls posli ten dump. Bez neho s tym nemozem nic spravit.


Tak ted budu za hlupaka, ale Alt+Ctrl+D mi nic nedela - takze nevim co presne poslat. Mohu stazenou kesku otevrit v .txt a pak poslat. To ovsem bude v html.
Jo a ikonu na spousteni mam porad v liste aniz bych ji pri stahovani nove verze obnovoval. Dik za radu.
  • 0

#92 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 13:06

vousac napsal/a:
...jo a ikonu na spousteni mam porad v liste aniz bych ji pri stahovani nove verze obnovoval. Dik za radu.

To je divne, ja to upgradoval tusim vcera natvrdo z http://people.ksp.sk/~mmx/gpxdown.xpi a ikona mi zmizela... nevim presne jaka tam byla verze predchozi a odkud stahovana...
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#93 drevorubac

drevorubac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 14:30

vousac napsal/a:
Tak ted budu za hlupaka, ale Alt+Ctrl+D mi nic nedela

Prehod si klavesnicu na anglicku.
  • 0

#94 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 14:38

drevorubac napsal/a:

vousac napsal/a:
Tak ted budu za hlupaka, ale Alt+Ctrl+D mi nic nedela

Prehod si klavesnicu na anglicku.

bylo by fajn to do budoucna odladit, aby se nemuselo nic prepinat... nechces k tomu udelat polozku v roletce se subroletkou a tim by se to komplet vyresilo...?

viz Greasemonkey etc... (Web Developper k tomu ma dokonce v roletce i ikonku :o):

Vložený obrázek

sorry, ze furt prudim s tou roletkou ... :o)))
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#95 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 15:17

vop.cz napsal/a:

vousac napsal/a:
...jo a ikonu na spousteni mam porad v liste aniz bych ji pri stahovani nove verze obnovoval. Dik za radu.

To je divne, ja to upgradoval tusim vcera natvrdo z http://people.ksp.sk/~mmx/gpxdown.xpi a ikona mi zmizela... nevim presne jaka tam byla verze predchozi a odkud stahovana...


Ja jsem novou aktualizaci delal pres spravce doplnku - vyhledat aktualizace a ikona zustala
  • 0

#96 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 15:26

drevorubac napsal/a:

vousac napsal/a:
Tak ted budu za hlupaka, ale Alt+Ctrl+D mi nic nedela

Prehod si klavesnicu na anglicku.


Ano omluva, uz skutecne blbnu. Tak vse napravuji. Diky
  • 0

#97 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 15:41

vousac napsal/a:
Ja jsem novou aktualizaci delal pres spravce doplnku - vyhledat aktualizace a ikona zustala

aha - a jsi si jisdty, ze se ti nejaka aktualizace TOHOTO DOPLNKU skutecne nainstalovala? On totiz automaticke aktualizace (jak tady ctu) moc neumi...
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#98 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 15:47

V tom je mozna zakopany pes. To s urcitosti nevim.:o Venkoncem toho nevim asi vice, tak uz radsi do toho nebudu mluvit. Sorry.
  • 0

#99 drevorubac

drevorubac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 9:04

Existuje nova verzia:
https://addons.mozil...fox/addon/45777
http://people.ksp.sk/~mmx/gpxdown.xpi

Zmenilo sa:
- Po nainstalovani bude automaticky pridavat ikonku na koniec toolbaru s adresou. Vypnut to ide v Tools -> Extensions -> pravym tlacitkom na toto rozsirenie -> Options a tam prva zaskrtavacka.
- Vie vytiahnut zdrojaky stranky z diskovej alebo pamatovej cache, co riesi konflikty s inymi skriptami. Zapnut to treba rucne v nastaveniach, pretoze je to dost velky hack.
- Po (rucnom) upgrade na tuto verziu by uz dalsie mali ist automaticky cez spravcu rozsireni (teda dufam, nedari sa mi to otestovat).
- Klavesova skratka sa zmenila na Ctrl-Shift-C. Skratky zacinajuce Ctrl-Alt su vo vseobecnosti zly napad, lebo sa pouzivaju na zadavanie kadejakych narodnych znakov a skratka Ctrl-Shift-G mi na ceskej klavesnici nefungovala.
  • 0

#100 drevorubac

drevorubac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 9:09

vop.cz napsal/a:
nechces k tomu udelat polozku v roletce se subroletkou a tim by se to komplet vyresilo...?

Osobne sa mi pridavanie veci do menu nikdy moc nepacilo. Ked mam nainstalovanych zo 20 rozsireni a kazde si tam nieco prida, tak tam je taky chaos ze to radsej ani neotvaram aby som sa na to nemusel pozerat ;). A nerad by som do niecoho takeho prispieval.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka