Přejít na obsah


Fotka

Trackable list - makro generování seznamu trakovatelných předmětů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
239 odpovědí na toto téma

#101 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 15:48

lukabike.com napsal/a:

Archi1 napsal/a:

mikrom napsal/a:
jde o to, ze ostatni maji geojarry v dat. adresari a ne v podslozce \script\geojarry
takze staci nastavit gjdir = ''; a je to..

Ahojky
uz jsem te chtel Mikrome otravovat, ale predbehl jsi me, zverejnením nastavenim cesty. Presto bych mel dotaz a urcite to bude zajimat i jiné. Prosím te jak dostat vygenerované trakpredmety do statistiky v profilu. Diky

Pouzij prikaz INCLUDE Trackable_export.html v Template.cz

to:lukabike.com Diky, za radu, jsem v tomhle láma, to vis mi povalecní, ale už to tam je.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#102 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 16:12

Na první pokus jsem přešel na novou verzi. To mám stejnou radost, jako bych vyluštil a sežral krabičku lentilek, díky.
  • 0

#103 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 20:48

Původně jsem ještě tuto verzi nechtěl vydávat, ale uživatel gepard1111 (díky) našel drobnou chybu v kódu. Tato chyba zapříčinila nezobrazení některých ikon.
Další novinkou je možnost měnit barevné schéma seznamu. Také jsem trochu zapracoval na nápovědě a snad je srozumitelnější.

Změny v. 2.2:
==========
- odstraněno přihlašování na GC.com, nyní je spojení"anonymní"
- přidána možnost konfigurovat barvy seznamu
- odstraněna chyba s nezobrazováním některých ikon

Stahovat můžete zde: http://leteckaposta.cz/198160035
  • 0

#104 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 21:12

Stáhl jsem si nejnovější verzi, všechno OK, akorát jsem celý HTML musel vložit ještě mezi <div align='center'> a </div>, aby se mi pak vše ukázalo korektně uprostřed. Jinak díky za zajímavé doplnění statistik ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#105 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 12:04

tak jsem udelal wiki stranku na webu geogetu
http://geoget.ararat...:user:trackable
  • 0

#106 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 12:08

Díky za přidání na stránky GeoGetu. chystal jsem se na to, ale pořád nebyl čas. Ještě chybí odkaz na stažení. Já bohužel nemám práva přidávat soubory. Tak pokud ty ano, přidej prosím soubor na stránky. EDIT: Omlouvám se. Přehlédl jsem odkazy na stažení u každé verze. Hold bych měl více dávat pozor a méně psát :).
  • 0

#107 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 13:03

Pridelil jsme ti prava na uload, takze priste to tam muzes hodit uz rovnou sam. ;) Prava na upload prideluji totiz rucne, aby mi tam kdekdo nenahraval kdejakou blbost.
  • 0

#108 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 18:43

Nešlo by při generování adresy odkazu na stránku předmětu přidat hodnotu target="_blank" ? Uživateli se pak po kliknutí na ikonku otevře nové okno s listingem předmětu.
Nechci přeci, aby z mého profilu prohlížející hned "utekl" jinam (třeba když to bude umístěné na začátku).
Další problém pak vzniká, když má uživatel statistiky na jiném serveru a do profilu jsou vložené jako object. Pak se stránka předmětu otevírá v okně uvnitř profilu. A to je špatně.
Díky.
  • 0

#109 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 19:13

L@Troj napsal/a:
Nešlo by při generování adresy odkazu na stránku předmětu přidat hodnotu target="_blank" ? Uživateli se pak po kliknutí na ikonku otevře nové okno s listingem předmětu.
Nechci přeci, aby z mého profilu prohlížející hned "utekl" jinam (třeba když to bude umístěné na začátku).
Další problém pak vzniká, když má uživatel statistiky na jiném serveru a do profilu jsou vložené jako object. Pak se stránka předmětu otevírá v okně uvnitř profilu. A to je špatně.
Díky.


Tak na tom něco je, odkaz na novou stránku by se hodil. Pokud nechceš čekat, až se tvoje připomínka zapracuje do nové verze, tak si to můžeš zatím upravit sám. Jedná se o soubor trackable_export.php a najít patřičnou část kodu by neměl být problém (řádek 120).
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#110 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 19:29

weri napsal/a:Tak na tom něco je, odkaz na novou stránku by se hodil. Pokud nechceš čekat, až se tvoje připomínka zapracuje do nové verze, tak si to můžeš zatím upravit sám. Jedná se o soubor trackable_export.php a najít patřičnou část kodu by neměl být problém (řádek 120).


Ups. Tak to mám asi novější verzi (2.2)
Ale povedlo se. Upravil jsem trackable_list.ggp.pas .
( Result := Result + ' <a href="' + RowData[1] + '" title="' + RowData[2] + '" target="_blank">' + CRLF; )
A funguje to.
  • 0

#111 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 19:56

L@Troj napsal/a:

weri napsal/a:Tak na tom něco je, odkaz na novou stránku by se hodil. Pokud nechceš čekat, až se tvoje připomínka zapracuje do nové verze, tak si to můžeš zatím upravit sám. Jedná se o soubor trackable_export.php a najít patřičnou část kodu by neměl být problém (řádek 120).


Ups. Tak to mám asi novější verzi (2.2)
Ale povedlo se. Upravil jsem trackable_list.ggp.pas .
( Result := Result + ' <a href="' + RowData[1] + '" title="' + RowData[2] + '" target="_blank">' + CRLF; )
A funguje to.


Jo, to bude ono. Já pořád jedu na té starší. Ale hlavně že si rozumímeB)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#112 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 14:12

L@Troj: To nebude problém. Můžu to zařadit do nastavení ať si každý zvolí co se mu hodí. Weri: Raději používej novější verzi. Tvé úpravy můžeš aplikovat i na novou verzi. Také by se jednalo jen o úpravu HTML.
  • 0

#113 rakato

rakato

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 13:47

Asi blbej dotaz, ale kde a jak lze stáhnout to (aktuální) makro - všechny možnosti mi končí hláškou že na Letecké poště soubor neexistuje :-( Díky
  • 0

#114 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 14:12

AHA :). Ono to tam může být jen několik dní. Večer (pokud nezapomenu) nahraji aktuální verzi na stránky GeoGetu do sekce maker kde má vlastní stránku.
  • 0

#115 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 15:37

super, už jsem si myslel , že jsem fakt tak blbej a nenajdu jeden odkaz pro stažení makra :-)
  • 0

#116 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 20:21

Tak na stránkách makra http://geoget.ararat...:user:trackable múžete stáhnout aktuální verzi (2.2).
  • 0

#117 rakato

rakato

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 21:22

Díky, staženo a funguje.
  • 0

#118 gotici

gotici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 21:45

Stáhnul jsem si makro, nainstaloval a funguje to - vytvoří mi to html soubor s mými GC v datovém adresáři GG. Ale jak dál? Poraďte prosím jak to dostanu do statistiky na webu pomocí AutoStatu. Z předchozích diskuzí jsem pochopil, že příkazem Include, ale vůbec netuším jak. Zkusil jsem zkopírovat "INCLUDE Trackable_export.html" do Template.cz i do GgStatTemplate.cz, ale nic. Můžete mi prosím přesně napsat co a kde musím doplnit?
  • 0

#119 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 22:35

gotici napsal/a:
Stáhnul jsem si makro, nainstaloval a funguje to - vytvoří mi to html soubor s mými GC v datovém adresáři GG. Ale jak dál? Poraďte prosím jak to dostanu do statistiky na webu pomocí AutoStatu. Z předchozích diskuzí jsem pochopil, že příkazem Include, ale vůbec netuším jak. Zkusil jsem zkopírovat "INCLUDE Trackable_export.html" do Template.cz i do GgStatTemplate.cz, ale nic. Můžete mi prosím přesně napsat co a kde musím doplnit?

No ja jsem nic jineho nedelal, do Template jsem si pridal
Header Co jsme kde potkali
INCLUDE Trackable_export.html


Potom jsem znovu vygeneroval statistiky a bylo to tam.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#120 gotici

gotici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 23:09

Díky, už to funguje!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama