Přejít na obsah


Fotka

Trackable list - makro generování seznamu trakovatelných předmětů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
239 odpovědí na toto téma

#181 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:16

posouvám nahoru a doplním dotaz... V tempu trackablelistu je sobour, ze které se berou data... Pocet (46) je v poradku, ale nelze v tomto hmt procházet jednolive stranky...pokud kliknu napr na stranu 2 vypadne toto: Firefox nemůže nalézt soubor /c:/GeoGet/data-gasp/script/trackablelist/TEtemp/search.aspx?uid=1b350565-b489-49f9-a31d-8d284ac1122e. A do statistik je vygenerovana presne jen ta prvni strana... Nevíte někdo co s tím? Všiml jsem si stejnýho problému např. i u Sobiku Co vy na to Sobikovi? nemate napad? :D
  • 0

#182 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:36

Makro je plně funkční. Testováno na několika profilech a vždy vygenerovalo správný počet ikonek. Chyba musí být někde v PC. Důležité je mít aktuální Geojarry. Je to tu již několikrát psané, že makro samotné data nestahuje, jen generuje seznam.
  • 0

#183 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:41

Nyní bych chtěl makro nabídnout k adopci.
Vhledem k pracovní vytíženosti nemám čas řešit problémy a makro udržovat v provozuschopném stavu. Bude-li mít kdokoliv zájem makro upravovat nebo předělat tak tímto mu uděluji svolení.
Od teď tedy nejsem za vývoj makra odpovědný a nenajde-li se nikdo kdo by jej upravoval, tak prostě jednoho dne přestane fungovat.

Od teď je vývoj z mé strany ukončen.
  • 0

#184 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 21:57

PetrX napsal/a:
Nyní bych chtěl makro nabídnout k adopci.
Vhledem k pracovní vytíženosti nemám čas řešit problémy a makro udržovat v provozuschopném stavu. Bude-li mít kdokoliv zájem makro upravovat nebo předělat tak tímto mu uděluji svolení.
Od teď tedy nejsem za vývoj makra odpovědný a nenajde-li se nikdo kdo by jej upravoval, tak prostě jednoho dne přestane fungovat.

Od teď je vývoj z mé strany ukončen.


Doufam, ze jsem tuhle reakci nevyprovokoval ja...Ja jsem se jen zeptal na reseni problemu...Nikde a nikdy jsem nerekl, ze plugin nefunguje...
  • 0

#185 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 9:42

Neboj, určitě jsi ji nevyprovokoval ;). Už dlouho jsem to chtěl napsat, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. Až teď
  • 0

#186 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 18:17

PetrX napsal/a:
Neboj, určitě jsi ji nevyprovokoval ;).


Tak to sem si oddychl...Ač je to samo škoda, ale určitě to chápu...

Jinak k problému - už jse to vyřešil - a to tak, že jsem si jednotlivy stranky s GC a TB z GC.com uložil, ulozil do TEMPu TrackableListu...a uz je to ve statistikach v cajku....je to sice pracny, ale jednou za cas to je realny...takze vse vyreseno....
  • 0

#187 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 11:34

Já bych si to makro vzal na starosti, pokud budeš chtít. To ja05: podle mě máš starý Geojarry (nebo jich máš víc a cestu v konfiguraci nastavenou na starý exe). V tempu musí být pro každou sadu 20 trackables jeden soubor. Nemá příliš cenu je zkoušet v prohlížeči, není to kompletní HTML stránka.
  • 0

#188 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 20:14

Pe_Bo napsal/a:
To ja05: podle mě máš starý Geojarry


GeoJarry mám aktuální - jeste to pro sichr proverim, ale sem si jsitej...a na daným počítači odkud statistiky generuju nikdy nic podobnýho nebylo - tudiz odkazovani se na starsi verti je taky mimo...
ale kazdopadne diky za snahu :-)

edit: GeoJarry je verze 2.2.1 - aktualizace nanabidnuta, tudiz predpokladam, ze j aktualni...
A s tim stahovanim - vzdy se mi stahne jen prvni 20 a konec...
  • 0

#189 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 22:37

ja05 napsal/a:
A s tim stahovanim - vzdy se mi stahne jen prvni 20 a konec...

Tak tedy starý GJ ;) Podle mého máš zavlečené někde v GG dvě instalace GJ... Původní instalovanou ze zipu a novou z gipu... Doporučuji odinstalovat z GG gip instalaci, pak se podívat do adresářů GG a ručně smazat všechno co připomíná GJ a pak znovu nainstalovat GJ z gipu
  • 0

#190 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 7:13

sobikovi napsal/a:
Tak tedy starý GJ ;)

No dobre, podivam se poradne...Ale nejde mi to do hlavy, nikdy na danym pocitaci GG ani GeoJarry nebyl...az kdyz jsem začal používat GASP...takze fakt nechapu jak by se tam mohla jina verze dostat...ale proverim to...

edit: tak teď koukám, že poslední verze 2.2.1 vysla v listopadu...a rekl bych, ze jsem se o tvoreni statistik atd., zacal zajimat az pote...predchozi verzi 2.2.0 z rijna jsem skoro na tuty nemohl "zastihnout"

btw. vis, ze vy mate ve statistikach taky tenhle problem??
  • 0

#191 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 9:47

ja05 napsal/a:
btw. vis, ze vy mate ve statistikach taky tenhle problem??

já tam žádnou chybu nevidím... mám aktivovaných 23 GC/TB a z toho 3 2x tudíž správně 20 ikonek...

Osobně tomu moc pozornosti nevěnuji vzhledem k tomu, že mám trochu jinou představu o tom, jak by takové makro mohlo pracovat a hlavně jaký by měl být výstup. Za toto jsem rád že je, ale...
  • 0

#192 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 9:56

sobikovi napsal/a:
já tam žádnou chybu nevidím... mám aktivovaných 23 GC/TB a z toho 3 2x tudíž správně 20 ikonek...

jo tak pokud jde pouze o GC/TB které vlastnís tak to potom jo...jen me zmatla hlavicka, ktera zni vlastnene a nalezene....
  • 0

#193 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 14:23

Ahoj, nainstaloval jsem si geoget a zacinam se statistikama. Libil by se mi i seznam TB a GC. Ten jsem si dle navodu vygeneroval, ale uz nevim, jak tento vygenerovaný soubor ( Trackable_export.html) zobrazit ve statistice. Předem děkuji za radu a omlouvam se, ze otravuju, ale teprve se v geogetu zacinam orientovat
  • 0

#194 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 15:25

Do souboru Template.cz si třeba na konec napis INCLUDE Trackable.html , nebo jak se jmenuje tvůj vyexportovaný soubor.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#195 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 15:51

Diky za radu, ale dal jsem to tam a porad nic.
  • 0

#196 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 16:39

vrtule79 napsal/a:
Diky za radu, ale dal jsem to tam a porad nic.

A ten soubor se vygeneruje? Vidis v nem ikony?
Pokud ano a mas v Template ktery pouzivas neco takoveho:
Header Co jsme kde našli nebo potkali
INCLUDE Trackable_export.html
tak by to melo fungovat.
Ozvi se mi treba pres ICQ, mrkneme na to :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#197 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 16:51

Tak uz to funguje, diky za rady, ale vubec nevim, cim to bylo. Myslim si, ze jsem tam mel vsechno spravne. Asi ne. :-) Jeste jednou diky
  • 0

#198 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 19:40

sobikovi napsal/a:
Tak tedy starý GJ ;)

Omlouvám se všem, fakt to nechápu, ale asi to byl opravdu stary GJ...Zkusil jsem jen tak cvicne odinstalovat a nainstalovat posledni verzi a je to vsechno v poradku...
Ale opravdu tomu nerozumim, instaloval jsem GASP (a teda i GJ) cca pred 14 dny...takze fakt nechapu..
Jeste jednou diky za radu - a fakt omluva

edit: konkretne stara verze byla 2.1.3.52, nova 2.1.4.52
  • 0

#199 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 19:50

ja05 napsal/a:

:D
  • 0

#200 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2011 - 7:37

sobikovi napsal/a::D


jo stve me to...nicmene opravdu tomu nerozumim..

pri kontrole aktualizaci pres spravce pluginu nikdy nic novejsiho nalezeno nebylo - vzdy bylo napsano soucasna verze 2.2.1 dostupna 2.2.1...navic jak jsem psal, tak jsem komplet GASP instaloval na danej pocitac cca pred 14 dny..rozdil ve verzich (viz vyse) se projevil az pri primy kontrole exe souboru pres vlastnosti...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama