Přejít na obsah


Fotka

Trackable list - makro generování seznamu trakovatelných předmětů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
239 odpovědí na toto téma

#201 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 15:44

technický dotaz, na webu GC.com mám, že jsem nalezl 190 trackables celkem, z toho 58 bylo TB a 132 GC pokud spustím tento plugin, tak výsledkem je celkem 189 trackables, kde je chybka?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#202 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 17:20

Po update něčeho v GeoGetu a statistických pluginech toto makro chciplo... okamžitě po spuštění vyskočí okýnko "vygenerováno" a nic to nestahuje. Přičemž ten list je zcela prázdný...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#203 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 18:50

fremen.cz napsal/a:
Po update něčeho v GeoGetu a statistických pluginech toto makro chciplo... okamžitě po spuštění vyskočí okýnko "vygenerováno" a nic to nestahuje. Přičemž ten list je zcela prázdný...


Teď jsem to zkoušel, s tvým GUID a stáhlo to všechny Trackables správně (aktuálně 237 kousků).
Máš správně nastavení v trackable_list.config.pas ?
  • 0

#204 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 18:52

do toho jsem vubec nesahal, cesta je tam jediná a to: \script\trackable

Ha tak asi je to takhle... GJDir, bylo a je prázdné, popřesunu do Scripts to chce asi nastavit volání tam čili \script\geojarry
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#205 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 18:57

fremen.cz napsal/a:
do toho jsem vubec nesahal, cesta je tam jediná a to: \script\trackable

Ha tak asi je to takhle... GJDir, bylo a je prázdné, popřesunu do Scripts to chce asi nastavit volání tam čili \script\geojarry


JJ, to bude tím. Budu to muset v makru opravit (tu cestu dnes nemá smysl nastavovat, je daná). Je toho víc, takových drobností. Ale zatím na to nějak nezbývá čas.
  • 0

#206 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 19:00

Pe_Bo, pokud budeš dělat novou verzi, šlo by udělat, aby se separátně generovali nalezené a vlastní TB/GC? Popř klidně do jednoho seznamu, ale odděleně? Ted si to plácám sám nějak a ty vlastní nejsou zcela optimálně funkční ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#207 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 19:03

fremen.cz napsal/a:
Pe_Bo, pokud budeš dělat novou verzi, šlo by udělat, aby se separátně generovali nalezené a vlastní TB/GC? Popř klidně do jednoho seznamu, ale odděleně?

Ted si to plácám sám nějak a ty vlastní nejsou zcela optimálně funkční ;)


Přemýšlím, jak to celé udělat hezčí a přehlednější, ale zatím nemám nápad.
  • 0

#208 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 19:07

tak jsem našel chybku... script je v trackablelist, ovšem při generování to sveřepě vytváří adresář trackable

EDIT:
OPRAVENO, ruční konfigurací pluginu.... chjooo :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#209 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 12:34

fileName = '.\script\trackablelist\last\Trackable_export.html'; // Nazev vysledneho souboru
  makrodir = '.\script\trackablelist'; // Cesta z datoveho adresare ke skriptu (pokud je v datovém adresáři, nechte prázdné)
  gjdir = '.\script\geojarry'; // Cesta z datoveho adresare k geojarry (pokud je v datovém adresáři, nechte prázdné)
mam to takhle a v poho..
a ve template pak
Header Trackovatelné předměty
INCLUDE .\script\trackablelist\last\Trackable_export.html

  • 0

#210 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 20:20

Ahoj kluci, jsem v tom to směru začátečník, tak prosím Vás skušenější o radu s nastavení. Nevím v čem je chyba, ale po spuštění makra se vygeneruje soubor Trackable_export.html , který když jsem si prohlédl tak jsem zjistil že nemám žádné trackovatelné předměty, ale to není pravda, mám 3 kousky, nastavení pluginu je snad v pořádku i verze mám ty nejnovější. Nevíte někdo v čem může být chyba? Předem vám moc děkuji za každou radu.
  • 0

#211 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 7:31

Kopecek-HP napsal/a:
Ahoj kluci, jsem v tom to směru začátečník, tak prosím Vás skušenější o radu s nastavení. Nevím v čem je chyba, ale po spuštění makra se vygeneruje soubor Trackable_export.html , který když jsem si prohlédl tak jsem zjistil že nemám žádné trackovatelné předměty, ale to není pravda, mám 3 kousky, nastavení pluginu je snad v pořádku i verze mám ty nejnovější. Nevíte někdo v čem může být chyba? Předem vám moc děkuji za každou radu.


Zkusil jsem vygenerovat seznam pro tvé uid (8fc1021c-0592-4ee6-98bb-8dddaba04d93) a seznam se vytvořil. Koukni se do adresáře TEtemp, stahují se ti tam stránky se seznamem předmětů?
  • 0

#212 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 11:41

slozka je prazdna, zkousel jsem ji smazat a znovu vytvorit, ale nepomohlo to.:(
  • 0

#213 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 13:20

Kopecek-HP napsal/a:
slozka je prazdna, zkousel jsem ji smazat a znovu vytvorit, ale nepomohlo to.:(


Zkontroluj geojarry (máš ho nainstalovaný?). V konfiguraci se nastavuje cesta ke geojarry (obvykle '\script\geojarry').
  • 0

#214 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 13:50

Moc děkuji, už to maká tak jak má, jenom ještě jeden malý dotaz, dá se nějak udělat, aby ve vytvořeném html souboru už bylo, aby se řádek s ikonkama zarovnával na střed a nemusel jsem to do html souboru dopisovat ručně?
  • 0

#215 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 15:22

Nedávno jsem viděl u jednoho kačera (bohužel si nyní nemůžu vzpomenout, který to byl) zajímavou statistiku jeho trackovacích předmětů. Měl tam myslím uraženou vzdálenost, vlaječky navštívených zemí a tak. Myslel jsem, že to umí Trackable list, ale když jsem ho zkusil tak jsem to nikde nenašel. Tak se chci zeptat, jestli jsem jen hledal špatně, nebo je na to jiný plugin?
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#216 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 15:55

...musíš hledat jinde. Tenhle plugin ti jen vygeneruje ikonky tebou zalogovaných TB a GC. ...tvorbu statistik trasovatelných předmětů hledej v template
  • 0

#217 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 16:34

Sally&eL napsal/a:
...musíš hledat jinde. Tenhle plugin ti jen vygeneruje ikonky tebou zalogovaných TB a GC.
...tvorbu statistik trasovatelných předmětů hledej v template

Aha, děkuji. A nějaká podrobnější rada by byla možná? Totiž v temlpate nemohu nic najít.
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#218 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 18:55

bohužel já mám přenosný geoget a cestu nemohu určit.. pak ty mé statistiky tbček... nejdou. Tím nemohu určit, je že jsem zadával cestu ale stejně to nešlo:(
  • 0

#219 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 19:16

Cestu k cemu nemuzes urcit? Standradne je vse vazano na DATADIR a to je jednoznacne. Jak s tim souvisi prenosna instalace? Nebo se pletu? Pokud mas problem s tim, ze na kazdem pocitaci mas USB pripojenou jinak, jde to obejit napr. nekolika konfiguracemi a pomoci Combine si automaticky vyberes spravnou konfiguraci a pak spustis, co je treba. Pokud jsem o spousteni pluginu v template, tak staci vedet, kde je ulozen relativne vuci DATADIR a tuto cestu pouzit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#220 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 19:32

No nevím. v template je snad vše dobře. Jinak instalace je přenosná. Nevím, zda je v tom problém, ale zkrátka to nefunguje. Vím, že v minulosti jsem to zkoušel ale nešlo.:/(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama