Přejít na obsah


Fotka

Trackable list - makro generování seznamu trakovatelných předmětů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
239 odpovědí na toto téma

#161 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 19:09

V sobotu odpoledne jsem měl trochu času a tak jsem koukl na makro a konečně přišel na chybu kolem nezobrazování ikon některých GC. Je to způsobeno tím, že některé ikony nemají číselný název, ale textový. Do této doby jsem o tom vůbec nevěděl ;). Co se týče Silent modu tak bych ho do makra přidal, ale vůbec nevím jak na to. Pokud někdo poradí ?mikrom? jak na to tak bych to přidal. Nyní skutečně netuším a studovat se mi to opravdu nechce a mé znalosti programování jsou někde mezi neznalcem a začátečníkem :). Takže pokud se najde někdo kdo mi s tím pomůže (řečeno skoro celé naprogramuje :D) tak bych vydal novou verzi. V opačném jen opravnou ohledně zobrazování ikon.
  • 0

#162 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 10:01

Tak jsem zatím vydal opravnou verzi makra 2.2.1, aby se vám zobrazovali všechny ikony. Prosím o vyzkoušeni jestli je již vše OK. Další úpravy jen za pomoci někoho zkušenějšího (jak jsem psal v dřívějším příspěvku).
  • 0

#163 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 10:42

Už je to lepší, ale stáhne 481 (do adresáře TEtemp), ale vygeneruje pouze 480. O jednu mi to tedy zobrazuje víc.
  • 0

#164 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 11:26

mr.mates: budu pouze premyslet nahlas - nemas treba nejaky trackable zalogovany dvakrat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#165 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 11:51

Samozřejmě, že jich mám zalogovaných několik dvakrát (když najdu TB nebo GC, tak ho loguju aby owner věděl, že se hejbe), ale počítá se pouze první nález, další už mi to nepřipočítávalo (myšleno na gc.com - ověřeno sledováním). Ale pokud se mi stáhne pomocí geojarry do tempu správný počet a makro vygeneruje o jednu míň, nemyslím si, že by tohle byla příčina. Mohu poslat stažené soubory i vygenerovanou stránku. To samé se děje i u kluka, kterému dělám statistiky. Ale na tom svět nestojí, o jednu ikonku míň nebo víc je fuk, jen chci pomoct.
  • 0

#166 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 12:13

Zkoušel jsem a opravdu se vygeneruje o jeden méně. Můžeš prozkoumat, který se nezobrazuje? Poté se dá zkusit najít nějaké řešení.
  • 0

#167 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 15:20

Toho jsem se bál, že řekneš. Ale zkusím co se dá, ale ten čas mi chybí.
  • 0

#168 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 18:50

Tak jsem se na to koukal a u mě se nezobrazí ikona coina Rshetley's GeocacheOhio 2006 Geocoin (http://www.geocachin....aspx?id=925690) a klukovi se nezobrazí ikona TB White Jeep Travel Bug "Kimball" (http://www.geocachin....aspx?id=191497). Zajímavý ale je, že já ho mám zalogovaný taky a mě se zobrazí normálně. A teď babo raď.
  • 0

#169 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 5:03

Překopíroval jsem si do profilu nejdříve seznam nalezených a pod něj seznam vlastněných trackables. U každého seznamu jsem nechal možnost skrývání duplicitních ikon, tlačítka však dokážou měnit zobrazení pouze u nalezených trackables. Dá se to nějak vyřešit?
  • 0

#170 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 12:58

To je dlouhodoba chyba v tomto makru. Spatne jsou tam pridelovana IDcka jednotlivym DIVum v HTML. Pere se to i se zobrazovanim/skryvanim archivovanych kesi v sekci "Moje kešky".
  • 0

#171 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 15:25

Zajímavý ale je, že já ho mám zalogovaný taky a mě se zobrazí normálně.
A teď babo raď.


A neni to nahodou prvni nebo posledni? To by ukazovalo na spatne definovanej loop, treba ze misto 0 zacina 1 nebo na konci je podminka mensi misto mensi nebo rovno.
  • 0
MaFa

#172 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 15:57

MaFa napsal/a:

Zajímavý ale je, že já ho mám zalogovaný taky a mě se zobrazí normálně.
A teď babo raď.


A neni to nahodou prvni nebo posledni? To by ukazovalo na spatne definovanej loop, treba ze misto 0 zacina 1 nebo na konci je podminka mensi misto mensi nebo rovno.


Určitě není, je to někde uprostřed.
  • 0

#173 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 17:45

medwyn_cz napsal/a:
To je dlouhodoba chyba v tomto makru. Spatne jsou tam pridelovana IDcka jednotlivym DIVum v HTML. Pere se to i se zobrazovanim/skryvanim archivovanych kesi v sekci "Moje kešky".


Díky za vysvětlení. Znamená to tudíž, že já s tím nemůžu udělat nic?
  • 0

#174 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 21:18

Tak mně už to ukazuje všechny trackovatelné předměty, včetně toho Jeep 4x4 TB. Jen jsem si musela ve Správci pluginů opravit cestu k gjdir. Jinak to generovalo jen prvních 20 TB.
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#175 holion

holion

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 14:00

jmeli napsala: Jinak to generovalo jen prvních 20 TB.

Jak jsi to prosím nastavila? Taky mi to ukazuje jen prvních dvacet... Přitom do nedávna vše fungovalo tak, jak má. Není možné, že to má co dočinění se změnami na GC.com?
  • 0

#176 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 10:30

Už jsem dotaz dával do tématu Ggstat - pluginy, ale zkusím ještě sem.. ahoj, mohu se zeptat ohledně pluginu TrackableList...Po včerejším odlovu Pokladu, jsem "získal" hafo novejch ikonek, ale bohužel plugin jich zobrazí cca polovinu..Mám 46 trackbles, po vygenerování statistik se mi zobrazí číslo 21...Podobného problému jsem si všiml i u dalších uživatelů (např.Sobikovi)...Dělám někde chybu v nastavení nebo je to problém pluginu? Díky za odpověď..
  • 0

#177 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 10:42

Tady to opravdu nema co delat. Zkus kontaktovat primo autora pluginu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#178 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 10:47

gord napsal/a:
Tady to opravdu nema co delat. Zkus kontaktovat primo autora pluginu.


mírně nechápu proč dotaz týkající se pluginu Trackablelist nemá co dělat v tématu Trackable list, ale to je jedno...zkusím autora..
  • 0

#179 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 11:02

Hmm, psal jsem to na pristroji, kde jsem videl jen tema GeoGet. Takze se omlouvam. Sem to naopak patri. Ovsem druha veta plati stale.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#180 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 11:07

gord napsal/a:
Hmm, psal jsem to na pristroji, kde jsem videl jen tema GeoGet. Takze se omlouvam. Sem to naopak patri. Ovsem druha veta plati stale.


V pohodě, omluva netřeba :) Nemyslel jsem to zle, jen mě trochu zarazilo, že to co sem evidentně patří, že sem nepatří :)

Nicméně, jsem nejdřív chtěl zkusit fórum, protože jsem si v některých statistikách dalších kačerů všiml podobného problému - tudíž sem myslel, že buď někdo něco ví, nebo že ho bude taky zajímat odpověď

pokud se od autora něco dovím, tak sem hodím info
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama