Přejít na obsah


Fotka

Geovolejbal Praha - hledame 2-3 lidi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
82 odpovědí na toto téma

#1 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 15:36

Ahojte, kazde pondeli hrajeme pravidelne (geo)volejbal v Praze na nam. Miru (v telocvicni gymnazia), od 17.00 do 18.30, pak nasleduje hospudka a obcas i kesovani. Potrebujeme doplnit stavy o 2-3 hrace nebo hracky, kteri volejbal "umi" alespon na prumerne anebo vyssi urovni a chodili by pravidelne. Kdo mate zajem pravidelne chodit, hlaste se tady :)
  • -1
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#2 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 16:43

Poslušně hlásím, že já chodit nebudu. Mám to daleko. Takže si mě můžeš Šamánku škrtnout. :)
  • 0

#3 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 17:14

dekuji za oziveni vlakna :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#4 NiHa58

NiHa58

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 19:45

Ze bych si svami sel zahrat? treba bych neco odkoukal.
  • 0

#5 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 20:37

Táto, ty nám hledáš posily? :D Ale já už v pondělí přijdu, slibuju, dokonce jsem byla dnes v číně na A3 a říkala jsem paní, že se uvidíme v pondělí :D
  • 0

#6 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2010 - 0:53

:(:(:( Kruciš, to nechodíte do práce, že začínáte tak brzo :( ? Strašně ráda bych chodila a pravidelně, ale v 17:00 je pro mě pasé :( Tak kdybyste to někdy posunuli alespoň na 18:00 tak dejte vědět.
  • 0
Atlaska - Míša

#7 Petulka_LFC

Petulka_LFC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2010 - 11:20

a já si tak libovala, jaký je teď v povolejbalový hospůdce místo, že sedím dokonce na vlastní židli :D a on si taťulda začíná hledat posily - sakra :D
  • 0

#8 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2010 - 11:42

Taťka Šamaan!!:D:D:D to sedí! P.S. a hledáme taky trenéra a pár sponzorů by se taky šiklo
  • 0

#9 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2010 - 11:43

Atlaska napsal/a:
:(:(:( Kruciš, to nechodíte do práce, že začínáte tak brzo :( ? Strašně ráda bych chodila a pravidelně, ale v 17:00 je pro mě pasé :( Tak kdybyste to někdy posunuli alespoň na 18:00 tak dejte vědět.

bohuzial, Miso, v Prahe je boj o telocvicne, sme radi, ze mame aspon na tu piatu hodinu. Ak vies o niecom na buduci skolsky rok, sem s tym...
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#10 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2010 - 21:12

Tak co, žádný zájem? Jsme mladé(mladí), krásné(krásní) a perspektivní hráči a navíc, kdo neochutnal A3, jako by nežil :D
  • 0

#11 ajule

ajule

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 12:26

Já bych hrála až bych brečela. Ale v pondělí můžu až od osmi. Nevíte o nějakém konkurenčním (geo)volejbalu?
  • 0

#12 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 14:58

ajule napsal/a:
Já bych hrála až bych brečela. Ale v pondělí můžu až od osmi. Nevíte o nějakém konkurenčním (geo)volejbalu?

bohuzel ne, o "konkurenci" nevim.
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#13 kremrole

kremrole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 15:51

Ahoj! Jak moc pokrocili v tom volejbalu jste??? Cemu rikate "prumerna uroven"???
  • 0

#14 Medok

Medok

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 16:08

Ahoj! Dobrej volejbal, to já můžu. Doprava vlakem z Rokycan by pro mě taky nebyl problém a Mírák je kousek od hlavního nádraží, ale úplně každé pondělí by mě nevyšlo. Mám turnusové zaměstnání. Tak 3x do měsíce určitě jo. Tak jestli ještě nemáš plný stav, by byl zájem. V neděli chodím hrát u nás do Sokolovny, tak co bych nemohl si v pondělí zahrát v Praze :). Volejbal hraji nějakých deset let na "rekreační úrovni" a hlavně, hraji jej rád a s chutí.
  • 0
Kdo hledá, najde - kdo nenajde, hledá.

#15 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 20:35

To Kremrole: velice rekreacne To Medok: desetilety player by se hodil :)
  • 0

#16 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 11:24

kvapa napsal/a:
To Kremrole: velice rekreacne
To Medok: desetilety player by se hodil :)

no, su tam byvali hraci volejbalu i ti, ktori zacinali az s nami... ked sa zide dobre zlozenie, je to na urovni, obcas je to zase placana, najma ked nas je malo. Prid sa pozriet a uvidis...
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#17 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 12:33

Páni... volejbal, s kešerama, v Praze... já si snad zase začnu na studia vozit cvičební úbor :) Teď mám zkouškový, takže to moc nevyjde, ale až mi v únoru začne novej semestr, pokusim si nastavit rozvrh pro volný pondělní večer :) Už jste někoho sehnali nebo mi tam do toho února místo zůstane? B)
  • 0

#18 Medok

Medok

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 15:46

Ahoj! V pondělí 17.ledna mám volno. Takže pokud bude někdo chybět do hry, mohl bych zaskočit :D. Potřeboval bych ale více informací. Třeba souřadnice vchodu do toho gymnasia a kam přesně mám jít. Aby mě tam potom nehonil nějaký školník s koštětem :D. Popřípadě nějaký mobilní kontakt (můj mobil: 603 925 508). Hostoval jsem nějakých 7 let v Dýšiné, kde se hrál docela dobrý volejbal. Občas nějaký ten turnaj. Bylo to fajn do té doby, než se manželé, kteří to tam organizovali, rozešli. Pak počínali brát hru, jako boj mezi sebou a vznikala nepěkná atmosféra. Já si chodím zahrát a ne řešit nějaké manželské krize. Počalo se nás scházet méně a méně, až jsem to taky vzdal. Ono hrát tři proti třem není to pravé ořechové. Na druhou stranu, když se sejde 13 lidí, to taky není ono :|. Tak bych nerad byl navíc.
  • 0
Kdo hledá, najde - kdo nenajde, hledá.

#19 little.fish

little.fish

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 21:30

Ahoj Samane, ja bych mela zajem chodit v pondeli a pravidelne :-). Vlastne se po necem takovem v Praze uz poohlizim neco pres rok. Vzala bych i pritele. Jestli plati, potvrd a 25. to muzem zkusit. No a prijemne lyzovani ;-).
  • 0

#20 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 12:19

Toz, vcera nas bylo 11, 2 novi lidi, jeste jeden chybel - ale je to hodne pohyblive. Kdyz je vic lidi, resime to stridanim, jeden ceka vedla, a kdyz se zmeni podani, naskakuje. Nase zakladna je cca 16-18 lidi, ale nikdy se nas tolik nesejde. To little.fish - podle posledni poznamky rozeznavam Baru? :) Tak se pridte kouknout v pondeli pristi tyden a uvidite, je to tady: http://www.mapy.cz/#...=135908522@z=16 telefon na mne 736620893, zraz 16.50 pred skolou nebo vevnitr za dvermi. Jak na to koukam, vyhlasuji stop stav pro ty, co se sem jeste nenapsali.
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama